• Úterý, 04. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Dominik

 Vystrčil: Natolik jsem chachar: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu
Počet návštěv: 965

Vystrčil: Natolik jsem chachar: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Řekl si předseda českého Senátu Vystrčil a v souladu se svým jménem (nomen omen čili jméno znamení), vystrčil do místního politického prostoru licoměrnost ohavnější, než kdy byly všechny ohavnosti jeho politického tábora (liberodembloku), v minulosti. 

A to když dnes v dopoledních hodinách své konečné rozhodnutí navštívit Tchaj-wan zahaloval do frází o tom, že touto svojí cestou chce prokázat, že jsme zemí navýsost suverénní a nezávislou, která si prostě chce a musí dělat to, co chce, bez ohledu na to, co kdo v zahraničí říka nebo si přeje, že jsme páni ve své vlastní zemi a nikdo nám nebude určovat nebo předepisovat, co máme nebo nemáme dělat.
Pěkně se takováto slova, určená prvoplánově a možná i dle zyku především nezkušené mládeži, poslouchají (Vystrčil je středoškolským učitelem), kdyby nebyla přesným popřením, toho, co vyjadřují. A totiž toho, že Vystrčilova cesta na Tchaj-wan není samozřejmě žádným vyjádřením suverenity české politiky, ale je naopak jejím nejhlubším popřením a důkazem její otrocké nesamostatnosti a nesvébytnosti, protože není ve skutečnosti ničím jiným než jedním z nástrojů nejnovějšího trendu Trumpovy politiky, jímž je přesun nepřítele Ameriky číslo jedna z Ruska na Čínu. Takže vůbec ne aktem, který by vyšel z hlavy Vystrčilovy nebo předtím Kuberovy, ale jen jedním z kaménků široké mozaiky nové americké politiky, který byl vybraným českým politikům liberodemobloku představen jako jejich možný a žádoucí úkol – a oni vybraní na něj prostě kývli.
Anebo je v téhle republice někdo tak naivní, že nápad poctít státní návštěvou Tchaj-wan a tím nejen smrtelně urazit Čínu, ale též plivnout na politiku EU, která uznává jen Čínu pevninskou a žádnou jinou, vyšel z české hlavy?
Nesmysl! Bez amerického požduchnutí tímto směrem by ani Kubera ani Vystrčil na nic takového ani nepomysleli, natož aby se to bez amerického krytí pokoušeli uskutečnit. Ale když už se ta hra jednou hraje, musí být dohrána i s jejími vedlejšími efekty.
Např. tak, že moderátor ČT Takáč pozve k dnešní ranní debatě o konečném Vystrčilově rozhodnutí dva senátory, o kterých ví, že s ním budou bezvýhradně souhlasit (proč by také zval někoho jiného, že ano), a hned ten první, jehož jméno si nepamatuji, prohlásí, že doufá, že hlas Vystrčilův, který dnes ráno oznámil neochvějné rozhodnutí na Tchaj-wan jet, je hlasem budoucího českého prezidenta.
Takže, jak vidíte, moji milí, po Drahošovi, Pavlovi a hokejovém brankáři Haškovi zde máme dalšího slibného kandidáta. Díky to Tchaj-wanu.
Co myslíte? Dá se takováhle masová stupidita přežít?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.06.2020 20:36

Já tomu věřím,pane ing.Flössele.Aspoň máte důvod na nás v Praze nadávat.A já se domnívám,že by stačilo se podívat na premiéry tohoto státu a pak mi řekněte,kolik jich bylo z Moravy a kolik z Prahy.Pokud byste se chtěli odtrhnout,tak za podmínky,že si ten moravský hnůj zase vezmete zpátky.Oni totiž dělají ostudu i vám,obyčejným Moravákům a nám v Praze bude bez těch hloupých a smradlavých náplav lépe.Ať jsou odkudkoli.Jsem toho názoru,že každý má kandidovat podle svého narození a tím by se předešlo zbytečným hádkám.V současnosti jsou Moraváci v Praze na pozici Slováků před rozpadem státu.A nezapomeňte opět mínusovat.Nějak mi to v poslední době chybí!


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

10.06.2020 11:09

Víte pane Majevský,jak jsme rádi ,že ten odpad se nám z Moravy vytrácí.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.06.2020 19:53

A když jsem napsal,že je veškeré dění ve státě v rukou Moraváků,tak jste mne málem ukřižovali.I když je třeba uznat,že i další politici jdou v jejich šlépějích.Jen mi tam schází ti zlí Pražáci,když za Prahu jedná jen náplava,co si ji volí ostatní náplavy.Výjimka jsou Řeporyje,tam tamní náplavy zvolili nemyslícího Novotného.O veškerém dění u nás totiž rozhoduje ambasáda USA podle pokynů z Washingtonu.V případě potřeby je v záloze ještě EU.


 
Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Matteo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení. Hodila by se nějaká defraudace nebo zneužití veřejných prostředků, nebo tak něco, ale není kde brát. Proto po prozkoumání všech možností přišlo obvinění pro "nezákonné zbavení svobody lidí". Hrozí mu 15 let odnětí svobody.

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Na počátku léta vyvolala kratičký záblesk prchavého zájmu veřejnosti i medií Evropská zpráva o islamofobii za rok 2019. Záhy však zapadla, zasypána všudypřítomným Covidem a zásadními informacemi o tom, ve kterých turistických destinacích je nezbytná rouška… A to je možná trochu škoda. Pokusme se proto alespoň dodatečně o nápravu a pojďme se na tohle dílko podívat zblízka.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...