• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!
Počet návštěv: 1298

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Mě nemilý Mirku          Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Nyní Mirku naznačuješ, že zvažuješ vystoupení z katolické církve. Prosím tě proč???? Po celou dobu, co tě znám, tak se chováš jako vzorný a elitní katolík. Řídíš se hesly-bližší košile než kabát, koho chleba jíš-toho píseň zpívej, účel světí prostředky, nevím-neznám, ani Babičku jsem nečetl, za peníze v Praze dům, z cizího krev neteče atp. Katolická církev na tebe může býti pyšná, neb se chováš přesně tak, jako ta tvá církev sama. Navíc si jí přihrál z kapes daňových poplatníků miliardy. Že oni tě škrtli Mirku z výplatní pásky viď?? Ty ses vožral v kostele??? No né-neber to zle-se jen ptám ty stará vojno. Každý člověk v této naší zemi ví, jak jsi silně věřící a jek pečlivě dodržuješ desatero božích přikázání, které jsi přenesl i do politiky a státní správy. Přeci, když si tolik pro církev udělal, tak ji neopustíš???

      Dovolím si tady Mirku lidem ukázat, jak čestně jsi vystupoval právě v kontextu desatera. Můžeš být vzorem všem.

Přikázání první: V jednoho boha věřiti budeš! Já vím Mirku, ono v bibli není psáno který bůh to je. Ty jsi tápal a tak si v roce 1984 vstoupil do politiky a do strany lidové, která byla součástí Národní fronty a byl jsi tedy v první linii s komunisty. Měl si k tomu velké předpoklady, neb si byl příkladným členem socialistického svazu mládeže a díky členství v SSM jsi vystudoval. V roce 2009 jsi byl osvícen a stal ses spoluzakladatelem TOP 09. Který bůh tě tehdy osvítil nevím, ale stálo to za to. Své síly jsi spojil s nějakým Schwarzenbergem, který radil Havlovi, jak co nejvíce rozložit republiku a zaprodat ji Němcům. Dobře si věděl, že rodina Schwarzenbergů má nacistické kořeny a kolaborovala, ale tvá víra byla pevná, neboť i katolická církev spolupracovala s nacisty. Proto také kamarádíš s Posseltem a navštěvuješ akce Sudeťáků. Měl bys nám proto říct, který bůh je pro tebe samotného ten jediný.

      Přikázání druhé: Nevezmeš jména božího nadarmo.  Tady je to vcelku jednoduché. Už od mládí, co já vím, tak nosíš brýle, neb máš horší zrak a tak si jaksi omylem zaměnil slova nadarmo a zadarmo. Nic si však z toho Mirku nedělej-dozajista to byla vůle boží a chtěla tomu, aby si to přehlédl. Vždyť i samotná katolická církev nedělá nic zadarmo.

      Přikázání třetí:  Pomni, abys den sváteční světil. Tady jsi byl vždy přeborníkem a světil si a světíš i dny, které nejsou sváteční. Bůh ti bude jistě vděčen, jak si světil s kamarádkou slivovicí a jak si skrze ni šířil slovo boží.

       Přikázání čtvrté:  Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi. Toto přikázání si asi dodržoval, neb již jako pionýr s rudým šátkem na krku si recitoval lidu komunistické básně a vystupoval si jako hodný syn své matky strany. Bůh ti to jistě nezapomene přičíst k dobru. Samozřejmě, že na základě tohoto tvého vývoje se ti dobře vedlo i vede na zemi.

      Přikázání páté:  Nezabiješ.  Člověče jak to tady s tebou je??? Měl si takovou malou nepříjemnost v rodině u které je dosud několik otazníků a ty padáky a pistole??? Já ti nějak nevím, ale jisto je to, že to tvou vírou neotřáslo stejně tak, jako neotřásla s katolickou církví kolaborace s nacisty.

      Přikázání šesté: Nesesmilníš. Tady jsi duše hříšná a proradná. Smilnil jsi a smilníš dosud. Tvojí konkubínou se stala politika a udělal si z ní ještě větší děvku, než byla před tvým příchodem do politiky. Co ty si toho v politice zkurvil!!! A jak si nás všechny ojebával a ojebáváš. Být na tvém místě, tak bych se bál nějaké pohlavní choroby, ale ty si i s tím vyjebal, neboť had nemá koule. Doufám, že se máš alespoň čím vyčurat. To je možná odpověď na to, proč si rozvedený. Chudák tvá bývalá žena.

