• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Autodestrukce
Počet návštěv: 1310

Autodestrukce

Lubomír Vylíčil Článek od Lubomír Vylíčil

Západní část našeho světa, naší civilizace, začíná ze všeho nejvíc připomínat vzpouru v ústavu choromyslných. Povstání, při kterém se chovanci zmocnili klíčů, zabarikádovali zřízence v jedné cele a začali postupně dobývat celý objekt. Tím nejšílenějším na celé rebelii je ovšem fakt, že tak činí za nadšeného hýkání ředitele a povzbuzování aplausem jeho náměstků.


Poslední ukázku uvedeného přístupu přinesl v úterý německý spolkový president  F.W. Steinmeier. V reakci na celoněmecké demonstrace pod prapory a hesly BLM, pořádané místními pokrokáři s Antifou v čele, prohlásil v televizním projevu k Německu: “Ne, nestačí, abych nebyl rasista.” Musíme být anti-rasisté! Rasismus vyžaduje zaujmout protiopatření, proti rasistickou mluvu, jednání, kritiku a – možná nejtěžší – sebekritiku, sebekontrolu, ” 

Jde o jakousi verbální verzi onoho rituálního pokání a sebeponižování, které vidíme z Ameriky. Zosobněné blondýnou z „middle class” líbající v pokleku boty černého gaunera a policistou, klečícím před kriminálníkem a prosícím za odpuštění své viny…

Přesně podle not, které rozdali vůdcové a organizátoři hnutí BLM v Americe: „Mlčení je násilí”. Tedy kdo nehuláká naše hesla s námi, je nepřítel. Fašoun. Kdo nepožaduje dost agresivně potrestání „bílé viny”, nejlépe zabavením majetku těch hnusných bělochů, pobitím jejich mužů, znásilněním žen a převýchovou jejich dětí, tak je sám rasista. A takoví tu nemají žádnou budoucnost.

Našinec, který už něco prožil, tu může zaslechnout i ozvěny staršího, boševického: „Kdo nejde s námi, jde proti nám”. Pod kterýmžto heslem se podobné „legrácky” svého času prováděly i u nás. Jen toho vypalování obchodů snad bylo méně….

Ovšem reminiscence na naše neblahé padesáté roky minulého století tím zdaleka nekončí. Muslimský starosta Londýna Khan nechal právě ustavit komisi k „přezkoumání” všech soch, které ve městě stojí. Má posoudit, které jsou dost pokrokové, aby mohly zůstat stát i nadále, které je nutné odstranit a které by naopak bylo vhodné nechat nově vysochat a ztopořit. Kdo pamatuje naše minulé století s odstraňováním Masaryků a stavěním Gottwaldů, není až tak překvapen.

V jistém švédském městečku se pak s nějakou komisí vůbec nepárali a rovnou navrhli vztyčit sochu záškolačky Gréty. I v Německu, v městě Gelsenkirchenu mají jasno. Za pár dní tu má být odhalena socha V.I. Lenina. Původně se tak sice mělo stát už v březnu, ale zasáhl Covid19 a tak se „slavnostní akt” posunul až na červen. Nic nepomohly protesty místních, úřady na Leninovi neshledali nic závadného.

Navíc sochu Leninova předchůdce a ideového guru K. Marxe už v Německu mají, od roku 2018. Stojí v jeho rodišti, v Trevíru a na jejím odhalení se tehdy zúčastnil i sám předseda evropské komise C. Juncker…  

Odporné, šílené a děsivé.  Pokrokářské bojůvky a jejich válečníci z dovozu (kteří byli importováni právě proto, aby necítili žádnou sounáležitost, natož slitování s naší civilizací) postupně přebírají kontrolu a „elity naší civilizace” jim nejen ustupují, ale tleskají a souhlasně pokyvují hlavami.

Autodestrukce západní civilizace nabrala na obrátkách a na obzoru se čím dál zřetelněji rýsuje jakýsi euro-americký koncentrační tábor, proti kterému byly gulagy čajíček. Kriminál pro všechny. Ovšem pro bílého muže má jít o tábor vyhlazovací.

Lubomír Vylíčil
Farmaceut, ročník 1959, nekonvenčně uvažující amatérský pilot a přírodozpytec se silným vztahem k tradici. Miluje přírodu, létání, turistické i akrobatické; na úrovni zapáleného amatéra se věnuje terénní ornitologii a paleontologii na střední Moravě. Zajímá se o historii i současné dění. Patriot s pozitivním vztah ke katolicismu. Pocity, které mu už léta způsobuje politická scéna u nás i ve světě ho vedou k tomu, že občas něco napíše.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.06.2020 20:04

Chtěli jste na západ a tak na západě jste.Mně bylo naprosto jedno,zda jsou u moci komouši nebo někdo jiný.Když je nahradil zrzavý opilec a stádo převlékačů kabátů,tak to mělo národ varovat.Jenže to se nestalo a národ to ještě podporoval.Nakonec se vstoupilo do čtvrté německé říše,když se v rámci ekonomické reformy podařilo Klausovi,Dlouhému,Ježkovi,Dybovi či Češkovi zcela zlikvidovat dosavadní ekonomiku země a utvořit ze země kolonii,podlézající komukoliv na západě a to včetně zrádců a úhlavního nepřítele.Tak si svůj vysněný západ také užívejte,včetně těch jeho špatných stránek.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...