• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Istanbulská úmluva má šanci projít jedině nepozorovaně...
Počet návštěv: 364

Istanbulská úmluva má šanci projít jedině nepozorovaně...

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Drtivá většina obyvatel České republiky nemá potřebu tlačit na pilu genderového šílenství. Většina lidí genderové experimenty nechápe a odmítá je. Jen o nich musí vědět. Proto je velmi důležité vysvětlovat každému, kdo je ochoten poslouchat, co se za jejím PR nátěrem skrývá.

Není to úmluva o snižování násilí na ženách! Takovou úmluvu nepotřebujeme, protože máme vše dostatečně ošetřeno našimi zákony a policie je náležitě proškolená.

Tak co se za kecy o násilí na ženách skrývá? Jde op jediné – posílení moci genderových aktivistů. Tedy těch, kteří chtějí ničit naše děti nesmyslnými kecy o tom, jak si můžou vybrat své pohlaví. Chtějí je ničit i neustálým násilným rozvolňováním ženských a mužských rolí – děti to jen vrhá do chaosu a nejistoty.

A chtějí pro své rejdy peníze a neomezenou moc, kterou nebudou moci omezovat ani volené parlamenty a vlády.

Je to jeden velký hnus, jehož zvrácenost se skrývá v na první pohled neviditelných detailech. Takový trojský kůň, který bude legalizovat zvrácenost. Který bude dávat do rukou šílených aktivistů další nástroje k likvidaci nepohodlných lidí.

Proto se o Istanbulské úmluvě nikde nemluví, nikde nepíše. Protože by se tím mohla rozpoutat diskuse, kterou by její zastánci neměli šanci vyhrát. Diskutujme o ní aspoň my. Je to maximálně důležité. V této souvislosti je třeba ocenit jmenovitě Chytra Zdeněk a také Chceme zachovat tradiční rodinu, odmítáme ratifikaci Istanbulské úmluvy

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.08.2020 20:01

Istanbulskou smlouvu nemá cenu komentovat.Ta padá zcela na ANO a jejich vedení,které tam vyslalo tuším Metnera a ten ji za náš stát podepsal.I tehdy se objevily hlášky,že není právně závazná.A to prohlašoval ten nejvyšší z ANO.Takže dnes se jen papouškuje Babišův názor na takové smlouvy,aby se občšanům mohlo vesele lhát.Však politici za schválení dostanou dobře zaplaceno z Brusele.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

30.07.2020 22:14

Paní Evo, daleko zábavnější než to, co všechno hrozí s tzv. Istambulskou smlouvou, jsou naši skvělí právníci v čele Kyrylem Svobodou, co nám představuje také naše, Česká televize. Svorně se všichni dušují, že smlouva není závazná ! Dobře. Kolik tedy stálo evropské daňové poplatníky vypracování smlouvy, která nikoho k ničemu nezavazuje ? Jaký kretén nechává vypracovávat smlouvy, které nikoho k ničemu nezavazují ? A nebo, obráceně, smlouva, jako každá jiná, k něčemu zavazuje a naše milá ČT nám představuje kretény v čele s Kyrylem ? Co myslíte ?


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...