• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Putin a náš svět…
Počet návštěv: 807

Putin a náš svět…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Přes 70% z Rusů vyjádřilo souhlas s referendem o Ústavě. Není na světě semknutější národ a i když se mu třeba ne všechno podaří, asi uprostřed světového marastu nemá konkurenci. A navíc jeho rozhodnutí v celostátním referentu, kdy přes 20% mohlo demokraticky hlasovat proti, je příkladem demokracie pro všechny

A znamená-li ti, že Vladimír Putin může být ještě dlouhá léta prezidentem, je to jistota nejen pro Rusko, ale pro celý svět.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

08.07.2020 09:09

Pane Vyvadil, ambivalentnim postojem ke komunismu se nikam nedostaneme. V tom je ttreba si udelat jasno. V Cesku je zvykem ztotoznovat Rusko s komunismem. Nic nemuze byt absurdnejsiho. Je treba rici, ze Karel Marx Rusko nenavidel, bolsevici Rusko nenavideli a dnesni protiruska kampan je vedena necony. Jsou to byvali trockiste a zakukleni marxiste.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.07.2020 19:02

Je mi záhadou,proč se tady řeší pořád jiné státy.Nemáme snad dost svých vlastních problémů,které je potřeba řešit?Měli bychom se starat hlavně sami o sebe.Rusko nechme Rusům,USA nechme Američanům a EU,která je čtvrtou říší,nechme Němcům,ale bez naší účasti.Doma máme problémů dost a dost,jen řešení jsou v nedohlednu.


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...