• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Rouška jako komunistické mávátko v průvodu na 1. máje
Počet návštěv: 717

Rouška jako komunistické mávátko v průvodu na 1. máje

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Česká televize dál jede bomby a pravidelné sledování večerních zpráv mě vždy svou absurditou rozesměje. S vážnou tváří točí reportáže o restauracích, kde se přeměřují metry mezi stoly a vše se dezinfikuje jak o život.

Recepce v hotelích (které ještě dlouho budou bez hostů) se vybavují plexisklovými štíty a na pokojích se dezinfikují i bible v šuplících. Kdo by do takového hotelu jel? Kdo by se šel slunit k bazénu s rouškou na hubě?

Od těch restaurací a hotelů a bazénů se mi to zdá jako taková povinná jízda. Jako když jsme za komunistů tvořili výzdobu k velké říjnové revoluci. Rouška je takové nové mávátko.

Proč to všechno, když noví nakažení přibývají jen pomálu a navíc k tomu všemu nemají téměř žádné příznaky? Kdyby se nenechali testovat, nikdo by nevěděl, že je „smrtící“ vir napadnul.:

V nemocnicích leží pár desítek lidí s vážnějšími problémy, ale divadlo jede dál. Koronapanikáři se své apokalypsy nechtějí vzdát… Naštěstí je jich stále méně a jejich hlas slábne.

Jestli to ale bude stačit na zbrždění změn, které se na nás s virem chystají, ví jen Bůh.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.05.2020 19:55

Co ví sadista jménem bůh je naprosto nesmysl.Co ví občané je ve hvězdách a co ví naši politici je známo.Rouška měla své opodstatnění,ale jen pro první dva týdny.Potom už to byla hloupost a snaha zvýšit prestiž některých politiků,jako je např.socan Hamáček.Nakolik se to povedlo ještě není známo.Dnes už je dotyčný vir všude a nějaké roušky a dvoumetrová vzdálenost už k ničemu nejsou.Jen Hamáček a Prymula se stále snaží nahnat své body pro budoucnost.Snaha Hamáčka o odstavení Babiše nějakými řečmi o své výjimečnosti a nezastupitelnosti v tomto případě jsou jenom slova Hamáčkovy sebechvály.Tím ovšem nechválím ani Babiše.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....