• Pátek, 04. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Barbora

Tak vy také chcete do senátu pane Žantovský??? Být ředitelem Havlovy knihovny nevynáší???
Počet návštěv: 1909

Tak vy také chcete do senátu pane Žantovský??? Být ředitelem Havlovy knihovny nevynáší???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Milý občane:               Představuje se ti starý politický harcovník bez politického názoru, politický turista, překladatel, textař, tlumočník, podržtaška, velvyslanec, publicista, dopisovatel, ředitel, bývalý senátor a já nevím co ještě. Prostě brouk Pytlík, který všude byl, všechno zná, všechno viděl-prostě devatero řemesel a desátá bída. Nic proti tomu. Člověk může být vzdělaný a šikovný k tomu. O šikovnosti pana Žantovského není sporu-ten si vždy uměl poradit, nebo se šikovně někam uklidit. Nicméně tímto nelze smýt vaši vinu na rozbití Československa a ne zavedení naší země do potupného vazalství. Spolu s kámošem Havlem jste poškodili celou zemi a lidi v ní.

Politickým turismem tohoto muže se snad ani nemusíme zabývat. Jelikož tento člověk nemá páteř, tak mění politické názory jako Sparta trenéry. O nějaké ideologii nebo fixní myšlence kam dál směřovat společnost u něho nemůže být ani řeči. Pan Žantovský měl tolik možností, aby byl své zemi a lidu prospěšným, ale nevyužil toho a prakticky vzato neudělal krom keců pro svou zemi nic. Myslím tím dobu, kdy se dal s Vencou flaškou do politiky. Dříve snad prospěšný byl, když ještě pracoval v blázinci v Bohnicích ve výzkumném ústavu psychiatrickém. Jako spisovatel napsal biografii Václava Havla, ale bohužel nemohu k tomuto nic bližšího říci, neboť škváry nečtu. Faktem ale je, že se pan Žantovský spolu s některými dalšími snaží o vybudování kultu osobnosti Václava Havla. Nově v toto smyslu působí film pojednávající o Havlovi a jenž se již promítá v kinech. Nevím jak vy, ale pro mě je Havel zločinec a tak mě vykonstruovaný, populistický a propagandistický film o něm vůbec nezajímá.

     Možná to vážený občan neví, ale pan Žantovský je po matce žid. K židovství má velice blízko, neb byl také velvyslancem v Izraeli, ale i v USA, GB a Severním Irsku. Tedy tam, kde sídlí řídící organizační složky světového židovstva a odkud jsou v hlavní míře organizovány světové události zásadního charakteru. Přeložil do češtiny knihu Izraelského sionisty Amose Oze, který se však původně jmenoval Klausner. Co je ještě zajímavější, že rodina tohoto Klausnera pocházela z východní Evropy. Jeho otec byl Litevec a matka z Ukrajiny, což by mohlo vést k domněnce, že to původně mohli být Chazarští židé a to je velice nebezpečné, neb co se jen přitře o Chazarské židy, tak zavání malérem. Rodina tohoto žida se věnovala i vrcholové politice a mohla být v aktivním kontaktu s panem Žantovským, neb jak jsem psal dříve, tak byl velvyslancem v Izraeli. Tento jasný komunikační kanál mohl být zdrojem instrukcí k řízení politické situace v ČR!!! Jasný a nevyvratitelný důkaz jsem však nenalezl.

    Co však je potvrzeno a dá se snadno doložit, je fakt, že pan Žantovský byl od roku 2012 předsedou správní rady Aspen Institutu v Praze a členem správní rady Aspen Institute. Od roku 2019 je čestným předsedou správní rady Aspen Institute Central Europe. Kdo se jen trochu zajímá o politiku, tak ví, že z Aspen Institutu nikdy nevzešlo pro lidstvo nic dobrého a že je jedním z řídících orgánů NWO a globalizace. Navíc se jedná o prodlouženou ruku židovské moci, která touží po světové nadvládě. Lze tedy říci, že pan Žantovský nehájí zájmy České republiky a občanů v ní žijících, ale svých chlebodárců na které my nevidíme a nikdy vidět nebudeme. To je zcela zásadní věc a pro mne osobně to znamená jediné-pana Žantovského bych nikdy nevolil, protože není náš. To potvrzuje i fakt, že pan Žantovský se jaksi neštítí ničeho a překládá i krvavou Madlu-Madeleine Allbrightovou, či Henriho Kissingera.

   O tom, kolikrát je pan Žantovský ženatý, kolik má dětí, a co dělají, psát ani nebudu, neboť si myslím, že toto je již jeho soukromá věc a nechci jako parazit zatahovat do dění okolo něho ještě jeho rodinu. Myslím, že jsem vám v kostce napsal to zásadní a nyní je jen na vás, jak se zachováte. Já mám jasno-nevolil bych ho, protože slouží cizím zájmům a jiné vlajce.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.07.2020 19:51

Žantovský je jenom ubohý stín "komunistobijce" Havla.Proto se snaží aspoň nějakým způsobem zviditelnit.Nakonec je jedno,kdo bude do senátu dosazen.Oni se tváří jako ředitelé zeměkoule a přitom v pozadí čekají senátoři,co jim poslanci schválí a ještě častěji zamítnout.Stačí se podívat,kdo sedí v Havlem prosazeném senátu a na výsledky "práce" těch senátorů.Svalnaté řeči a skutek utek.Žantovský se mezi tu vebež hodí.


 
Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Experti varují, že dezinformace o covidu-19 se mezi Čechy šíří stále více. Samotná Evropská unie ústy české eurokomisařky Věry Jourové už v červnu důrazně varovala, že s nimi členské státy musejí bojovat, jinak to ohrozí lidské životy. EU ve svém prohlášení nezvykle otevřeně ukázala na Rusko a Čínu jako záměrné podněcovatele a šiřitele lží o koronaviru. To je úvodní sloupek k pojednání o boji proti dezinfromacím, jak byl uveden na portálu Aktuálně.cz, které se prý v České republice velmi rozmáhají.

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Šéf Frontexu, Fabrice Leggeri, má potíže. Na tom by nemuselo být nic zvláštního. Ovšem takovou specificky eurounijní pikantnost dodává jeho cause fakt, že agentura Frontex je právě popotahována za něco, k čemu byla ustanovena. Za aktivní ochranu evropské hranice.

  Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Tento výrok dozajista velmi dobře znají naši páni poslanci, ale i vláda. Na zasedáních poslanecké sněmovny si cintá pentli každý druhý. Vyjímkou nebylo ani nedávné jednání sněmovny, kde se probíral bod o potravinové soběstačnosti ČR ve smyslu návrhů k jejímu dosažení a ke zvýšení efektivity zemědělské prvovýroby. Musím uznat dámy a pánové, že hrajete na lidi komedii, ale režie je jaksi špatná. Místo cintání si pentle raději přiznejte, že jste v oblasti zemědělství zmrvili kde co, a už nevíte jak smysluplně dál.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...