• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Pan prezident Miloš Zeman to řekl o BLM skvěle
Počet návštěv: 746

Pan prezident Miloš Zeman to řekl o BLM skvěle

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Opět jsem velmi rád, že naším současným prezidentem je Miloš Zeman. Protože poukázal na absurdnosti hlásané BLM a místo toho prohlásil, že "na všech životech záleží". Takto se bojuje proti rasismu! A ne tak, jak to dělá BLM.  

Když jsem četl informaci (viz https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milos-zeman-heslo-black-lives-matter-rasismus-niceni-soch.A200630_181017_domaci_aug), jak náš pan prezident Miloš Zeman řekl při výročí Dne nezávislosti , že heslo "Black Lives Matter", je rasistické a místo něj by mělo záležet na všech životech, byl to pro mne opravdový balzám. Myslím si, že něco takového by se mělo tesat do kamene. Dokonce jsem měl pocit, jako kdyby pan prezident četl mé dva předchozí články "Black lives matter nemá s bojem proti rasismu nic společného. Spíš naopak." a "Rozdělujme se pouze na slušné a neslušné, a nikoliv na rasy, menšiny a většiny! Bravo pane prezidente. Jsem rád, že zrovna my, Česká republika, má takového prezidenta, který poukázal na tento celosvětový omyl v údajném boji proti rasismu. A že to vidí podobně jako já.

Jestliže se někdo rozhodne bojovat proti rasismu, tak by to rozhodně neměl dělat tak, jako to dělají aktivisti BLM. To znamená, že se jako oni dá na jednu loď s rasou jednou a bojovat proti rase jiné. Nebo že chce, aby se kácely pomníky významných osobností jenom proto, že snad někdy údajně... Ty pomníky těm osobnostem byly postaveny ze zcela jiných důvodů. Nebo chtít zakazovat filmy jenom proto, že někomu se zdají politicky nekorektní. A největší absurdita ze všech, chtít na lidech, aby si před vás dokonce klekali, a to jen proto, jakou máte barvu kůže. Jestliže tohle všechno někdo považuje za boj proti rasismu, tak ať se na mne nezlobí, ale tohle všechno je pravý opak boje proti rasismu.

Pokud někdo žije slušně, není kriminálník, pracuje pro společnost, nepropadl šovinistickým a nadřazeneckým ideologiím, tak i já rád před takovým člověkem pokleknu. A je mi jedno, zda dotyčný bude černý, bílý, žlutý nebo malý šedivý odněkud z hvězdy zeta Reticuli. To, jaký je člověk vnitřně, jsou pro mne daleko větší hodnoty než to, jakou má barvu kůže.

A tak ještě jednou děkuji pane prezidente, že jste to celému světu tak pěkně řekl.

 

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.07.2020 19:57

Hluponi,kdyby se místo rýpání věnoval slušnému chování,udělal bys lépe.Ale to je pro tebe věc nemožná.Pro tebe je lepší německý fašoun a Američan,přepadávající zákeřně jiné.Svůj k svému!


 
Hlupoň Nasralvhrnes

Hlupoň Nasralvhrnes

04.07.2020 12:51

Čermák, co kdyby ses místo rýpání do záhad věnoval tomu, proč záhadně ve druhých volbách zvítězil tvůj preziden, ožrala, několikanásobně soudně usvědčený lhář, čínský a ruský slouha, ing. Miloš Zeman, chrapoun z Kolína?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.07.2020 19:45

BLM je stejný rasisimus,jako KKK.Ani jedni si nemají co vyčítat.Jen se černí snaží povýšit nad bílé a to se jim v USA a částečně i v západní Evropě doopravdy daří.Je třeba odejít z prorasistické EU,která se opět fašizuje a zdá se,že se opět chystá válka v Evropě.Mladí běloši jsou totiž tak zpracovaní,že nevidí a ani nechtějí vidět výsledek svého snažení.Zkrátka školství od převratu upadlo do nenjnižších pater a jeho účelem je naučit absolventy nemyslet a nechat se ovlivňovat.


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...