• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Děkuji poslancům za obměnu Rady ČT
Počet návštěv: 1000

Děkuji poslancům za obměnu Rady ČT

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Dnes mne mimořádně potěšila zpráva, že Rada ČT byla doplněna Lubošem Xaverem Veselým, Hanou Lipovskou a Pavlem Matochou. Výborně, výborně, výborně. Snad se teď už konečně začne zpravodajství a publicistika ČT měnit k lepšímu.

Ačkoliv se mnou mnozí tzv. liberálové, neomarxisti, pražskokavárníci či sluníčkáři jistě nebudu souhlasit, tak se domnívám, že mnohým institucím (i takovým jako je ČT) občas prospěje nějaká ta změna. A protože přístup, jakým se v ČT často vyslovují k aktuálním událostem, se mi kolikrát nelíbí, neboť ho považuji za silně nevyvážený, vítám, že konečně dojte ke změnám v Radě ČT. (viz https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-clenu-rady-ceske-televize-vesely-lipovska-matocha-douda-holy-klima.A200527_123457_domaci_kop)

Když zhodnotím nově zvolené radní, tak asi tak. Nejvíc znám Luboše Xavera Veselého. Když sleduji jeho pořady, musím říci, za prvé, že s jeho názory většinou souhlasím. A za druhé, na rozdíl od jiných novinářů, včetně těch z ČT, mluví pomaleji, lidověji, a tak i srozumitelněji. Myslím si, že přesně tak, jak to dělá on, by se ta novinařina a publicistika měla dělat.

O ekonomce Haně Lipovské vím jen to, že ji navrhla Česká biskupská konference, a tudíž jistě nepůjde o nikoho neslušného. A podobně to vidím i s třetím zvoleným. A vzhledem k tomu, že se opoziční politici chtějí kvůli nim až stavět na hlavu, myslím, že tato změna bude jistě prospěšná.

A tak přeji celé České televizi, aby se už konečně změnila k lepšímu a abych se už konečně nemusel rozčilovat vždy, když na ni sleduji její moderátory zpravodajství a publicistiky.

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

28.05.2020 06:20

Je až zábavné poslouchat vyjádření přihátých chlapců a troubovitých děvčat z ČT. Jsou už natolik utržení ze řetězu, že vůbec nechápou, že jim do nějaké rady nic není ? Že mají přinášet zprávy ? Že opravdu nikoho nezajímá kdo se jim líbí, nebo nelíbí ? Obávám se, že pravda je prostší. Jsou prostě hloupí. Svazák Wollner, slečny Fridrichová, Moravec, Witowská, mimoň Železný ... všichni křičí o nějakém konci. Dokonce prý přijde peklo :) Za sebe doufám, že se slečnou Hanou Lipovskou, pro ty vejlupky přijde ještě něco horšího. Kontrola hospodaření ! Ano, normální kontrola. A ta asi bude pro ty hochštaplery z ČT horší než peklo.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

27.05.2020 20:45

Nekřič hop, dokud nepřeskočíš! ....Zločinci z takzvané "Pražské kavárny" mají na těch "správných místech" dostatek vlastizrádců schopných nadějný vývoj zvrátit. Zločinci ovládající ČT měli u normálních občanů utrum. Čím více blábolili, tím více bylo občanů, jež jejich kecy urážely do morku kostí. Jakýkoliv tlak vyvolává protitlak: (Těleso ponořené do kapaliny...). Tím, že si vedli svou, nesmírně prospěli opozičním silám, které posílily o to víc, čím zarputněji proti nim bojovali. Takže těmto destrukčním silám můžeme jenom popřát, aby se s pomocí svého typu debilní propagandy totálně znemožnily samy. Díky samolibým, destruktiním zločincům v ČT víme, že si proti sobě poštvaly drtivou většinu národa. Kalousek mluví za 5% svých volitelů, kteří ho (i za cenu podvodu s vypadnutím počítačové sítě na poslední chvíli) volili. Samozřejmě, že na kriminálníky se nikdy v životě nedívám, jejich "názory" mě nezajímají. Jejich jedinou zásluhou je, že postavili proti sobě myslící většinu českého národa. Většina našeho národa jistě nechce mít s těmito ulhanci nic společného. Jsou odporní, je normální se jich štítit. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.05.2020 19:00

Opoziční politici se mohou pouze vztekat.Stejně,jako nynější vládní poslanci,se chovali oni,když vládli.Nebrali v potaz názor opozice a tak nemohou dnes chtít,aby vládní poslanci se kvůli nim rozplakali.Sami dnes vidí,jak se arogantně chovali oni a když se jim to vrací,tak se jim to nelíbí.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....