• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

 Vystrčil: Natolik jsem chachar: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu
Počet návštěv: 1167

Vystrčil: Natolik jsem chachar: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Řekl si předseda českého Senátu Vystrčil a v souladu se svým jménem (nomen omen čili jméno znamení), vystrčil do místního politického prostoru licoměrnost ohavnější, než kdy byly všechny ohavnosti jeho politického tábora (liberodembloku), v minulosti. 

A to když dnes v dopoledních hodinách své konečné rozhodnutí navštívit Tchaj-wan zahaloval do frází o tom, že touto svojí cestou chce prokázat, že jsme zemí navýsost suverénní a nezávislou, která si prostě chce a musí dělat to, co chce, bez ohledu na to, co kdo v zahraničí říka nebo si přeje, že jsme páni ve své vlastní zemi a nikdo nám nebude určovat nebo předepisovat, co máme nebo nemáme dělat.
Pěkně se takováto slova, určená prvoplánově a možná i dle zyku především nezkušené mládeži, poslouchají (Vystrčil je středoškolským učitelem), kdyby nebyla přesným popřením, toho, co vyjadřují. A totiž toho, že Vystrčilova cesta na Tchaj-wan není samozřejmě žádným vyjádřením suverenity české politiky, ale je naopak jejím nejhlubším popřením a důkazem její otrocké nesamostatnosti a nesvébytnosti, protože není ve skutečnosti ničím jiným než jedním z nástrojů nejnovějšího trendu Trumpovy politiky, jímž je přesun nepřítele Ameriky číslo jedna z Ruska na Čínu. Takže vůbec ne aktem, který by vyšel z hlavy Vystrčilovy nebo předtím Kuberovy, ale jen jedním z kaménků široké mozaiky nové americké politiky, který byl vybraným českým politikům liberodemobloku představen jako jejich možný a žádoucí úkol – a oni vybraní na něj prostě kývli.
Anebo je v téhle republice někdo tak naivní, že nápad poctít státní návštěvou Tchaj-wan a tím nejen smrtelně urazit Čínu, ale též plivnout na politiku EU, která uznává jen Čínu pevninskou a žádnou jinou, vyšel z české hlavy?
Nesmysl! Bez amerického požduchnutí tímto směrem by ani Kubera ani Vystrčil na nic takového ani nepomysleli, natož aby se to bez amerického krytí pokoušeli uskutečnit. Ale když už se ta hra jednou hraje, musí být dohrána i s jejími vedlejšími efekty.
Např. tak, že moderátor ČT Takáč pozve k dnešní ranní debatě o konečném Vystrčilově rozhodnutí dva senátory, o kterých ví, že s ním budou bezvýhradně souhlasit (proč by také zval někoho jiného, že ano), a hned ten první, jehož jméno si nepamatuji, prohlásí, že doufá, že hlas Vystrčilův, který dnes ráno oznámil neochvějné rozhodnutí na Tchaj-wan jet, je hlasem budoucího českého prezidenta.
Takže, jak vidíte, moji milí, po Drahošovi, Pavlovi a hokejovém brankáři Haškovi zde máme dalšího slibného kandidáta. Díky to Tchaj-wanu.
Co myslíte? Dá se takováhle masová stupidita přežít?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.06.2020 20:36

Já tomu věřím,pane ing.Flössele.Aspoň máte důvod na nás v Praze nadávat.A já se domnívám,že by stačilo se podívat na premiéry tohoto státu a pak mi řekněte,kolik jich bylo z Moravy a kolik z Prahy.Pokud byste se chtěli odtrhnout,tak za podmínky,že si ten moravský hnůj zase vezmete zpátky.Oni totiž dělají ostudu i vám,obyčejným Moravákům a nám v Praze bude bez těch hloupých a smradlavých náplav lépe.Ať jsou odkudkoli.Jsem toho názoru,že každý má kandidovat podle svého narození a tím by se předešlo zbytečným hádkám.V současnosti jsou Moraváci v Praze na pozici Slováků před rozpadem státu.A nezapomeňte opět mínusovat.Nějak mi to v poslední době chybí!


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

10.06.2020 11:09

Víte pane Majevský,jak jsme rádi ,že ten odpad se nám z Moravy vytrácí.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.06.2020 19:53

A když jsem napsal,že je veškeré dění ve státě v rukou Moraváků,tak jste mne málem ukřižovali.I když je třeba uznat,že i další politici jdou v jejich šlépějích.Jen mi tam schází ti zlí Pražáci,když za Prahu jedná jen náplava,co si ji volí ostatní náplavy.Výjimka jsou Řeporyje,tam tamní náplavy zvolili nemyslícího Novotného.O veškerém dění u nás totiž rozhoduje ambasáda USA podle pokynů z Washingtonu.V případě potřeby je v záloze ještě EU.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...