      Přikázání sedmé: Nepokradeš. Tady ti Mirku lidé křivdí. Kde kdo ti nadává do zlodějů. Dokonce i premiér Babiš. Že Mirku kecají nesmysly viď??? Tady se tě musím zastat, neboť tak bohabojný člověk jako jsi ty, by neukradl ani rohlík. Katolická církev taky nekrade, tak jak ty bys mohl??? A že si přemístil na desetiletí peníze z kapes občanů do kapes církví, to přeci není zlodějna-to je přemístění že?? Já ti věřím chlape.

      Přikázání osmé: Nepromluvíš křivého svědectví.  No to by snad ani nešlo, co myslíš Mirku. Ublížit bližnímu svému-to není tvůj styl. To přeci katolíci nedělají i když????  No nediv se-napadlo mě zrovna dění v Chorvatsku za druhé světové války, kdy Ustašovci-ta úderná pěst katolické církve vraždili nevěřící a pravoslavné. Dokonce je podřezávali tak, jak to dělají muslimové a pak je házeli do rybníků. Podávali křivých svědectví na ty, kdož zrovna nevyjadřovali souhlas s jejich počínáním. Nebo to nebyli katolíci Mirku??? Jak to vidíš ty??? A u nás?? Co ty církevní restituce Mirku. Jsou všechna ta svědectví tak čistá, že by se dalo s jistotou říci, že nejdou za rok 48??? Míro-já si to prošel a měl jsem z toho zažívací potíže a doslova se mi chtělo blít. Řekni pravdu prosím jako služebník boží. My ti věříme a čekáme na to.

     Přikázání deváté: Nepožádáš manželky bližního svého. To už ve svém věku asi nepotřebuješ viď. Stejně se ti už scvrkává a přes ten pupek ani nevidíš, která ti ho kouří. No a když by to na tebe náhodou přišlo, tak máme dnes přístupná i sofistikovaná řešení. Můžeš si pořídit nafukovací Andulu. Ta ti nebude nadávat, nebude chtít peníze, nebude ti kecat do politiky a bude tě poslouchat do zblbnutí jako Pekarová-Adamová. Hlavně si ji ale nekupuj z Číny-to bys mohl dostat osipky nebo koronavirus a nedej bože abys chytil prasečí chřipku, či nemoc šílených krav. To by pak museli vymlátit celé stádo a to by byl průser. Kdo by nám vládnul??? To by ti vybili i tu topku!! Tedy opatrně a radši objednávej z USA typ Lewinská.

     Přikázání desáté a poslední: Nepožádáš statku bližního svého. To si Mirku nikdy nedělal že jo??? Ty-skoro svatej. Sice se tam v tvém životě zamotal jakýsi byt, ale kdo ví, jak to bylo. Lidi toho nakecaj. A peníze, které si jako ministr financí tahal lidem z kapes přeci nebyly statky, ale jen ostatky. To si jen někdo popletl viď. Firmy Kanako a Idos Praha ani neznáš.

     Jak tedy vidíte, tak Mirek se snaží být zbožný muž a udivuje mě, že chce opustit svou druhou matku-církev. Vadí mu prý Duka a také jakási Hana Lipovská. To je divné né??? Jmenovaní jsou také katolíci a tedy bratr a sestra našeho Mirdy. Ty Mirku, že oni se s tebou neporadili. Tobě teče voda do prdelky a máš bobky, že přijdeš o kšeft ve sněmovně, protože TOPKU nepozvedl Pospíšil ani Adamová. Ono se ti to synku potápí a ty cítíš potřebu se někde šikovně zašít. Máš jen to, co jsi zasel. Pospíšila zajímají asi víc čokodírky a Adamová v politice neplave jak ryba ve vodě, ale jako sekyra ke dnu. Tady jsi to prokaučoval. Být tebou bych se tedy církve nezříkal-třeba budeš jednou skutečně svatej.

     Závěrem si dovolím ještě poznámku. Pro mě osobně platí, že co je cítit katolickou církví, tak vždy smrdí. Pozor na to vážení. Zde se přehnaná důvěra nevyplácí.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.05.2020 19:58

Ironie je dobrá.Jen si myslím,že by to šlo i bez těch vulgarit.A za zaprodání ČSL komunistům Kalousek skutečně nemůže.Za to může např.bratr Plojhar.A o Kalouskovi je známo,že pro něho je hlavní osoba jen on sám.Ty údajné restituce neprotlačoval zadarmo!


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....