• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Evropská unie pokračuje v tažení proti Maďarsku
Počet návštěv: 510

Evropská unie pokračuje v tažení proti Maďarsku

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Soudní dvůr EU rozhodl, že pokud Maďarsko ponechává imigranty v tranzitním prostoru na hranicích, porušujeme tím právo EU. Soudní dvůr tak de facto rozhodl, že Maďarsko musí vpouštět nelegální imigranty na své území!

Nelegální imigranty Maďarsko do Evropy nezvalo, tak ať se vrátí zpátky domů. Musíme společně bránit Evropu proti invazi nezvaných imigrantů! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat! Maďarsku držíme palce, aby se nepodřídilo diktátu Bruselu. EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme pryč nebo čím dřív se EU rozpadne, tím lépe! Podle soudu EU se podmínky v tranzitních zónách rovnají zadržení.
 
Podle Maďarska tam pobývají běženci dobrovolně a mohou se kdykoli vrátit zpět do Srbska, odkud přešli hranice.
 
Rozhodnutí soudu EU je úplně nesmyslné. Jak může Maďarsko někoho zadržovat, když chce, aby vypadl z jeho území? Když vám někdo neoprávněně vnikne do vašeho bytu či na vaší zahradu a vy se snažíte se ho dostat pryč, aby z vašeho bytu vypadl, tak ho zadržujete? Co je to za blbost?
 
Celá kauza vznikla tak, že čtveřice běženců z Afghánistánu a Íránu požádala o azyl v Maďarsku po příchodu ze Srbska. Maďarské zákony však neumožňují udělit ochranný status člověku, který přijde z bezpečné tranzitní země, za niž Budapešť Srbsko považuje. To je mimochodem i princip dublinských úmluv, že imigrant má požádat o azyl v první bezpečné zemi. Je jasné, mezi Afghánistánem a Íránem a Maďarskem je řada bezpečných zemí, kde mohou imigranti o azyl požádat.
 
Čtveřice se u soudu domáhala mimo jiné toho, aby označil umístění do tranzitní zóny za nezákonné zadržení. Uprchlíci také chtěli, aby soud nařídil maďarské vládě obnovit azylové řízení, neboť je Srbsko odmítlo přijmout zpět. Maďarské úřady nařídily po srbském rozhodnutí navrácení do zemí jejich původu – a to je správné.
 
Rozhodnutí Soudního dvora EU podle maďarské ministryně spravedlnosti Vargové prakticky znamená, že Maďarsko by mělo být povinno nezvládnutelně přijímat migranty. „To je nepřijatelné a je to v rozporu s maďarským základním zákonem,“ prohlásila Vargová. Vargová má pravdu a Maďarsku držíme palce, aby se nepodřídilo diktátu Bruselu.
 
Nelegální imigranty Maďarsko do Evropy nezvalo, tak ať se vrátí zpátky domů. Musíme společně bránit Evropu proti invazi nezvaných imigrantů! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme pryč nebo čím dřív EU se rozpadne, tím lépe!
Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.05.2020 20:06

Jediným důvodem existence EU je likvidace zdejšího obyvatelstva.A to se proti takovému jednání neohrazuje,ale dokonce ho vítá.Pokud by politici nebyli prodejní,tak by už dávno slavná EU neexistovala a snaha SRN zase ovládnout Evropu by přišla vniveč.Němci se o nadvádu snažili několik století a dnes mi chce někdo tvrdit,že se změnili a chtějí dro druhé dobro.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....