• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Zpupné Německo se vrátilo. Samozvaný protektor Maas nám cpe migranty
Počet návštěv: 1745

Zpupné Německo se vrátilo. Samozvaný protektor Maas nám cpe migranty

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Vynutit si solidaritu! Takový brutální postup chce proti Česku nasadit německý sociálnědemokratický ministr zahraničí Heiko Maas. Interpelaci Petra Bystroně, poslance za AfD, který ho vyzval ke zdrženlivosti, pohrdavě odmítl.

Naší pozornosti by neměla uniknout událost, která se odehrála v německém Spolkovém sněmu minulý týden. Poslanec za stranu AfD (Alternativa pro Německo, německy Alternative für Deutschland), i v České republice dobře známý Petr Bystroň, interpeloval německého sociálnědemokratického ministra zahraničí Heiko Maase ve věci avizované snahy německé vlády vynutit si v následujícím půlroce, kdy bude Německo předsedat Evropské unii, sjednocení azylového systému v členských státech. Maas chce především nastavit povinný mechanismus přerozdělování nelegálních migrantů (alias žadatelů o azyl) po jednotlivých členských státech EU, a to i proti jejich vůli.

Německé předsednictví EU budí strach

Co Petr Bystroň ve své řeči v německém parlamentu uvedl, si lze přečíst níže a zhlédnout a poslechnout ZDE. „Pane ministře, ve své řeči jste vyzdvihl solidaritu a suverenitu. Současně jste řekl, že chcete solidaritu vyžadovat. To musí vyvolat ve všech zemích střední a východní Evropy obavy z německého předsednictví Evropské unie, když jim vyhrožujete, že od nich budete něco vyžadovat. Vy jste totiž jedním dechem i řekl, o co vám jde: Že si chcete vynutit přerozdělování migrantů po celé Evropě… Vy znáte obavy zemí Visegrádské čtyřky – a přesto jdete hlavou proti zdi. Nechcete si to rozmyslet? Střední a východní Evropa vás v tomto již léta nenásleduje, lidé v těchto zemích to nechtějí, tak jim odsud z Berlína nediktujte a nenuťte je k něčemu, co nechtějí. Děkuji.“

Nedělejte si naděje

A zde je odpověď Heiko Maase, ministra zahraničí Německa za německou sociální demokracii: „Nedělejte si naděje, já si to nerozmyslím, protože jsem pevně přesvědčen o tom, že členství v Evropské unii s sebou přináší jak práva, tak povinnosti. Mnozí profitují v obrovském rozsahu z členství v Evropské unii, finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v Evropské unii zavázali. A proto uvnitř Evropské unie nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti, které jsou s tím spojené. A to bude téma německého předsednictví.“

Sankce a vydírání. Metody kamarádíčků ČSSD a KDU-ČSL

Mnozí čeští politici vytýkají hnutí SPD kontakty s AfD, včetně partnerství v rámci společné europarlamentní frakce Identita a demokracie, a spojují tuto stranu výhradně se snahou o zrušení tzv. Benešových dekretů. Na uvedeném příkladě ovšem dobře vidíme realitu současné vnitropolitické situace v Německu včetně skutečných pozic a záměrů jednotlivých německých politických stran. Zatímco AfD deklaruje pochopení a vstřícnost vůči národním zájmům České rebubliky (a dalších zemí střední a východní Evropy), německé vládní strany, tj. sociální demokracie a křesťansko-demokratická aliance CDU/CSU (mimochodem jejich partnerské strany jsou ČSSD a KDU-ČSL) jsou odhodlány silově a za pomoci ekonomického i jiného vydírání a nejrůznějších sankcí nám vnutit povinnost přijímat nelegální migranty nacházející se na území Evropské unie, a to dokonce i v rozporu se současným evropským právem. To nemůžeme a ani nesmíme nikdy připustit a akceptovat!

Nový Mnichovský diktát nepřipustíme

Německo, které od 1. července do konce letošního roku předsedá Evropské unii, se vůči středoevropským zemím projevuje stále více vrchnostensky a silově, jako protektor. Na jednu stranu je to dobře, protože alespoň zřetelně vidíme, kdo je kdo….. Zároveň zde ovšem musí konečně, razantně a hodně nahlas zaznít, že přijímat vnucené nelegální imigranty rozhodně není žádná naše povinnost vyplývající z členství v Evropské unii. Naopak, jde o protiprávní německý diktát, který nikdy a za žádnou cenu nevyměníme za „milodary“ z evropských fondů. Je dobré si uvědomit, že tyhle fondy navíc čeští daňoví poplatníci spolufinancují. Kromě toho se v celkové rozpočtové bilanci Evropské unie v poslední době už stáváme jednoznačnými čistými plátci a sponzory méně odpovědných a hůře hospodařících členských států, včetně těch západoevropských, od kterých máme přebírat nelegální migranty. Nikdy!

autor: Jiří Kobza

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.07.2020 19:51

Je to pádná odpověď všem,kdo považuje Němce za demokraty a napravené.U nich nikdy nedojde ke změně v chování k druhým,protože jsou stále přesvědčeni o své nadřazenosti.Němci vždy zůstanou zpupní a arogantní,protože to mají v genech.Zdejší pátá kolona to dobře ví a přesto pořád podporuje členství ve čtvrté německé říši.Petříček je právě jeden z nich,musí poslouchat Pocheho.Bohužel,ani SPD není jednolitou partají a slyšet je pouze předseda Okamura a občas místopředseda Fiala.Nakonec jejich eurohujeři z SPD v EP už nám předvedli,co jsou zač.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

09.07.2020 10:22

Nelze než doporučit, abychom se podívali kolem nás. Polsko je tvrdě neoblomné, žádné imigranty na svém území nestrpí. Jako křesťanská velmoc v žádném případě nebude o svém právu na samostatné rozhodnutí v této záležitosti s nikým diskutovat. Polský ministr zahraničí je Jacek Czaputowicz. Doporučuji spojit se s polskými diplomatickými kruhy. Tam je řešení jednoznačné. Ti nepřijmou byť jednoho jediného imigranta. Přes to nejede vlak. Právě tak se zachovají Maďaři. My a Slovensko jsme nejslabšími články V4. Ministr Petříček obvinil SPD ze lži. Pokud by to byla lež, Polsko ani Maďarsko by na protektora Maase nereagovalo. Jenomže Poláci to vzali pěkně zgruntu. Jejich ministr zahraničí se nedá obelhat nějakým Maasem! Zametl okamžitě se snahou Německa vecpat do křesťanského Polska bezvěrce. Nebral tedy jeho slova na lehkou váhu. Hodnotil je jako provokaci namířenou proti polskému národu a jeho bytostným zájmům. Ulhaný nečech Petříček o tom ale nic neví. To je ale smůla! Po staletí za svou vlast bojujeme. Po staletí krváceli za naši existenci naši předci. Nečech Petříček s ostatními nečechy v BIS chce naši zemi vydobytou krví našich předků zaprodat našim odvěkým nepřátelům. Těmi byli po staletí vždy Němci a krutá Osmánská říše. Petříček je odporný zrádce naší milované vlasti! Kdo nevolí SPD, volí invazi rabujících jinověrců, Petříčkových oblíbenců! ...Mějte se hezky.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

09.07.2020 09:58

V roce 1938 jsme měli Mnichov, v roce 2020 budeme mít Berlín?


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...