• Pátek, 04. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Barbora

Jak únavné je poslouchat stále dokola ty samé kecy. Potřebujeme vůbec politiky a prodejná média??
Počet návštěv: 1871

Jak únavné je poslouchat stále dokola ty samé kecy. Potřebujeme vůbec politiky a prodejná média??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

   Támhle je krize, tam zas válka,kdesi vypukla ekonomická krize a za rohem číhají muslimští bratři, z Asie prý vzešel koronavir a ejhle tu zas bouří černoši. Jako by toho nebylo málo, tak ve Švédsku bylo započato s procesem čipování obyvatelstva, když Greta vyšuměla a do ekonomik se lijí ničím nekryté peníze. Ekonomické veletoče nafukují finanční bublinu a je jen otázkou času, kdy to praskne. Co má ten běžný človíček řešit dřív??? Čeho se má běžný občan skutečně bát??

Ve své podstatě udělá obyčejný občan nejlépe, když to vše pustí z hlavy, neboť není v moci žádného jednotlivce, aby cokoliv změnil. Nicméně existuje praktické řešení stavu a to tkví ve spojování se lidí. Znamená to tedy organizovat se. Bohužel žádná politická strana k tomuto účelu nemůže být využita, neboť u každé politické strany platí to, že vrcholový menežment strany profituje a řadoví členové pouze platí, přičemž ani jedna politická strana nenabízí zásadní politické, mocenské a společenské řešení na bázi lidové demokracie podložené revolučním hnutím. Máme tedy něco hmatatelného??? Krom sebe sama bohužel ne. Tam však musíme začít. Každý sám u sebe a to za použití vlastního rozumu, zcela bez vlivu mediálních výblitků protekčních a velmi dobře placených novinářů, ale také bez politických ejakulací jakýchsi Kalousků, Fialů, Babišů, Filipů a dalších. Chápu, že používání vlastního rozumu může být pro některé jednotlivce bolestné, ale tento horizont je prostě nezbytné překročit.

     Velmi dobře si pamatuji, jakou euforii způsoboval v roce 1989 Václav Havel. Většina lidí tomuto prodejnému zmetkovi věřila a dnes natvrdo sklízíme plody té jeho smyšlené pravdy a lásky. Spousta lidí si dnes vyčítá, ale to je pozdě. To tenkrát jste měli použít vlastní rozum. Vy si myslíte, že někde ve světě funguje demokracie??? Ale kdež! Demokracie je jen pro vyvolené, ale nikoliv pro většinovou společnost. To platí u nás v ČR stejně jako v USA. Všechny ty krize, invaze, rasové nepokoje, nejsou součástí demokracie, ale jsou to řízené problémy k ovládání a okrádání lidí, či k zavádění nových postupů při řízení a ovládání společnosti. Nehledejte za těmito záležitostmi společnost, neb tyto záležitosti vyvolává pouze úzký okruh lidí, sledujíc pouze své hmotné cíle. Vždy se ptejte-komu to slouží a proč. Nikoho z mocných nezajímají obyčejní lidé, ale peníze, neb ty jsou v dnešním monetaristickém systému alfou i omegou. Nedejte nic na to, že v televizi, či novinách jsou informace jiné. To jsou informace placené a jako takové slouží tomu, kdo za ně platí. Neříkejte mi, že jste tak hloupí, aby jste to nevěděli.

     Každý příslušník toho, či onoho národa je v první řadě předurčen k tomu, aby ctil svou vlast a národ, aby bránil svůj jazyk a kulturu, ale i sebe, rodinu a bližního svého. To jsou základní atributy bytí člověka. Svou vlast, zem i národ je povinností bránit za každé situace a to bez ohledu na řeči politiků. Naši čeští politici už dávno zaprodali naši domovinu a vy je vy blbci ještě chodíte o volbách volit. Kam jste to klesli??? Vy věříte takovému dobytku a nevidíte, že už nevlastníme ani vodu v naší zemi, že nerostné suroviny nám téměř nepatří, neb jsou bez vědomí národa prodávány cizákům. Vám nevadí, jak byl během třiceti let zprzněn Český jazyk a jak upadla Česká kultura?? Máte v sobě sakra ještě nějakou národní hrdost a čest???

