• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Autodestrukce
Počet návštěv: 1147

Autodestrukce

Lubomír Vylíčil Článek od Lubomír Vylíčil

Západní část našeho světa, naší civilizace, začíná ze všeho nejvíc připomínat vzpouru v ústavu choromyslných. Povstání, při kterém se chovanci zmocnili klíčů, zabarikádovali zřízence v jedné cele a začali postupně dobývat celý objekt. Tím nejšílenějším na celé rebelii je ovšem fakt, že tak činí za nadšeného hýkání ředitele a povzbuzování aplausem jeho náměstků.


Poslední ukázku uvedeného přístupu přinesl v úterý německý spolkový president  F.W. Steinmeier. V reakci na celoněmecké demonstrace pod prapory a hesly BLM, pořádané místními pokrokáři s Antifou v čele, prohlásil v televizním projevu k Německu: “Ne, nestačí, abych nebyl rasista.” Musíme být anti-rasisté! Rasismus vyžaduje zaujmout protiopatření, proti rasistickou mluvu, jednání, kritiku a – možná nejtěžší – sebekritiku, sebekontrolu, ” 

Jde o jakousi verbální verzi onoho rituálního pokání a sebeponižování, které vidíme z Ameriky. Zosobněné blondýnou z „middle class” líbající v pokleku boty černého gaunera a policistou, klečícím před kriminálníkem a prosícím za odpuštění své viny…

Přesně podle not, které rozdali vůdcové a organizátoři hnutí BLM v Americe: „Mlčení je násilí”. Tedy kdo nehuláká naše hesla s námi, je nepřítel. Fašoun. Kdo nepožaduje dost agresivně potrestání „bílé viny”, nejlépe zabavením majetku těch hnusných bělochů, pobitím jejich mužů, znásilněním žen a převýchovou jejich dětí, tak je sám rasista. A takoví tu nemají žádnou budoucnost.

Našinec, který už něco prožil, tu může zaslechnout i ozvěny staršího, boševického: „Kdo nejde s námi, jde proti nám”. Pod kterýmžto heslem se podobné „legrácky” svého času prováděly i u nás. Jen toho vypalování obchodů snad bylo méně….

Ovšem reminiscence na naše neblahé padesáté roky minulého století tím zdaleka nekončí. Muslimský starosta Londýna Khan nechal právě ustavit komisi k „přezkoumání” všech soch, které ve městě stojí. Má posoudit, které jsou dost pokrokové, aby mohly zůstat stát i nadále, které je nutné odstranit a které by naopak bylo vhodné nechat nově vysochat a ztopořit. Kdo pamatuje naše minulé století s odstraňováním Masaryků a stavěním Gottwaldů, není až tak překvapen.

V jistém švédském městečku se pak s nějakou komisí vůbec nepárali a rovnou navrhli vztyčit sochu záškolačky Gréty. I v Německu, v městě Gelsenkirchenu mají jasno. Za pár dní tu má být odhalena socha V.I. Lenina. Původně se tak sice mělo stát už v březnu, ale zasáhl Covid19 a tak se „slavnostní akt” posunul až na červen. Nic nepomohly protesty místních, úřady na Leninovi neshledali nic závadného.

Navíc sochu Leninova předchůdce a ideového guru K. Marxe už v Německu mají, od roku 2018. Stojí v jeho rodišti, v Trevíru a na jejím odhalení se tehdy zúčastnil i sám předseda evropské komise C. Juncker…  

Odporné, šílené a děsivé.  Pokrokářské bojůvky a jejich válečníci z dovozu (kteří byli importováni právě proto, aby necítili žádnou sounáležitost, natož slitování s naší civilizací) postupně přebírají kontrolu a „elity naší civilizace” jim nejen ustupují, ale tleskají a souhlasně pokyvují hlavami.

Autodestrukce západní civilizace nabrala na obrátkách a na obzoru se čím dál zřetelněji rýsuje jakýsi euro-americký koncentrační tábor, proti kterému byly gulagy čajíček. Kriminál pro všechny. Ovšem pro bílého muže má jít o tábor vyhlazovací.

Lubomír Vylíčil
Farmaceut, ročník 1959, nekonvenčně uvažující amatérský pilot a přírodozpytec se silným vztahem k tradici. Miluje přírodu, létání, turistické i akrobatické; na úrovni zapáleného amatéra se věnuje terénní ornitologii a paleontologii na střední Moravě. Zajímá se o historii i současné dění. Patriot s pozitivním vztah ke katolicismu. Pocity, které mu už léta způsobuje politická scéna u nás i ve světě ho vedou k tomu, že občas něco napíše.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.06.2020 20:04

Chtěli jste na západ a tak na západě jste.Mně bylo naprosto jedno,zda jsou u moci komouši nebo někdo jiný.Když je nahradil zrzavý opilec a stádo převlékačů kabátů,tak to mělo národ varovat.Jenže to se nestalo a národ to ještě podporoval.Nakonec se vstoupilo do čtvrté německé říše,když se v rámci ekonomické reformy podařilo Klausovi,Dlouhému,Ježkovi,Dybovi či Češkovi zcela zlikvidovat dosavadní ekonomiku země a utvořit ze země kolonii,podlézající komukoliv na západě a to včetně zrádců a úhlavního nepřítele.Tak si svůj vysněný západ také užívejte,včetně těch jeho špatných stránek.


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy