• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Nevadí mi moje mužské tělo. Coby nebinární Klingon Tomík-Anabel však používám ženský rod
Počet návštěv: 866

Nevadí mi moje mužské tělo. Coby nebinární Klingon Tomík-Anabel však používám ženský rod

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Nemohu se svým intimním coming outem déle otálet. Jsem klingonka Tomík-Anabel, ředitelka galaxie. A kdo to nerespektuje, je fašista, rasista, homofob, nácek, hater, dezinformátor, šovinista a Putinův agent a zaprděný zpátečník!  

Už jsem to v sobě nemohla déle nechat kypět. Mé potlačované já muselo ven. Symbolicky v době konání Pražské Pýchy. A odvahu mi dodal inspirativní článek tady na iDnes: "Nevadí mi moje ženské tělo, používám však mužský rod, říká nebinární Eva". Ach Evo, jak jsme si v mnohém podobné!

"Jmenuje se Eva. Přestože nemá problém se svým ženským tělem, používá pro sebe mužský rod. Nepatří k lidem, kteří raději srovnají krok s ostatními a potlačí svoje pocity. Nebojí se vybočit z řady a neotálel s coming outem," píše se v perexu článku.

A tak jsem se rozhodla i já neotálet se svým coming outem, nebo spíš coming inem. Se vší hrdostí a pýchou, respektem v srdci a Respektem na stole vám garantuji, že mi nevadí moje mužské tělo, ale coby nebinární Klingon Tomík-Anabel používám ženský rod. Sice ne zatím ne na veřejnosti, ale v soukromí ano. Před zrcadlem si povídám s tím Klingonem v něm a radostí a pýchou se mi ježí chloupky v zátylku. Jsem ředitelkou galaxie, respektive se tak ve svém mužském nebinárním klingonském těle cítím. A mám na to výsostné právo!

Jak se ostatně píše v článku: "Nebinární lidé, jejichž identita nespadá do kategorie muž či žena, existovali vždycky, jen termín je z pozdější doby. Širší veřejnost má však většinou povědomí jen o takzvané transsexualitě. Tu už Světová zdravotnická organizace vyškrtla ze seznamu duševních poruch. Od roku 2022 se o této diagnóze, pod níž odborníci nebinární osoby také řadí, bude mluvit jako o genderové neshodě."

Takže podle WHO nejsem nemocný. A podle pistole, kterou mi každé ráno měří čelíčko, nemám ani onen děsivě děsivý a vražedný PR COVID-009.

A kdo nerespektuje mé rozhodnutí, nedejbože mu snad ucuknuly během mé intimní zpovědi koutky, je fašista, rasista, homofob, nácek, hater, šovinista, dezinformátor, Putinův agent a zaprděný zpátečník.

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.08.2020 20:03

Ty názvy se přesně hodí na mne.Já blbost nepodporuji.Jestli jsou tyto úchylky nemoc,nebo ne,mne už tolik nezajímá.Jen vím,že je homosexualita i mezi zástupci živočišné zvířeny vysledovaná.Jen nepodnikají žádné debilní pochody a ani se s tím neskrývají.A gender vyznání je úděl soukromý,ne veřejný!


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...