• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Ameriku už snad nemá smysl sledovat
Počet návštěv: 942

Ameriku už snad nemá smysl sledovat

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Takový rozvrat morální, zdravotnický i politický nemá ve světě obdoby. Nárůst nakažených koronavirem je cca o 45 000 lidí denně, boj proti rasismu se převrátil v davovou psychózu a hlavním nebezpečím se naopak stává černošský rasismus, nejvíce pěstovaný kulturními i intelektuálními elitami.

Jen cca 20 procentům lidí vadí násilné  útoky černochů na policisty, zatímco přes 60  procent stále je přesvědčeno o brutalitě policistů proti černochům, za rasistické se pokládány už i případy, kdy bělošský kuchař vaří cizokrajné jídlo. Matematika je také rasistická, Rabování nárůst zločinnosti, znásilňování jsou na denním pořádku. A sochy padají jako hrušky ze stromu. Do toho všeho se šíří nesmiřitelná politická nenávist demokratů proti republikánům a naopak. Média už pomalu čtyři roky tuto atmosféru nepříčetné politické nenávisti jen posilují.

A tak zatímco naše pravice varuje před Ruskem a Čínou a chce na Západ, jsou Rusko a Čína z tohoto pohledu vlastně poklidným přístavem, který by pro svět měl být příkladem.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milan Kubeša

Milan Kubeša

01.07.2020 07:38

Pane Vyvadile, dost přeháníte, jste takový, ale jinak souhlas. A co říkáte na přezbrojování AČR? Před kým se máme bránit? Napište k tomu svůj názor. Prosím a děkuji


 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.06.2020 19:42

Občané USA se stále více projevují jako primitivové,kterými ve skutečnosti jsou.Projevuje se to právě nejvíc na politickém poli a díky vzájemné nenávisti obou politických partají nakonec dojde k faktickému rozpadu celých USA a bude záležet na tom,komu se dostane do rukou onen kufřík s kódy na použití jaderných zbraní.Protože hlavní media neustále vyhlašují už předem za vítěze voleb Bidena,vyhraje Trump.V USA dojde opět k občanské válce,protože se stejně,jako náš národ,nepoučili ze své historie.A dnes to neskončí jednoduchými bitvami z války severu proti jihu.Až z toho vznikne celosvětová mela,potom si snad naši proameričtí řiťolezci uvědomí svou chybu v tažení na západ.Vyhlásit neutralitu a nenechat se podvádět ani východem a ani západem.I čtvrtá německá říše se nakonec rozpadne a vše se vrátí do normálu,nebo se nebude aani kam a ani s kým vracet.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....