• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Ameriku už snad nemá smysl sledovat
Počet návštěv: 1378

Ameriku už snad nemá smysl sledovat

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Takový rozvrat morální, zdravotnický i politický nemá ve světě obdoby. Nárůst nakažených koronavirem je cca o 45 000 lidí denně, boj proti rasismu se převrátil v davovou psychózu a hlavním nebezpečím se naopak stává černošský rasismus, nejvíce pěstovaný kulturními i intelektuálními elitami.

Jen cca 20 procentům lidí vadí násilné  útoky černochů na policisty, zatímco přes 60  procent stále je přesvědčeno o brutalitě policistů proti černochům, za rasistické se pokládány už i případy, kdy bělošský kuchař vaří cizokrajné jídlo. Matematika je také rasistická, Rabování nárůst zločinnosti, znásilňování jsou na denním pořádku. A sochy padají jako hrušky ze stromu. Do toho všeho se šíří nesmiřitelná politická nenávist demokratů proti republikánům a naopak. Média už pomalu čtyři roky tuto atmosféru nepříčetné politické nenávisti jen posilují.

A tak zatímco naše pravice varuje před Ruskem a Čínou a chce na Západ, jsou Rusko a Čína z tohoto pohledu vlastně poklidným přístavem, který by pro svět měl být příkladem.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milan Kubeša

Milan Kubeša

01.07.2020 07:38

Pane Vyvadile, dost přeháníte, jste takový, ale jinak souhlas. A co říkáte na přezbrojování AČR? Před kým se máme bránit? Napište k tomu svůj názor. Prosím a děkuji


 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.06.2020 19:42

Občané USA se stále více projevují jako primitivové,kterými ve skutečnosti jsou.Projevuje se to právě nejvíc na politickém poli a díky vzájemné nenávisti obou politických partají nakonec dojde k faktickému rozpadu celých USA a bude záležet na tom,komu se dostane do rukou onen kufřík s kódy na použití jaderných zbraní.Protože hlavní media neustále vyhlašují už předem za vítěze voleb Bidena,vyhraje Trump.V USA dojde opět k občanské válce,protože se stejně,jako náš národ,nepoučili ze své historie.A dnes to neskončí jednoduchými bitvami z války severu proti jihu.Až z toho vznikne celosvětová mela,potom si snad naši proameričtí řiťolezci uvědomí svou chybu v tažení na západ.Vyhlásit neutralitu a nenechat se podvádět ani východem a ani západem.I čtvrtá německá říše se nakonec rozpadne a vše se vrátí do normálu,nebo se nebude aani kam a ani s kým vracet.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...