• Středa, 02. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Blanka

Istanbulská úmluva má šanci projít jedině nepozorovaně...
Počet návštěv: 788

Istanbulská úmluva má šanci projít jedině nepozorovaně...

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Drtivá většina obyvatel České republiky nemá potřebu tlačit na pilu genderového šílenství. Většina lidí genderové experimenty nechápe a odmítá je. Jen o nich musí vědět. Proto je velmi důležité vysvětlovat každému, kdo je ochoten poslouchat, co se za jejím PR nátěrem skrývá.

Není to úmluva o snižování násilí na ženách! Takovou úmluvu nepotřebujeme, protože máme vše dostatečně ošetřeno našimi zákony a policie je náležitě proškolená.

Tak co se za kecy o násilí na ženách skrývá? Jde op jediné – posílení moci genderových aktivistů. Tedy těch, kteří chtějí ničit naše děti nesmyslnými kecy o tom, jak si můžou vybrat své pohlaví. Chtějí je ničit i neustálým násilným rozvolňováním ženských a mužských rolí – děti to jen vrhá do chaosu a nejistoty.

A chtějí pro své rejdy peníze a neomezenou moc, kterou nebudou moci omezovat ani volené parlamenty a vlády.

Je to jeden velký hnus, jehož zvrácenost se skrývá v na první pohled neviditelných detailech. Takový trojský kůň, který bude legalizovat zvrácenost. Který bude dávat do rukou šílených aktivistů další nástroje k likvidaci nepohodlných lidí.

Proto se o Istanbulské úmluvě nikde nemluví, nikde nepíše. Protože by se tím mohla rozpoutat diskuse, kterou by její zastánci neměli šanci vyhrát. Diskutujme o ní aspoň my. Je to maximálně důležité. V této souvislosti je třeba ocenit jmenovitě Chytra Zdeněk a také Chceme zachovat tradiční rodinu, odmítáme ratifikaci Istanbulské úmluvy

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.08.2020 20:01

Istanbulskou smlouvu nemá cenu komentovat.Ta padá zcela na ANO a jejich vedení,které tam vyslalo tuším Metnera a ten ji za náš stát podepsal.I tehdy se objevily hlášky,že není právně závazná.A to prohlašoval ten nejvyšší z ANO.Takže dnes se jen papouškuje Babišův názor na takové smlouvy,aby se občšanům mohlo vesele lhát.Však politici za schválení dostanou dobře zaplaceno z Brusele.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

30.07.2020 22:14

Paní Evo, daleko zábavnější než to, co všechno hrozí s tzv. Istambulskou smlouvou, jsou naši skvělí právníci v čele Kyrylem Svobodou, co nám představuje také naše, Česká televize. Svorně se všichni dušují, že smlouva není závazná ! Dobře. Kolik tedy stálo evropské daňové poplatníky vypracování smlouvy, která nikoho k ničemu nezavazuje ? Jaký kretén nechává vypracovávat smlouvy, které nikoho k ničemu nezavazují ? A nebo, obráceně, smlouva, jako každá jiná, k něčemu zavazuje a naše milá ČT nám představuje kretény v čele s Kyrylem ? Co myslíte ?


 
Francie je pod útokem muslimských imigrantů

Francie je pod útokem muslimských imigrantů

Již nyní je pode mého evidentní, že Francie je napadena islámem a je pod útokem muslimských imigrantů. Jen necelá polovina Francouzů v novém průzkumu agentury Ifop po vraždě učitele Samuela Patyho muslimským azylantem věří sluníčkářskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi, že zatočí s terorismem tak, jak slibuje. Celých 87 procent oslovených se obává, že jsou sekulární základy republiky v nebezpečí. A téměř osm desetin oslovených míní, že radikální islamismus vyhlásil Francii válku. Situace ve Francii je možná ale už tak daleko, že s nenávistný islámem nebude moci už nic dělat…

Poslední domácí zprávy

Takže lapidárně

Takže lapidárně

Andrej Babiš skvělým způsoben rozložil politickou scénu. Jeho slevu na dani příjmu ocení 4,2 miliónů zaměstnanců, i tí, kteří na tom budou...