• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Pan prezident Miloš Zeman to řekl o BLM skvěle
Počet návštěv: 1055

Pan prezident Miloš Zeman to řekl o BLM skvěle

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Opět jsem velmi rád, že naším současným prezidentem je Miloš Zeman. Protože poukázal na absurdnosti hlásané BLM a místo toho prohlásil, že "na všech životech záleží". Takto se bojuje proti rasismu! A ne tak, jak to dělá BLM.  

Když jsem četl informaci (viz https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milos-zeman-heslo-black-lives-matter-rasismus-niceni-soch.A200630_181017_domaci_aug), jak náš pan prezident Miloš Zeman řekl při výročí Dne nezávislosti , že heslo "Black Lives Matter", je rasistické a místo něj by mělo záležet na všech životech, byl to pro mne opravdový balzám. Myslím si, že něco takového by se mělo tesat do kamene. Dokonce jsem měl pocit, jako kdyby pan prezident četl mé dva předchozí články "Black lives matter nemá s bojem proti rasismu nic společného. Spíš naopak." a "Rozdělujme se pouze na slušné a neslušné, a nikoliv na rasy, menšiny a většiny! Bravo pane prezidente. Jsem rád, že zrovna my, Česká republika, má takového prezidenta, který poukázal na tento celosvětový omyl v údajném boji proti rasismu. A že to vidí podobně jako já.

Jestliže se někdo rozhodne bojovat proti rasismu, tak by to rozhodně neměl dělat tak, jako to dělají aktivisti BLM. To znamená, že se jako oni dá na jednu loď s rasou jednou a bojovat proti rase jiné. Nebo že chce, aby se kácely pomníky významných osobností jenom proto, že snad někdy údajně... Ty pomníky těm osobnostem byly postaveny ze zcela jiných důvodů. Nebo chtít zakazovat filmy jenom proto, že někomu se zdají politicky nekorektní. A největší absurdita ze všech, chtít na lidech, aby si před vás dokonce klekali, a to jen proto, jakou máte barvu kůže. Jestliže tohle všechno někdo považuje za boj proti rasismu, tak ať se na mne nezlobí, ale tohle všechno je pravý opak boje proti rasismu.

Pokud někdo žije slušně, není kriminálník, pracuje pro společnost, nepropadl šovinistickým a nadřazeneckým ideologiím, tak i já rád před takovým člověkem pokleknu. A je mi jedno, zda dotyčný bude černý, bílý, žlutý nebo malý šedivý odněkud z hvězdy zeta Reticuli. To, jaký je člověk vnitřně, jsou pro mne daleko větší hodnoty než to, jakou má barvu kůže.

A tak ještě jednou děkuji pane prezidente, že jste to celému světu tak pěkně řekl.

 

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.07.2020 19:57

Hluponi,kdyby se místo rýpání věnoval slušnému chování,udělal bys lépe.Ale to je pro tebe věc nemožná.Pro tebe je lepší německý fašoun a Američan,přepadávající zákeřně jiné.Svůj k svému!


 
Hlupoň Nasralvhrnes

Hlupoň Nasralvhrnes

04.07.2020 12:51

Čermák, co kdyby ses místo rýpání do záhad věnoval tomu, proč záhadně ve druhých volbách zvítězil tvůj preziden, ožrala, několikanásobně soudně usvědčený lhář, čínský a ruský slouha, ing. Miloš Zeman, chrapoun z Kolína?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.07.2020 19:45

BLM je stejný rasisimus,jako KKK.Ani jedni si nemají co vyčítat.Jen se černí snaží povýšit nad bílé a to se jim v USA a částečně i v západní Evropě doopravdy daří.Je třeba odejít z prorasistické EU,která se opět fašizuje a zdá se,že se opět chystá válka v Evropě.Mladí běloši jsou totiž tak zpracovaní,že nevidí a ani nechtějí vidět výsledek svého snažení.Zkrátka školství od převratu upadlo do nenjnižších pater a jeho účelem je naučit absolventy nemyslet a nechat se ovlivňovat.


 
Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...