• Neděle, 27. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Děkuji poslancům za obměnu Rady ČT
Počet návštěv: 1250

Děkuji poslancům za obměnu Rady ČT

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Dnes mne mimořádně potěšila zpráva, že Rada ČT byla doplněna Lubošem Xaverem Veselým, Hanou Lipovskou a Pavlem Matochou. Výborně, výborně, výborně. Snad se teď už konečně začne zpravodajství a publicistika ČT měnit k lepšímu.

Ačkoliv se mnou mnozí tzv. liberálové, neomarxisti, pražskokavárníci či sluníčkáři jistě nebudu souhlasit, tak se domnívám, že mnohým institucím (i takovým jako je ČT) občas prospěje nějaká ta změna. A protože přístup, jakým se v ČT často vyslovují k aktuálním událostem, se mi kolikrát nelíbí, neboť ho považuji za silně nevyvážený, vítám, že konečně dojte ke změnám v Radě ČT. (viz https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-clenu-rady-ceske-televize-vesely-lipovska-matocha-douda-holy-klima.A200527_123457_domaci_kop)

Když zhodnotím nově zvolené radní, tak asi tak. Nejvíc znám Luboše Xavera Veselého. Když sleduji jeho pořady, musím říci, za prvé, že s jeho názory většinou souhlasím. A za druhé, na rozdíl od jiných novinářů, včetně těch z ČT, mluví pomaleji, lidověji, a tak i srozumitelněji. Myslím si, že přesně tak, jak to dělá on, by se ta novinařina a publicistika měla dělat.

O ekonomce Haně Lipovské vím jen to, že ji navrhla Česká biskupská konference, a tudíž jistě nepůjde o nikoho neslušného. A podobně to vidím i s třetím zvoleným. A vzhledem k tomu, že se opoziční politici chtějí kvůli nim až stavět na hlavu, myslím, že tato změna bude jistě prospěšná.

A tak přeji celé České televizi, aby se už konečně změnila k lepšímu a abych se už konečně nemusel rozčilovat vždy, když na ni sleduji její moderátory zpravodajství a publicistiky.

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

28.05.2020 06:20

Je až zábavné poslouchat vyjádření přihátých chlapců a troubovitých děvčat z ČT. Jsou už natolik utržení ze řetězu, že vůbec nechápou, že jim do nějaké rady nic není ? Že mají přinášet zprávy ? Že opravdu nikoho nezajímá kdo se jim líbí, nebo nelíbí ? Obávám se, že pravda je prostší. Jsou prostě hloupí. Svazák Wollner, slečny Fridrichová, Moravec, Witowská, mimoň Železný ... všichni křičí o nějakém konci. Dokonce prý přijde peklo :) Za sebe doufám, že se slečnou Hanou Lipovskou, pro ty vejlupky přijde ještě něco horšího. Kontrola hospodaření ! Ano, normální kontrola. A ta asi bude pro ty hochštaplery z ČT horší než peklo.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

27.05.2020 20:45

Nekřič hop, dokud nepřeskočíš! ....Zločinci z takzvané "Pražské kavárny" mají na těch "správných místech" dostatek vlastizrádců schopných nadějný vývoj zvrátit. Zločinci ovládající ČT měli u normálních občanů utrum. Čím více blábolili, tím více bylo občanů, jež jejich kecy urážely do morku kostí. Jakýkoliv tlak vyvolává protitlak: (Těleso ponořené do kapaliny...). Tím, že si vedli svou, nesmírně prospěli opozičním silám, které posílily o to víc, čím zarputněji proti nim bojovali. Takže těmto destrukčním silám můžeme jenom popřát, aby se s pomocí svého typu debilní propagandy totálně znemožnily samy. Díky samolibým, destruktiním zločincům v ČT víme, že si proti sobě poštvaly drtivou většinu národa. Kalousek mluví za 5% svých volitelů, kteří ho (i za cenu podvodu s vypadnutím počítačové sítě na poslední chvíli) volili. Samozřejmě, že na kriminálníky se nikdy v životě nedívám, jejich "názory" mě nezajímají. Jejich jedinou zásluhou je, že postavili proti sobě myslící většinu českého národa. Většina našeho národa jistě nechce mít s těmito ulhanci nic společného. Jsou odporní, je normální se jich štítit. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.05.2020 19:00

Opoziční politici se mohou pouze vztekat.Stejně,jako nynější vládní poslanci,se chovali oni,když vládli.Nebrali v potaz názor opozice a tak nemohou dnes chtít,aby vládní poslanci se kvůli nim rozplakali.Sami dnes vidí,jak se arogantně chovali oni a když se jim to vrací,tak se jim to nelíbí.


 
Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme?  Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Není to tak dlouho, co České soudy řešili kauzu Walderode. Šlo asi o drobné, když byly zcela protiprávně navráceny majetky tohoto rodu, který vědomě kolaboroval s nacisty a sám Walderode byl důstojníkem abwehru a nosil nacistickou uniformu. Co jsou to 3 miliardy korun že??? To Český daňový poplatník zvládne. Vždyť podvod s církevními restitucemi také zvládá platit. Jenže nyní na nás jdou nacističtí pohrobci rodu Lichtensteinů a to už je průšvih obřích rozměrů se značnými politicko - ekonomickými dopady, ale i s dopady do soukromého života značného počtu obyvatel. Mnoho o tom asi nevíte, ale soudy už běží a není žádná jistota jak prodejná Česká justice bude reagovat. Lichtensteinové chtějí zpět své majetky a to bez ohledu na Benešovy dekrety a Postupimskou dohodu, či Pařížskou konferenci.

K lékaři bez papírů?

K lékaři bez papírů?

Stalo se vám někdy, že jste přišli na kontrolu ke svému lékaři a výsledky vašich krevních testů zůstaly doma na stole? Mně ano, a několikrát. Proto moc dobře vím, co v takové situaci následuje. Váš lékař nemůže správně stanovit diagnózu, jelikož nemá kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Co to pro vás znamená? Přijďte druhý den znovu a nezapomeňte - papíry s sebou

Poslední domácí zprávy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze...