• Úterý, 29. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Michal

Na vyhubení původních Evropanů? EU armáda? Byli by schopní střílet do vlastních
Počet návštěv: 989

Na vyhubení původních Evropanů? EU armáda? Byli by schopní střílet do vlastních

František Matějka Článek od František Matějka

Europarlament se zastal demonstrantů v USA. „Na životech černochů záleží,“ odhlasoval v prohlášení. Vyloženě tam měli, ostatně jako vždy, prst na tepu doby… Hlavně nedávejme EU do ruky vlastní armádu.

Byli by schopní zmateně střílet do vlastních, než by ještě více zmatení a udivení zjistili na mapě změnu situace.

Mimochodem, kdyby snad někdo pochyboval, proč Evropský parlament podpořil Black Lives Matter: Jsou v podstatě všichni stejní.

Levičáci, kteří na různých místech a v různý čas používají různé cesty k ovládnutí lidí, omezení jejich svobody a přivlastnění si výsledků jejich umu a práce.

Evropany mimo ruský civilizační okruh čeká budoucnost severoamerických indiánů. Budeme ve jménu vybudování nových Spojených států Evropských vyhubeni, vyhlazeni a zbytky naší populace budou uzavřeny...

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.06.2020 20:10

Místo zveřejnění EP o podpoře černochů by mne zajímalo,jak tentokrát hlasovali naši europoslanci,kterým tolik "leží na srdci" zájem národa.A to se nikdy nedovím?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.06.2020 10:18

Na černém životě záleží. ....Takový Albert Schweitzer, teolog a vynikající lékař, nositel Nobelovy ceny míru, na to přišel už před řadou let. A tak zachraňoval a zachraňoval, a podívejme, co z toho vzešlo. Dobré úmysly jsou vždy cestou do pekel. I jeho pomník jistě svrhnou, protože to byl křesťanský teolog, nikoliv muslim. A to je, jak jistě uznáte, přitěžující okolnost. Potomci těch, jimž zachránil život, ho rychle srazí ze soklu a polijí rudou barvou. .....Mějte se hezky.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

24.06.2020 09:53

Pane Matějko, já bych to tak černě neviděl. Zkušený násilník a kriminálník, alias něžný obr, (krásné slovní spojení 21.století, to snad mohla vymyslet jen nějaká Kundra) posloužil jako užitečný idiot. Ona totiž myšlenka zrušit policii vůbec nemusí být špatná. Až přestane policie pomáhat a chránit, bude za dva tři dni v problémových lokalitách pořádek. A ani v Americe to nebude nic nového. Jak jen se tam sakra ta domobrana nazývala ?


 
Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Zcela nesporně byl Mikuláš Minář bezesporu možná největším politickým manipulátorem, které Česko zažilo posledních desetiletích. Připomínal středověkého krysaře s píšťalkou, za kterým se vinou desetitisíce fascinovaných souputníků spojovaných vidinou odstranění prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše z politického života, aby nakonec skončili na rozdíl od tragických výsledků starověké báje pádem na zem, kdy obraz jasného vítězství náhle vymizel. A oni zůstali neschopní a zoufalí zase sami.

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Je pár dnů před volbami do krajských zastupitelstev a Senátu PČR a do našich poštovních schránek, ale i na bilboardech (a jiných veřejných zařízeních, např. zadní sklech autobusů) se nám představují (často šklebí anebo se nám smějí) kandidáti politických stran a hnutí. Člověk se nestačí divit, jak ubohými slogany a hesly jsou jejich podbízející se tváře doprovázeny.

Poslední domácí zprávy

Rozděl a panuj

Rozděl a panuj

Blíží se volby a s tím spojena agresivita některých politických uskupení, která hrají nikoliv o „své“, ale o „naše“ peníze. Jen pro...