• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Kalousek opět dokázal, co je zač
Počet návštěv: 1083

Kalousek opět dokázal, co je zač

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek zvažuje, že kvůli počínání kardinála a pražského biskupa Dominika Duky vystoupí z katolické církve.

Důvodem je to, že Duka do Rady České televize prosazoval ekonomku a kritičku veřejnoprávní televize Hanu Lipovskou. Ta dostala i mojí podporu. Pan kardinál ocenil její statečnost a pokoru, s jakou po několik měsíců dokázala čelit vyloženě nenávistné a naprosto nepochopitelné kampani některých zájmových skupin. A já za sebe dodám, že jsem také rád, že byla Hana Lipovská Sněmovnou zvolena novou členkou Rady.

Pan Kalousek opět ukázal, jak vnímá demokracii on, ale i jeho partajníci a kolegové z demagogického bloku. Rada České televize se má skládat z lidí, kteří reprezentují jednotlivé názorové proudy v naší společnosti. Tak to vidí zákon a zdravý rozum. Tak je ostatně složená třeba i Sněmovna. Kalouskové to ovšem vidí opačně, vládnout by měl jen jeden názor a samozřejmě ten jejich, ten který se velkohubě ohání demokracií, ale který ve skutečnosti demokracii smrtelně nenávidí a to proto, že obyčejné lidi považuje za nesvéprávné hlupáky a vládu chce jen názorově spřízněnou elitu.

Otírat se navíc kardinála Duku, který na rozdíl od pana Kalouska prokázal v dřívějších časech nejen velkou statečnost, ale také velkou mravnost a charakter, je už hodně velké chucpe. Na druhou stranu ještě horší by bylo, kdyby člověk jako pan Kalousek pana kardinála začal vychvalovat. To bych se musel začít ptát, kde pan kardinál dělá chybu. Naštěstí na pana kardinála a jeho odvahu postavit se politickému a mediálnímu mainstreamu, můžeme být jen hrdí a děkovat skutečně bohu, že takovou morální autoritu v zemi i v církvi máme.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.06.2020 19:39

Já kardinála Duku vůbec nechválím a nemám ho rád.Kardinálu Tomáškovi neshá ani po kotníky.Pokud ho však kritizuje pan Kalousek,tak asi má v něčem pravdu.Pravda je totiž něco,co Kalousek nenávidí víc,než nepřátelské politiky a jejich partaje.Zatím se volba nových členů rady nijak neprojevila a nevidím důvod,proč někoho z nich hanět a jiného vyzdvihovat.Pan Kalousek by byl nejraději,kdyby celou radu tvořili politici jeho vlastní strany,tedy TOP 09.


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy