• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin
Počet návštěv: 573

Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Ve Francii vzplála další křesťanská katedrála. Člověka napadají různé otázky. Například, jestli to nemůže souviset s náboženstvím míru?

Jestli to nemůže souviset s neřízenou imigrací? Jestli to nemůže souviset s kulturním marxismem?

Ale už jenom vyslovení takových otázek a snaha o kritické myšlení, se v dnešní době stává ideozločinem. Kam jsme to dospěli, když se ani nemůžeme otevřeně bavit o tom, kdo je „vrahem“? Za vyjádření názoru dnes hrozí větší postih než za skutečný zločin.

Sluníčkáři si vymýšleli různé teorie, jak sami sebe přesvědčit, že soužití s jinými kulturami bude fungovat. Prosím, už bylo dost té přetvářky a sebeklamu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.08.2020 19:43

Opakuji znovu.Multikulti pro velkou kulturní rozdílnou propast nefunguje.Tu méně vyspělou to zničí a té vyspělejší zůstane na krku závislá ublížená menšina.Může dojít i k opačnému konci,t.j. že bude zničena ta vyspělejší.Tak funguje asimilace a multikulti.


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...