• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

 Kauza ricinového vraha ukončena. Dva ruští diplomaté označeni jako persona non grata a vyhoštěni a BIS má z ostudy kabát.
Počet návštěv: 2321

Kauza ricinového vraha ukončena. Dva ruští diplomaté označeni jako persona non grata a vyhoštěni a BIS má z ostudy kabát.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Víte, že v Česku máme novou nadávku??? Nevíte??? Zní takto-ty seš blbej jako BIS. Já sice nevím, co je BIS, ale věřím, že mi pomůžete to odhalit. Už jsem se byl optat v obci Putim, kde mají velkou zkušenost s ruskými špiony o které má BIS prý eminentní zájem. Není ten BIS nějaká šelma nebo pták, co žere ruské špiony??? Nebo je to ta BIS a je to ženská??? Kdo ví, ale prý něco takového v ČR máme, ročně na to platíme přes 10 miliard a nikdo neví pořádně proč.  

Možná se podle toho BISA budou psát nově rodokapsy jako za první republiky, kde hbitý panter cválá na oslu vyprahlou prérií. Pamatujete rodokapsy né??? Nyní nějací naši panteři ulovili dva ruské špiony a donutili je odcestovat z naší země. Kdo byli ti odvážní hoši??? Rád bych je viděl a poplácal je po hrbu za jejich statečnost.No né-vážně. Vždyť prý zachránili život jakýchsi samozvaných elit-nebo jelit??? Zatraceně ten Alzheimer mi dává. Jo-už jsem si vzpomněl. Prý šlo o nějaké slušné a vážené politiky, kteří by českému národu velmi chyběli. Nějaký Kolář, Hřib a Novotný. Znáte je??? Já už se v těch topových pirátech z ODS nějak ztrácím. Ani v té Putimi mi neporadili. Jen přišel jakýsi Josef Vyskočil a stále dokola opakoval mé, mé,mé, což mi přišlo, jako by volal Mirku Němcovou. Mám v tom tedy pěknej bordel jako ta slavná a nepokořená BIS.

     Ačkoliv celá kauza ricin je prý údajně ukončena, tak mi zde stále něco chybí. Nikdo totiž nepoložil na stůl zásadní otázku-proč, jak, za kolik a komu to slouží. Asi se tuto informaci z našich oficiálních míst nikdy nedozvíme anebo až za nějaký čas. Nicméně souhlasím s tím, že celá kauza byla uměle vyvolaná a s jasným cílem. Tím směrným cílem je už delší čas řízená protiruská politika a propaganda. Nemusím snad ani dodávat, že Česká republika je přímým účastníkem těchto her, neb to zjevně vyplývá z naši napojenosti na CIA a struktury NATO, jejichž stěžejní zájmy jsou už dávno jasné. Těmi zájmy je zajištění vnitřního rozkladu RF, neboť  na útok zvenčí nemají západní struktury koule. BIS ale zásadním způsobem selhala, protože je zjevné, že u ní dochází k úniku informací. Jinak by se totiž jakási Kundra nemohla k takovým záležitostem vůbec dostat a silně pochybuji o tom, že by člověk cestující na diplomatický pas komukoliv ukazoval svůj kufřík, nebo mu říkal, co v něm má a proč. To je úplná blbost a diplomacie takto nepracuje. Takto však pracuje propaganda a rozvědka. Je tedy velmi důležité, aby Kundra sdělil zdroj svých informací. Bohužel všechno to nějak utichá a viník uniku dat je stále neznámý. Trochu zvláštní situace. Já vím-potvrdila by se tím nekompetentnost BIS, ALE BYLO BY TAKÉ ODHALENO VLÁKNO, KTERÉ BY RUSOVÉ DOZAJISTA ZAČALI VYŠETŘOVAT. To však nechce ani naše vláda, natož BIS. Ve výsledku to ale znamená, že my cosi skrýváme.

     Ruští diplomaté byli vyhoštěni-ano. Proč jim však bylo nejprve nabídnuto, aby odjeli v tichosti??? Trochu divná politika nemyslíte??? Rusové na tuto nabídku nepřistoupili a proč také, jestli mají čisté svědomí. Ani omylem nevěřím na báchorky, že vše vyšlo z Ruského velvyslanectví jakožto vyústění jakýchsi interních sporů na ruské ambasádě. To by tam museli pracovat pitomci. Navíc ruská strana ihned po objevení se těchto nesmyslů reagovala a vše dementovala. Daleko více mi připadá, že Česká strana si tuto pohádku vytvořila, aby zabránila dehonestaci BIS v očích občanů a výsměchu České vládě na mezinárodním poli. Uvědomte si prosím, že pro Rusko už dávno nejsme zajímavou destinací!!! A že by Rusku šlo tolik o životy takových nul jako je to naše slavné trio??? To silně pochybuji, protože náboje jsou drahé.

     Někteří z Vás měli skrze kauzu ricin v hubě i prezidenta Zemana, že si prý spletl ricin s ricinovým olejem. On se ale nespletl, neboť to byl záměr. Šlo o to ukázat, že celá ta kauza je blbá a je k posrání. Toliko vše. Já jsem to v jednom článku nebo nějakém komentáři i replikoval, přičemž vím, že ricin je prudký jed a vím i to, že z té kytky ve které se vyskytuje jsou tyto jedy dokonce dva, ale už nevím jak se ta kytka jmenuje. Smrtelná dávka pro člověka je okolo 100 mikrogramů. Ricin je však nebezpečný tím, že ho lze získat poměrně snadno, ale to již popisovat raději nebudu.

     Pakliže premiér a poslanecká sněmovna stojí za BIS, tak to prosím chápejte správně!!! Oni musí, protože kdyby za ní nestáli, tak by museli přiznat vlastní pochybení, neb BIS je jim podřízena. To byste po nich už chtěli moc. Čeští politici se neradi přiznávají.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.06.2020 19:54

Já pana Rambouska trochu opravím.Náš parlament a vláda musí stát za oním podivný spolek jménem BIS.Je to pobočka CIA,vedená agentem CIA a naši tak "suverénní a samostatní" politici musí poslouchat rozkazy z USA.To by bez bezmezné důvěry ve Washington hodně brzo pozbyli své postavení a také nezasloužené peníze,o které okrádají občany tohoto státu.Jsou stejným parazitem,jako opilcův senát!


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...