• Sobota, 08. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Soběslav

Více infikovaných neznamená více nemocných
Počet návštěv: 332

Více infikovaných neznamená více nemocných

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Náš organismus obývají četné kolonie různých mikroorganismů. Když jsme zdraví, je naše vnitřní prostředí v rovnováze. Lidově řečeno – ty dobré organismy nedovolují bujet těm špatným.

Když hledáte, najdete ve své těle ledacos, třeba i bakterie, které jsou zdrojem vážných nemocí. Čekají na svou příležitost a je na vás, jestli jim tu příležitost dáte.

Jaký smysl tedy má hledat testováním u lidí nový koronavirus? A děsit se navzájem nic neříkajícími čísly infikovaných? Vždyť to nemá žádnou logiku. Jediné co by jakž takž mělo smysl, je hlídat si skutečně nemocné – tedy lidi, u kterých se rozvinula nemoc.

Když už dokonce i v České televizi zdráhavě připouštějí, že více infikovaných neznamená více nemocných… Přestaňme se děsit a žijme normální životy – navzdory epidemiologům a navzdory politikům, kteří hodlají z eskalování situace třískat politický kapitál.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
vera b

vera b

03.08.2020 01:03

Pani Evo, je to jasne politicke. Nikdo nas plosne netestuje, zda snad mame slabou chripku, napriklad, ci trochu nachlazeni. Ale kdo vi, mozna uz to na nas chystaji. :-)


 
vera b

vera b

03.08.2020 00:59

Pane Kavane, jeste vam nedoslo, ze hazeni osobnich nadavek je jako bumerang... ta hamba placne toho, ktery je vyslal? Jdete se preskolit na slusneho cloveka.

Vrhejte se proti spatnym argumentum, ne proti lidem.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.08.2020 19:34

Je pravdou,že se mnoho "politiků" z toho snaží vytlouci nějaký politický kapitál.Ze stejného důvodu se snaží i epidemiologové,aby si zlepšili profil.Ale bylo také uvedeno,jak se staví OHES k situaci po skončení pracovní doby.A to už tak skvělé není,jako zákazy a rozkazy.


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...