• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

To vnucování migrantů je opravdu vážné
Počet návštěv: 659

To vnucování migrantů je opravdu vážné

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

„To vnucování migrantů je opravdu vážné, nejde o ojedinělý úlet ministra Maase, ale pravděpodobně o stanovisko německé vlády. Zřejmě se svého plánu na rozvrácení Evropy nehodlají vzdát."

„Někdejší kandidát Evropské lidové strany na post předsedy Evropské komise Manfred Weber volá po změně azylové politiky v EU. Manfred Weber žádá, aby bylo azylové právo jednotlivých členských států nahrazeno azylovým zákonem, který by platil pro celou unii. Kdyby se model tzv. Spitzenkandidátů na předsedu Evropské komise nezřítil jako domeček z karet, mohl se Manfred Weber stát předsedou Evropské komise namísto Ursuly von der Lyenové," konstatoval poslanec SPD.

„Přestože jím Weber nakonec není, přichází s návrhem na velkou změnu v celé EU. Volá po tom, aby byly azylové zákony jednotlivých členských zemí nahrazeny jedním celounijním zákonem, který by platil pro všechny země. Česká republika už by tak sama nemohla rozhodovat o tom, koho vpustí na své území.
Weber svůj návrh vysvětluje tak, že se musí ulevit jižním státům EU v migrační krizi, jako je Itálie či Řecko, a nařídit povinné přerozdělování žadatelů o azyl i zemím, které odmítají žadatele přijímat – jako je Maďarsko, Česko nebo Rakousko,".

„Všechny státy musí sdílet břemeno žadatelů o azyl spravedlivě a solidárně,“ zdůraznil Weber v rozhovoru pro Frankfurter Allgemeine Zeitung. Jeho vyjádření převzal i německý deník Bild," uzavřel svůj komentář k aktuálnímu dění Jiří Kobza.

autor: Jiří Kobza

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

12.07.2020 21:19

Za valky v Jugoslavii americti neoconi spustili zbesilou kampan demonizace Srbu. Sam fakt, ze Srbove nechteli zit v muslimskem state, vylicili jako nejaky straslivy horror, predsudecnou nenavist, neco nevidaneho a neslychaneho. To nepripustime! Dnes prece jeden druheho tolerujeme a ti Srbove jsou uplne zaostali. Ani nepatri do tohoto stoleti.

Nemci, ve sve slepe poslusnosti, se s tim uplne ztotoznili. Napadli Srbsko 3x v jednom stoleti a nejak si to racionalizovat museli. Proti Srbum bojovali za lidska prava, tj. za toleranci islamu. Berou to fakt doslovne, tak si muslimy zacali privazet v celych houfech. A snazi se to aplikovat na zbytek Evropy.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

Zbavte se komunistickych myslenkovych schemat!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.07.2020 19:55

To je správné,měli jste myslet při referendu o vstupu do EU.Tady zcela platí ono heslo "nemyslíš,zaplatíš".A pořád si volíte partaje,které podporují zánik českého národa a státu!Přeji dementnímu národu to kulturní obohacení.Jsou jako ten migrant,co znásilnil nezletilou dívku a ještě má tu drzost se odvolávat proti směšnému trestu.Dál se držte německé čtvrté říše,pokračovatelky té hitlerovské tisícileté.Vždyť Němci tady nic špatného nedělali,jenom vyvraždili 350000 zdejších občanů!


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...