     Tady jsme v Čechách a žádný muslim, černoch nebo cikán nám v naší domovině nemá co rozkazovat pokud nebude ctít naše právo, kulturu a jazyk. Jinak ať si táhne odkud přišel. Na tento stav nesmí mít vliv potupné chování papeže, který migrantům myje nohy, nebo dementní chování Američanů, kteří líbají černochům boty. Kdo toto podporuje není nic jiného, než zrádce vlastního národa. Když v těchto bodech nebudeme dostatečně tvrdí, tak nás postupně asimilují. Bohužel všechny politické strany nás k té asimilaci vedou, krom SPD. Proto klidně řeknu, že takové politické strany a politiky, kteří nestojí za naší zemí a národem nepotřebujeme. Jsou nám k ničemu a je zbytečné si je platit. Jen štvou lidi záměrně proti sobě a to je zločin. Jenže i oni mají strach a tak stresují lidi koronavirem, aby se báli.

     CO MYSLÍTE-NEBYLO BY DOBRÉ ZAČÍT UŽ POUŽÍVAT KONEČNĚ ROZUM???

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

07.07.2020 07:29

Pro začátek by pane Rambousku, stačilo referendum. A ohledně demokracie, podíváte-li se na to z druhé strany, tak tady ta demokracie asi je. Vycházím z toho, že se u nás může dostat do parlamentu opravdu každý. I takový Karlík Schwarzenberg, který je od narození stižen lehkou idiocií. Pravda naši lékaři mu krapet pomohli s přejmenováním oné diagnozy a moderně idiocii zvou knížecí noblesa. Nebo dámy Langšádlová, Němcová ... příklad, že i šprýmaři mohou volit. Nebo Laudát, ten se v autě při návratu domů z fachy divil jak to drncá a chvíli trvalo než mu policajti vysvětlili, že jede po kolejích. Ale ! Byl natolik poslušný rady policie, že by toho parlamentu měl nechat a raději doma s mokrým hadrem na makovici, ulehnout. Je ho škoda. Byla s ním psina.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.07.2020 19:41

Nejlepším řešením by bylo zbavit politické partaje moci.Protože jejich členové sice v parlamentu podepisují přísahu o službě pro národ,ale ve skutečnosti hlasují podle nařízení partajních sekretariátů.Právě partajníci si uzurpovali moc ve svůj prospěch.Vytvořili si "ústavu" podle svých potřeb a nikoho se neptali se zdůvodněním,že mají mandát.Ovšem k sespsání ústavy žádný mandát neměli.Těžko může pracovat pro národ někdo,kdo celý život sedí v parlamentních lavicích a o ničem nic neví.Jen vykřikuje svůj slogan "nikdy nedovolím",protože považuje parlament za něco,na co má právo od boha.To je Benda,Němcová a další.Ti dva jsem jmenoval jenom namátkou.Je třeba upřesnit volební zákon,aby v určitém místě mohl do veřejné funkce kandidovat pouze člověk,který je s krajem sžitý.To znamená,že tam žije aspoň 20 let.Jinak o tom kraji nic neví a tak ho nemůže řídit.Není možné,aby byl zvolen člověk ze severních Čech na jihu a opačně.Přesto se to děje po celou dobu od převratu.Z tohoto důvodu tak nelze očekávat jakoukoliv změnu.Politické partaje potřebují právě jen partajníci,aby ovládali dění ve státě podle svých potřeb a ne podle národa.


 
Jiří Janda

Jiří Janda

06.07.2020 16:19

100% souhlas.


 
Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Experti varují, že dezinformace o covidu-19 se mezi Čechy šíří stále více. Samotná Evropská unie ústy české eurokomisařky Věry Jourové už v červnu důrazně varovala, že s nimi členské státy musejí bojovat, jinak to ohrozí lidské životy. EU ve svém prohlášení nezvykle otevřeně ukázala na Rusko a Čínu jako záměrné podněcovatele a šiřitele lží o koronaviru. To je úvodní sloupek k pojednání o boji proti dezinfromacím, jak byl uveden na portálu Aktuálně.cz, které se prý v České republice velmi rozmáhají.

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Šéf Frontexu, Fabrice Leggeri, má potíže. Na tom by nemuselo být nic zvláštního. Ovšem takovou specificky eurounijní pikantnost dodává jeho cause fakt, že agentura Frontex je právě popotahována za něco, k čemu byla ustanovena. Za aktivní ochranu evropské hranice.

  Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Tento výrok dozajista velmi dobře znají naši páni poslanci, ale i vláda. Na zasedáních poslanecké sněmovny si cintá pentli každý druhý. Vyjímkou nebylo ani nedávné jednání sněmovny, kde se probíral bod o potravinové soběstačnosti ČR ve smyslu návrhů k jejímu dosažení a ke zvýšení efektivity zemědělské prvovýroby. Musím uznat dámy a pánové, že hrajete na lidi komedii, ale režie je jaksi špatná. Místo cintání si pentle raději přiznejte, že jste v oblasti zemědělství zmrvili kde co, a už nevíte jak smysluplně dál.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...