• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Marasmus dnešní doby
Počet návštěv: 583

Marasmus dnešní doby

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

V jedné fotce najdete celý marasmus dnešní doby. Fakt musíme demonstrovat, že na všech životech záleží? A fakt máme potřebu to dělat na odlehlém místě u symbolu kříže? Něco je špatně vážení, a to už pěkně dlouho.  

Celé to vystupuje na povrch třeba takto: „Americká Univesity of Massachusetts-Lowell vyhodila děkanku ošetřovatelského oboru Leslie Neal-Boylanovou. Došlo k tomu poté, co v mailu vyjádřila znepokojení ohledně násilí vůči lidem černé pleti. Mimo jiné ale napsala, že neplatí pouze, že záleží na životech černošských občanů „Black Lives Matter“, ale dodala, že záleží na každém životě („Everyone‘s Lives Matter). Na událost upozornila mj. Fox News.

Leslie Neal-Boylanová působila jako děkanka od loňského září. Minulý měsíc byla ovšem ze školy náhle vyhozena kvůli svému emailu adresovaného 2. června komunitě ošetřovatelských škol. Ten univerzita označila jako urážlivý a děkanku propustila.“ (zdroj Echo24.cz)

Západ má velký náskok, ale nemáme moc času na zatahování ruční brzdy! Musíme v tom brzdění zrychlit, nebo ten Západ rychle doženeme…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.07.2020 19:39

Chce to jen pořádně zakročit proti vandalům.Protest je něco jiného,než poškozování soch a jiných památek na historii.Je třeba pro ty vandaly,jako ty dvě dementní holky,které pomalovaly sochu Churchila,použít řádné tresty.Řeči odpovědných orgánů totiž nasvědčují tomu,že stejné vandalství ze západu je politicky podporováno.Tresty typu tytyty,to se nedělá,jsou k ničemu.


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy