• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Černý den liberofašistů…
Počet návštěv: 1110

Černý den liberofašistů…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Včera zažila naše liberálně fašistická kavárna nejtvrdší úder od pověstné spacákové televizní revoluce. Volba tří členů Rady České televize, ekonomky Hany Lipovské, moderátora Lubomíra "Xavera" Veselého a novináře Pavla Matohy a nevolby žádného nominanta z liberofašistické opozice lze bez přehánění pokládat za fiasko dosavadního mnohaměsíčního postupu protibabišovských a protizemanovských sil.

Jen letmo si připomeňme, že například tuším 11 senátorů zaslalo svého času veřejný dopis, aby biskupská konference odvolala   nominaci Hany Lipovské a moderátor Xaver Veselý byl zase veřejně dehonestován  coby poskok  Miloše Zemana. Lobbistická nátlaková skupina Chvilek pak svolávala proti jmenovaným demonstrace.

Přitom jsou věci jasné. Nespokojenost s neobjektivitou a fanatickou jednostranností novinářů či moderátorů ČT trvá již několik let a je neudržitelná. Zastávají silně vyhraněné a nenávistné názory namnoze se silným xenofóbním nábojem rusofóbie či čínofóbie. Jsou plné výpadů a lží.

To, že nevyšly kandidáti liberofašistů má jednoduchý důvod. Radní jsou voleni a opozice neměla takovou podporu, aby měla více mandátů.

Tuto logiku přece pochopí i má vnučka ze druhé třídy. Demokracie je o podpoře. A podpora je dána poměrem hlasů.

Kde nejsou hlasy, nemůže být žádoucí výsledek.

Mimochodem i dnes by volby do Sněmovny plus minus dopadly jako na podzim roku 2017 a zdá se, že podobný výsledek se dá očekávat i v roce 2021. Ale za to nemůže Babiš. Za to si může opozice  sama.

Že boj o Českou televizi neskončil, je jasné. Samotná změna ve složení Rady nestačí. Budou-li i nadále manipulovat veřejným míněním Moravec, Wollner, Tvarůžková, Železný atd. a šířit dezinformace a nenávisti, bude konflikt narůstat. A zřejmě to bouchne.

Nuže ať to bouchne. Takovouto veřejnoprávní televizi většina občanů této země skutečně nepotřebuje.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.05.2020 20:05

ČT by měla být buď státní,nebo soukromá.Podivný pojem veřejnoprávní ČT se ukázal být neschopný vlastního života.Nevidím jediný důvod,proč mají daňoví poplatníci platit propagandu politických partají.Ať si je platí partaje samy.Zároveň by bylo potřeba poučit osoby v parlamentu,že mají podle přísahy hájit zájmy občanů a ne partajních sekretariátů.Jenže v případě neposlušnosti by si zavřeli cestičku ke svým světlým zízřkům.Tak od nich hájení zájmů občanů nelze očekávat.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

28.05.2020 18:59

Brzy po revoluci zacaly do Ceska pronikat ruzne neziskovky rizene neocony a financovane Sorosem. Michal Semin to popsal takto:

„Během let jsem s určitou nervozitou začal sledovat, jak se stupňují požadavky amerických sponzorů, abychom podporovali to či ono, a u některých z těch sponzorů se začalo ukazovat, že jsou napojeni na tajné služby a mají další skryté zájmy v rámci působení ve střední Evropě,“

Na Zvedavci o tom napsal clanek Jan Vítek. http://zvedavec.org/komentare/2019/12/8133-nac-ceka-prezident-zeman.htm V Cesku se hned nasli karieriste, patolizalove, komunisticti alibiste. Jista klika se zmocnila ODS, jista klika se zmocnila CT. Objevily se ceske neziskovky. Zasevaji chaos a nesvar, stvou proti Rusku, utoci na vladu a presidenta, ze jsou nedostatecne rusofobni. V dnesni dobe rusofobie dosahla stupne uplne nepricetnosti. Bohuzel hodne lidi na tu propagandu naletelo.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....