• Neděle, 27. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin
Počet návštěv: 749

Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Ve Francii vzplála další křesťanská katedrála. Člověka napadají různé otázky. Například, jestli to nemůže souviset s náboženstvím míru?

Jestli to nemůže souviset s neřízenou imigrací? Jestli to nemůže souviset s kulturním marxismem?

Ale už jenom vyslovení takových otázek a snaha o kritické myšlení, se v dnešní době stává ideozločinem. Kam jsme to dospěli, když se ani nemůžeme otevřeně bavit o tom, kdo je „vrahem“? Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin.

Sluníčkáři si vymýšleli různé teorie, jak sami sebe přesvědčit, že soužití s jinými kulturami bude fungovat. Prosím, už bylo dost té přetvářky a sebeklamu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.08.2020 19:43

Opakuji znovu.Multikulti pro velkou kulturní rozdílnou propast nefunguje.Tu méně vyspělou to zničí a té vyspělejší zůstane na krku závislá ublížená menšina.Může dojít i k opačnému konci,t.j. že bude zničena ta vyspělejší.Tak funguje asimilace a multikulti.


 
Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme?  Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Není to tak dlouho, co České soudy řešili kauzu Walderode. Šlo asi o drobné, když byly zcela protiprávně navráceny majetky tohoto rodu, který vědomě kolaboroval s nacisty a sám Walderode byl důstojníkem abwehru a nosil nacistickou uniformu. Co jsou to 3 miliardy korun že??? To Český daňový poplatník zvládne. Vždyť podvod s církevními restitucemi také zvládá platit. Jenže nyní na nás jdou nacističtí pohrobci rodu Lichtensteinů a to už je průšvih obřích rozměrů se značnými politicko - ekonomickými dopady, ale i s dopady do soukromého života značného počtu obyvatel. Mnoho o tom asi nevíte, ale soudy už běží a není žádná jistota jak prodejná Česká justice bude reagovat. Lichtensteinové chtějí zpět své majetky a to bez ohledu na Benešovy dekrety a Postupimskou dohodu, či Pařížskou konferenci.

K lékaři bez papírů?

K lékaři bez papírů?

Stalo se vám někdy, že jste přišli na kontrolu ke svému lékaři a výsledky vašich krevních testů zůstaly doma na stole? Mně ano, a několikrát. Proto moc dobře vím, co v takové situaci následuje. Váš lékař nemůže správně stanovit diagnózu, jelikož nemá kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Co to pro vás znamená? Přijďte druhý den znovu a nezapomeňte - papíry s sebou

Poslední domácí zprávy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze...