• Neděle, 20. září 2020
 • Svátek má Rukojmí Oleg

Floyd – záminka pro anarchii, nacismus a ještě větší rasismus
Počet návštěv: 987

Floyd – záminka pro anarchii, nacismus a ještě větší rasismus

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Americká idiocie se šíří světem mnohem rychleji než koronavirus a ve své podstatě je nesrovnatelně nebezpečnější. Současný svět, kde rozhodují tzv. aktivisté a uplácené neziskovky, zohledňuje práva jednotlivců nad zbytkem světa.  

Afroameričané společně s Euroameričany a možná i s Hispaameričany (haló, existují tady ještě někde normální Američané?!) projevili nesouhlas a frustraci s rasismem a policejním násilím rabováním. To je asi nový způsob vyspělé společnosti, jak vyjadřovat nespokojenost. Běloši (odporné nekorektní označení hodné opovržení), snad nabušení psychedelickými chemikáliemi, poklekali a v modlitbách se omlouvali černochům. Vlastně Černochům, jak zní jeden z nových extrémně rasistických kroků médií v USA . A běloch se píše nadále s malým b. Rovnost nadevše!

S velkou pravděpodobností neadekvátní dlouhotrvající zakleknutí policistou přispělo k smrti černocha napumpovaného drogou, který byl opakovaně trestán za těžké zločiny a právě zaplatil falešnou bankovkou. Hromotluk a kriminálník, před kterým si nemohli být životem jisti ani policisté. A přesto se objevovaly v tisku oslavné ságy na zemřelého Floyda. Například Novinky.cz napsaly přímo v perexu, že jej měli všichni rádi pro jeho klidnou a dobrosrdečnou povahu a hned vzápětí dodávají, že po posledním návratu z pětiletého žaláře za loupežné přepadení chtěl začít nový život . Ano, takto přesně to říká asi 90% kriminálníků, když opouští bránu vězení. Byl stvořen mučedník.

Demokraté ve Spojených státech si nad tímto vývojem mnou ruce, protože před prezidentskými volbami umělá kampaň ubírá procenta Trumpovi, který má doma přece jen mnohem více příznivců, než by se mohlo zdát z četby evropských mainstreamových médií. Takže obava o křeslo pro staříka od demokratů je oprávněná a je třeba se zalíbit Afroameričanům a Černochům.

Po světě se šíří nová vlna rasismu, kterým se bojuje proti rasismu. Podobně jako z nejméně 95% zvrhlá a uměle vytvořená a rovněž až do pomatených extrémů dotažená kampaň Me-e-eToo, i současné tažení vypadá, jako by se celosvětově otevřely brány psychiatrických ústavů. Vytahují se postoje z před padesáti, sedmdesáti a více lety. Pro chování davu je urážkou fauny nazvat jej, že se chová hůře nežli zvěř. Naprosto zarážející je tupost některých politiků, kteří vyjí s rozvášněným davem. Zářným příkladem, kam tato politická neschopnost dodržovat zákony země může dojít, je tzv. autonomní zóna v Seattlu ve čtvrti Capitol Hill . Nebo další příklad - Black Lives Matter je svaté a nedotknutelné heslo, ale když se nad Etihad Stadion proletělo letadlo s heslem White Lives Matter Burnley, všichni byli „šokováni“ tímto rasistickým počinem . Když akademička z Cambridge napíše, že na bělošských životech nezáleží, postaví se za tento ultrarasistický výrok sama univerzita . Anebo na protirasistické demonstraci začnou mírumilovní demonstranti řvát heslo: Špinaví Židé. Pomatenci si už vzali na paškál i americkou hymnu a klasickou hudbu, Johna Wayna . Mainstream si samozřejmě nevšímá článků, které situaci vidí zcela jinak, s použitím mozku jako třeba . Už jsou tady opravdu všichni dementní?

Strhávání soch, stahování filmů, odsuzování historických postav, dokonce i takových velikánů svobody jako byl Winston Churchill, odsuzování umělců, soutěží, kde vyhrává málo černochů - to vše je klasická ukázka nacistické zvůle a celosvětově pořádaných nacistických křišťálových nocí. Kde se na dnešní údajný boj proti rasismu hrabou svými zákazy a ničením literatury, apod. jak nacisti, tak komunisti? Ale sochu George Custera, jednoho z největších rasistů v dějinách Spojených států, nestrhne nikdo. Nebo mírumilovní rabující protirasističtí demonstranti raději dynamitem rozstřílí nedokončenou sochu Splašeného koně, náčelníka, který u Little Big Hornu porazil Custera, aby jim nepřipomínal vlastní holocaust původních obyvatel Ameriky, o kterém se při kritice rasistické historie jaksi zapomínají zmínit? Tato tvář světa již nemá s demokracií nic společného.

Velmi rychlou a účinnou léčbou šokem by pro část světa, která se lživě ještě nazývá demokratickou, byly statisíce výpovědí policistů. Jedině tak by bylo nemocné myšlení politiků a zfanatizovaných davů vyléčeno. Ona oslavovaná Západní vyspělá společnost není zdaleka na takové úrovni, aby dovedla žít bez represe. S takovou bychom se přímo nadzvukovou rychlostí vrátili do temného starověku násilí, zvůle a práva silnějšího.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.07.2020 19:02

Pane Strako Miroslave,nemusíte nás přesvědčovat,že se z Vás stal za těch Vašich padesát let života v USA stejný primitiv,jako je 90% Američanů.My to víme i bez Vás,co jsou Američané zač.Oni v SSSR totiž byli stejní primitivové,jako jsou Vaši Američané.Takže po letech sovětské okupace víme o nežádoucích cizincích své,jedno zda USA nebo SSSR!Vraťte se zpátky i s proamerickou propagandou,lépe řečeno pročernošskou.


 
Miroslav Straka

Miroslav Straka

01.07.2020 16:54

Vážený pane Dolanský, víte o Americe a rasismu úplné ho..o a popisujete to tak jak si to představujete. Případů jako "Floyd" jsou desítky. Sta tisíce protestovaly v míru a vy si vybíráte jen ty případy že to byly jen rabování a loupeže. Žil jsem v Americe 50 let a jste směšný ve své snaze obrátit fakta.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.06.2020 20:18

Američané se znovu projevují jako primitivové a jejich následovníci jiných
zemí se projevují stejně.Toto chování nakonec způsobí konec nynější civilizace,která bude nahrazena jinou.Pravděpodobně horší.Po celou historii se lidstvo vyvíjelo směrem nebezpečným.Války a podobné situace totiž vedly ke zvýšení technické úrovně a tím i úrovně životní.Bohužel jen pro někoho.Černoši by chtěli ovládat svět,muslimové by chtěli ovládat svět,židé by chtěli ovládat svět,Německo Evropu a tady platí jedno pravidlo.Je mnoho povolaných a málo vyvolených.Dnešní mladí totiž vůbec nevědí,proti čemu protestují.Jen protestují,aby byli "in".Šijí si bič sami na sebe.A já jim to pro jejich hloupost přeji.Ať si jdou za svým štěstím.Nakonec mají v politicích zářné příklady debility.Hlavně naši politici vynikají v systému "papežštější než papež".A ten to rozsvítil,když líbal nohy černým biskupům!Politici tohoto státu jsou jenom figurky,poslouchající rozkazy z Washingtonu a z Brusele.


 
                   Jak Západ a EU šlapou na krk Chartě OSN?

Jak Západ a EU šlapou na krk Chartě OSN?

Tři hlavní závazky pro udržení světového míru vložilo padesát států zakládajících OSN (bylo mezi nimi i Československo), do Charty OSN v r. 1945.  Když si je přečtete, uznáte: Ano, kdyby se jen tyto tři zásady ve světě dodržovaly, nebylo by došlo k válce minulé a zmizelo by též nebezpečí války budoucí. 

Různé tváře Pavla Zemana

Různé tváře Pavla Zemana

Mediální zprávy o činech nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana nejsou příliš časté. Zřejmě o pozornost médií příliš nestojí.   Jeho přímí podřízení Lenka Bradáčová a Ivo Ištvan jej zastiňují. Opakovaně jsem se o něm v článcích zmiňoval jako o „brněnské sfinze“.

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...