• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Hamáčkovo ministerstvo vnitra lživě osočuje hnutí SPD ze šíření nenávisti
Počet návštěv: 425

Hamáčkovo ministerstvo vnitra lživě osočuje hnutí SPD ze šíření nenávisti

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Šíření nenávisti v loňském roce prý přestalo být doménou tradičních extremistů, doplnily je populistické xenofobní skupiny a dezinformační média.

Ve zprávě o projevech extremismu za rok 2019 to uvedlo ministerstvo vnitra řízené Janem Hamáčkem (ČSSD). Podle dokumentu byla tradiční pravicová scéna xenofobními uskupeními zcela zastíněna a dominovalo jim naše vlastenecké hnutí SPD. Je to jednoznačně lež a dezinformace!

Nařknutí z tzv. šíření nenávisti je evidentně zneužíváno globalisty a liberálními demokraty jako nástroj jejich „třídního boje“ proti svým ideovým odpůrcům. Ve společnosti frustrované pohledem na zánik evropské civilizace pod podrážkami muslimských bot, tzv. „bojovníků proti rasismu“ a sluníčkářů se pouze mnozí kloní k programu SPD, které se jako jediné z parlamentních politických subjektů v ČR otevřeně staví za záchranu naší civilizace a hájení národních zájmů.

Tato nesmyslná zpráva je pouze pokračováním zneužívání ministerstva vnitra ministrem Janem Hamáčkem (který je obhájcem islámu) k politickému boji proti politickým oponentům.

SPD pouze říká to, co si myslí většina našich poctivě pracujících a slušných občanů, tedy že chceme, aby na našich občanech neparazitovali nepřizpůsobiví lidé prostřednictvím neadresných sociálních dávek.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.07.2020 20:03

Šíření nenávisti je právě program ČSSD.Protože stojí na pokraji krachu(díky svému vedení),tak se snaží svou vinu převést na jiný subjekt.Právě ČSSD stojí za nynější cenzurou a protlačováním jediného správného názoru.A tak musíme platit propagandu z ČT a ČRo.Ty mají za úkol zpracovat občany ku prospěchu Berlína,Brusele a Washingtonu.Jinak Hamáček jen pokračuje v cestě,kterou nastolil Sobotka.Ten byl označován za morálního člověka.Jen se už pozapomnělo na jeho úlohu při "privatizaci OKD" a okradení tamních občanů o byty!


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

15.07.2020 08:36

Hamacek bude jednoho dne souzen pro zneuziti uredni moci verejneho cinitele jako kdysi Jakes.

Mj. je treba uzakonit FARA. Proc se o to SPD nesnazi?

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy