• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Rasismus a diskriminace menších národů je tu s námi od počátku lidstva. Paní Jourová je také rasista.
Počet návštěv: 1941

Rasismus a diskriminace menších národů je tu s námi od počátku lidstva. Paní Jourová je také rasista.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Rasismus existuje ve světě a mezi lidmi úplně všude. Nemá žádný smysl si namlouvat cokoliv jiného! Otázku kterou musíme pro sebe správně přeložit je ta, za jakým účelem je rasismus praktikován a komu to slouží.

Stejně tak, jak se vyvíjí společnost, tak se vyvíjí i rasismus. Mění se jeho formy a přizpůsobují se potřebám těch, kteří rasismus podporují. U zcela obyčejných lidí se rasismus nevyskytuje zdaleka tolik, jako u společensky výše postavených lidí. Dnes se rasismus mnohem více přepočítává na peníze a také na politickou propagaci. Ekonomická výhodnost se dokáže transformovat až do podoby rasismu, či útlaku malých národů a národnostních menšin. ČR je toho příkladem, neb Němci nás také zneužívají. Je paradoxem doby, jak křičí o rasismu bílí lidé, přičemž oni sami jsou původci rasově motivovaných útoků na bílou rasu. Zde narážím zrovna na paní Jourovou. Ono totiž protěžování té, či oné rasy na úkor bílých je rasismem naruby. Nebo že by si paní Jourová myslela, že je to tak správné, aby byli protěžováni uprchlíci z islámského světa nebo černoši?? Ona si to třeba nemyslí, ale je to ekonomicky výhodné!! Proto jsou neustále umenšována práva bílé rasy.

 

  Proč myslíte, že je takový tlak na přijímání uprchlíků?? Je to akce proti lidem bílé rasy! Proti těm úplně obyčejným lidem! Mocenských elit se to netýká. Vůbec nejde o nějaké lidumilství, korektnost, či humanitu. Tato záležitost má především ekonomický rozměr. Ti uprchlíci, černoši, ale i Ukrajinci, Vietnamci a další, pracují za platy i jen poloviční a to jde. Ekonomice a kapitalistům se to vyplatí mnohem více, než aby zaměstnávali lidi původních národů. Proto jsou ony snahy o eliminaci bílé rasy a hlavně se to týká národů Slovanského původu. Tedy přesně tak, jak tomu chtěli nacisté a také proto jsou tak přepisovány dějiny a zločiny nacistů bagatelizovány.

 

  Cožpak to vy hloupí nevidíte, že je to záměr?? Že štvou člověka proti člověku zcela záměrně a že právě ti uprchlíci nebo černoši jsou těmi, kdož vás v konečném důsledku bude připravovat o živobytí?? Lidé bílé rasy jsou na tom se vzděláním a myšlením na světě nejlépe a svým způsobem je tento fakt pro ně znevýhodňujícím, i když by tomu mělo být naopak. Oni ti bílí lidé nechtějí pracovat za tak malé mzdy, které jsou vypláceny Turkům, Afgháncům, Syřanům nebo Ukrajincům a to pány kapitalisty štve, neb pak mají kvůli bílým menší zisky. Proto chtějí Evropu zaplavit cizáky a nahradit je mnohem levnější pracovní silou s nižší inteligencí. Jestli tohle nevidíte, tak jste fakt úplně blbí. Svou roli zde hrají i jiné dílčí aspekty, ale ty raději nebudu rozebírat, protože bych se opět dozvěděl, že jsem komunistická špína, agent Kremlu atp. Navíc někteří jedinci budou rádi, když dokážou tento jednoduchý text vůbec pochopit.

 

   Nedávno se stalo, že nějaký pitomec nabarvil sochu Winstona Churchilla a napsal na ní RASISTA! Ano-byl to rasista a dost hrubý, ale nesmíme zapomínat v jaké době Churchill žil a na jeho zásadní přínos v protinacistickém tažení. Jen pochybuji, že by v případě Churchillovy sochy došlo na její odstranění. Na to už žádné zastupitelstvo nebude mít koule, i když pan Kolář je asi schopen všeho. Docela by mě zajímala reakce Britů, kdyby chtěl někdo sochu Churchilla odstranit. V konečném důsledku to však všechno ukazuje na fakt, jak jsou někteří Češi hloupí a to včetně zastupitelů, či pánů radních. Jde prakticky o stejný případ idiocie, jaký se odehrál v případě maršála Koněva.

 

   Na a vy paní Jourová nechte už Čechy napokoji. Všichni už vědí, kam patříte. Klidně se nechte znovu fotografovat se židem Sorosem. Myslím, že v naší zemi je už hodně málo takových, kteří by vám věřili!! Vy v tom Bruselu jste mnohem horší, než nacisti nebo komunisti. Ještě hodně by se ty minulé režimy od toho vašeho musely učit. To vy a váš režim štve lidi proti sobě, že to už vypadá tak, že chcete vyvolat ozbrojený konflikt.

 

 K čertu s vámi nebo na hnůj!

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.06.2020 19:35

Za rasismus se pokládá i to,když si nechci nechat ve vlastní zemi poroučet od cizích hráčů fotbalu.Černoši jsou přesvědčeni,že mohou poroučet všude,kde se objeví.Pokud to tak není,je to rasismus zvažují odchod jinam.Sochy mají tu nevýhodu,že nemohou utéct.A co se týká televizních plašmušků,ti by nezvládli ani základní počty v první třídě základní školy.Za peníze prodají televizní presstituti svou desetiletou dceru do bordelu.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

18.06.2020 19:29

Kdepak pane Rambousku. Já věřím České televizi. Copak Vy nevidíte jak je přínosná ta rozmanitost kultur. Copak Vy nevidíte jak se noví černí lékaři, filosofové, vědci, architekti a profesoři z rovníkové Afriky začleňují do evropské společnosti. Vždyť Německu pracují tři černí chlapci ze sta a to je podle nové pokrokové matematiky (vycházím opět z ČT, kde v Rusku nejpopulárnější politik Navalný urval neskutečně krásných 3%, kdežto zloduch Putin spadl na zanedbatelných 65%), prostě tři chlapci ze sta je opravdu úžasný výsledek. A to si představte jak by zahejbali s pracovním trhem, kdyby doma nezapomněli děvčata. Copak Vy si nepamatujete, jak smutná byla města dopoledne, kdy všichni zařezávali do práce. No tak se smiřte s tím, že těch 97 chlapců ze sta to tady roztancují. A Vy si ještě raději najděte nějaký vedlejšák, aby ti klucí buclatí dostali na chlast.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...