• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

V době koronavirové krize, kdy je třeba otáčet v ruce každou korunu, Praha schválila dotaci milion korun pro festival homosexuálů.
Počet návštěv: 1443

V době koronavirové krize, kdy je třeba otáčet v ruce každou korunu, Praha schválila dotaci milion korun pro festival homosexuálů.

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

To je neskutečné. V době koronavirové krize, kdy je třeba otáčet v ruce každou korunu, zastupitelstvo Prahy zejména hlasy Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) schválilo dotaci jeden milion korun pro festival homosexuálů Prague Pride. Je mi z toho fakt zle. Mnozí důchodci u nás živoří na hranici bídy, ale Praha vyhazuje peníze za takovéto sluníčkářské šílenosti… Co si myslíte Vy? Nedaly se ty veřejné peníze využít lépe?

Peníze na propagandu homosexualismu narůstají. Ještě v roce 2017 dosahoval grant pro pořadatele Prague Pride výše 200 tisíc korun. V dalším roce došlo k navýšení na 388 tisíc korun. V roce 2019 Praha dala na festival 800 tisíc korun a letos se počítá s rovným milionem korun.

Sexuální orientace je soukromou záležitostí každého. Hnutí SPD odmítá perzekuci homosexuálů a homosexuálové mají dle nás právo na stejné občanské svobody jako ostatní občané. Největším nebezpečím pro homosexuály jako osoby je v současnosti nenávistný islám, který prosazuje trest smrti za homosexualitu. Podle hnutí SPD je základem státu ale tradiční rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti. Tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu.

Také víme, že na Prague Pride dochází k různým obscénnostem a zvrhlostem. Myslím, že slušným homosexuálům se také nelíbí, že se tam dějí takové věci.

Hnutí SPD brání tradiční hodnoty a normální svět pro normální lidi a jasně vystupuje proti totalitní politické korektnosti, multikulturalismu, zvrácené teorii genderu, pozitivní diskriminaci či propagaci ideologie homosexualismu, která pro homosexuály vyžaduje privilegia a adoraci. Uděláme vše pro to, aby se podobné zvrácenosti jako na „liberálně-demokratickém“ Západě neděly i u nás. Braňte prosím normální svět s námi.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.06.2020 20:47

Někdo ty blbce do vedení Prahy zvolil.Zjistěte si,kdo to byl a pak si to s nimi můžete vyřídit.Všichni musí šetřit,jenom úchylná menšina nemusí.Dostane peníze těch,kteří drží parazity z politických partají na jejich postech,tedy občanů Prahy.Zkrátka piráti nezapřou svou přirozenost,krást,krást a krást!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

20.06.2020 09:42

Vzpomněl jsem si na jeden lechtivý vtip: ...Kdy jse cítí být normální muž v sedmém nebi? Když je tři centimetry od pr.ele. Kdy se cítí být homosexuál v sedmém nebi? Když je v pr.eli. ...Tak tam dospěla celá naše západní civilizace. Propaguju černý rybíz. Bílý se mi nesmí dostat na stůl. I rybíz je rasista, tfuj! ...Mějte se hezky.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy