• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Paní Anna Šabatová vyniká neskutečnou drzostí a touhou po moci. Bylo by lépe, kdyby se dala cestou Václava Havla-tou na věčnost.
Počet návštěv: 3365

Paní Anna Šabatová vyniká neskutečnou drzostí a touhou po moci. Bylo by lépe, kdyby se dala cestou Václava Havla-tou na věčnost.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Paní Šabatová se nyní vzhlédla v senátu do kterého hodlá kandidovat a hodlá se zabývat spravedlivým přerozdělováním bohatství. Inu je to chytré být přímo u zdroje-že paní Šabatová. Kdo by vás neznal, tak by vás možná i koupil. Jenže všichni ti, kdož vás znají a vědí, jaký odér se za vámi line, tak od vás dají raději ruce pryč. Navíc senát je úplně zbytečná instituce zatěžující daňové poplatníky. Slouží především jako odkladiště nevyužitých nebo vysloužilých politiků. Prostě zašívárna za sakra dobrý prachy, které kradete občanům z peněženky ve formě daní. Efektivita však nulová!!!

Nepíšu tento text proto, abych se do vás navážel paní Šabatová. Nicméně je nutno veřejnosti připomenout některá fakta. Vy jste se narodila  vysoce postavenému komunistovi Jaroslavu Šabatovi. Byla jste tedy dítkem prominenta a žila si jako v bavlnce. Váš tatík byl politickým pracovníkem KSČ a učil na Brněnské univerzitě. Byl to tedy člověk vzdělaný a politicky znalý. Bohužel zradil. Dnes se píše, že patřil do takzvaně reformního křídla strany, což je dojemně jemné označení pro zrádce strany, ale i komunistické ideologie. Patřil mezi ty, kdož chtěl ty srágory ze západu dotáhnou k nám již v roce 1968. Je dost dobře možné, že když by se to tehdá povedlo, tak by naše zem už byla dávno součástí Německa.

       Že jste podepsala chartu 77 a byla její mluvčí-to mnoho lidí ví.  Je však čím dál více i těch, kdož vědí, co signatáři charty 77 byli a jsou zač. Samozřejmě, že v roce 1989 nikdo nevěděl takřka nic, tak jste machrovali, ale jak šel čas, tak mnohá špína na vás chartisty vylezla na povrch. Vyšlo najevo mnohé o Havlovi a mnozí se dodnes diví, co za zloducha jsme si to kdysi zvolili za hlavu státu. I vy patříte k této takzvané šlechtě, která nás Čechy strká do chřtánu Němcům. Že jste se kamarádili s Němci a sudetoněmeckým landsmanšaftem je všeobecně známá věc, ale nikoho by ani ve snu nenapadlo, že zde budou probíhat kontakty i s bývalými nacisty, a že nás postupně prodáte do otroctví. Já tvrdím, že to, co jen trochu zavání chartou 77 se patří ihned zadusit. Za sametu jste to byla právě vy a váš manžel Petr Uhl, kdož šířil lživou informaci o zabitém studentu Šmídovi. Pravda-lhaní té vaší chartě šlo vždycky dobře.

      Jako ombudsmanka jste toho také moc nepředvedla a jistě jste si všimla, že vás lidé právě nemilují. Ono vlastně není za co. Sice kvalifikaci máte dobrou, ale moc vám nepomohla /myšleno kriminál/. Kuřimská kauza vám také na důvěryhodnosti nepřidala a dodnes se vlastně pořádně neví, co to bylo za divnou hru plnou lží. Pamatuji, že dokonce ministerstvo samo potvrdilo vaše pochybení, či záměr??? Čemu se ale divím že??? Havel podvodník, Vondra podvodník, Schwarzenberg podvodník atd, atd.

       Nemohu mluvit do toho, koho si voliči zvolí, ale jsem toho názoru, než volit vás, tak je lepší si do té instituce zvolit třeba miss mokré tričko. Bude jistě hezčí a bude se na co dívat. U vás by bylo nejlépe, aby jste se už konečně vydala na Havlovu cestu-tu na věčnost, abyste tady v této zemi už konečně přestala otravovat slušné lidi. Této zemi jste nikdy ničím nijak nepomohla a dívat se na vás??  Uznejte sama-není to pěkný pohled.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.07.2020 19:59

Nejsem přítelem hanění vizáže druhých.Nemohou za to,jak vypadají.Ale mohou za všechno,co dělají.A Šabatová kromě podrazáctví a zvýhodňování netahavých nic jiného nepředvedla.Kuřimská kauza už byla zmíněna,ale její postup v případě tzv.shánění bytu byl protizákonný a měla být okamžitě odvolána ze zbytečné havlovské funkce ombudsmana.Ombudsman pouze supluje úlohu státu a zajišťuje perfektní živobytí tamních úředníků.A právě Šabatová zcela zničila i tu malou dobrou pověst tohoto pochybného spolku.Co si občané zvolili do parlamentu,to jim předkládá podvodníky a lháře do veřejných funkcí!Že krásou neoplývá však skutečně nemůže.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...