• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

EU chce zničit naši zemi a vzít nám práci
Počet návštěv: 2782

EU chce zničit naši zemi a vzít nám práci

Václav Klaus ml. Článek od Václav Klaus ml.

Facebookové hádky o tom, kdo je větší vlastenec a víc nesnáší Evropskou unii, jsou zbytečné a českým občanům nic nepřinesou. Namísto toho by měla být věnována pozornost plánům “EU pro novou generaci”. Unie chce pod tímto názvem zavést společné daně a dluh, za který by ručily i členské státy mimo eurozónu.

Z tohoto dluhu pak bude financovat zelenou revoluci, která zničí tradiční český průmysl a firmy, které ve světě nahradí Američani a Číňané.

Na zavedení je potřeba souhlas VŠECH členských zemí. Premiér a vláda má možnost říct ne. Nesmí se ale bát.
Místo aby řešili podstatu, tedy jestli se mají čeští daňoví poplatníci vzdát kontroly nad tím, jak je s jejich penězi nakládáno, tak jen řeší kupecké počty. Jestli dostaneme o desetinu % HDP na dotacích víc nebo nějakou desetinu doplatíme.

Tento plán je dle našeho názoru pro Českou republiku a její občany nepřijatelný. Zničí český průmysl a sebere lidem práci. Věnujme pozornost a aktivitu tomu, aby Vláda ČR na tuto nebezpečnou politiku nepřistoupila.
Chceme aby české zákony byly nadřazené evropským směrnicím.

Václav Klaus ml.
Václav Klaus je český politik a bývalý ředitel soukromého gymnázia PORG. Byl členem Občanské demokratické strany, již opustil nejprve v roce 2009, pak se do ní vrátil a v březnu 2019 byl vyloučen. Následně založil nové politické uskupení – Trikolóra hnutí občanů, od září 2019 je jejím předsedou

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Bílek

Petr Bílek

06.07.2020 23:32

Pane Klausi, máte samozřejmě naprostou pravdu, ale problém je alespoň u mne v tom, že nevěřím, že premiér Babiš nemá tolik postranních zájmů, že by ten "New Deal" nepodpořil. Určitě nám při tom uvede spoustu důvodů, proč je to nutné udělat. Myslím si, že nemáte pravdu, když tvrdíte, že nemůžeme teď EU opustit, protože máme silně prexportní ekonomiku, závislou na spolupráci v EU. Myslím si, že vyvážet můžeme i bez EU, jen přijdeme o všechny ty sporné dotace (už aby to bylo) a můžeme doplatit na zvýšená cla. Ale myslím si, že pár let chudoby by tento stát jen posílilo a mohli bychom se konečně postavit na vlastní nohy, bez patolízalského podřizování se bruselské úřednické nadvládě. Jste poslanec, tak se pokuste v parlamentu prosadit, aby případný souhlas s tím záchranným rozpočtem pro EU byl premiér Babiš nucen projednat a schválit kvalifikovanou většinou v Parlamentu ČR, nebo alespoň ve Sněmovně PČR. Jde koneckonců o zadlužení generací, ne jen této.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.07.2020 20:14

To je na zdejší národ příliš složité.Vždyť naši politici z TOP09,KDÚ-ČSL,STAN či piráti k likvidaci státu přímo vybízejí.Socani neví,která bije,komouši jsou s hlavním proudem a část členů ANO je na tom stejně.České děti jsou totiž,na rozdíl třeba od amerických,vedeny k sobectví,podlézání a studu za to,že jsou Češi atd.Brňáci dokonce poslali oficiální delegaci k sudeťákům s omluvou.Plzeňáci umožnili zasedání sudeťáckého spolku v Plzni.Tak jsme v zahraničí bráni jako klauni a Švejkové.Není v jiném národu v Evropě tolik vlastizrádců,jako v tomto státě.A je jedno,zda koukají na východ,nebo na západ.Být zadobře se všemi,kteří mají zájem o dobré vztahy a odmítat ty,co nám upírají právo žít podle svého.Z východu nepřišlo nic dobrého a ze západu podrazy,zrady a války.Je třeba,abychom byli sami sebou a ne něčím patolízalem.


 

05.07.2020 20:48

Vědecko-technická revoluce je velikášství či podvod...? Kdo by nebral "nezašpiněný" svět bez emisí a věčného hluku spalovacích motorů... K pokroku nemůžeme v žádném případě dospět na protestech, při nichž prosťáčci hledají řešení v radikalizaci části společnosti. Na náměstích to řešení věru nenajdou. Cesta k vyřešení našich současných těžkostí a potýkání se s ekologickými problémy vede jen a jenom k budoucímu využívání energie zemského jádra, myslím tím vnější jádro (hranici mezi jádrem a pláštěm). Tato vrstva je přímo nabitá nevyčerpatelnou energií budoucnosti. Od louče jsme se dostali k petrolejce, od uhelných a vodních elektrárem k těm jaderným. (Jistě nás čeká éra vodíku a jeho bezpečného využití pro účely lidstva). Ty jsou skvělým zdrojem úsporné, ekologické energie. !Pro ekologické alarmisty! Jadernou energii bychom nevyrobili, kdyby nabyla přítomna na řadě míst naší planety. Tam těžíme potřebnou surovinu k provozu jaderných elektráren. Je tedy přírodního původu. Má svá uranová ložiska, z nichž se těží za přísných bezpečnostních opatření. Člověk by v žádném případě nemohl disponovat jadernou energií, pokud by nebyla přítomna v horninách, především v rule a žule. ...Vždy, když politické směřování ovládnou globalisti, vyvstane problém. Tím je tlak na výrobní sféru , kdy výroba je podrobena tlakům na nerealizovatelné projekty vzniklé v hlavách těch, co nikdy nic nevymysleli a nic nevymyslí. Některé školy chrlí primitivy, co nadřazují nesmyslné, jimi vysněné požadavky nad realitu možností současného světa. Je samozřejmé, že vědecko-technický vývoj směřuje směrem k bezpečnějším energiím. Nelze však přeskočit mezidobí potřebné k získání, ovládnutí nových energetických zdrojů. K čerpání energií jež máme všichni kolmo pod nohama jednou dojde. Ta cesta se dnes rýsuje. Nezbývá, než apelovat na nadcházející generaci, že cestu k těmto energiím nenajdou na protestech na náměstích, ale tvrdým, houževnatým studiem vedoucím k jejímu uskutečnění, realizaci. ....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...