• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Další článek novinový a zas Svědci Covidovi lžou, vyhroužují a straší... Vlezte mi na hrb!
Počet návštěv: 924

Další článek novinový a zas Svědci Covidovi lžou, vyhroužují a straší... Vlezte mi na hrb!

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Další zpráva v rádiu, jsme prý v raném stádiu. Na podzim prý přijde pecka. Nepouštět ven starou, děcka. V případě, že je nezbeda, nabonzovat i souseda. Myslíte, že jsem snad pabl*? Vlezte mi laskavě na hrb!  

Další článek novinový
a zas Svědci Covidovi
lžou, vyhrožují a straší,
paniku a strach přináší,
pofidérními čísly hází,
přehlídka bezpohlavních frází.
Myslíte, že jsem snad pabl*?
Vlezte mi laskavě na hrb!

Další zpráva v televizi,
prý že z viru máme krizi.
Prdlajs z viru, z vašich kroků
zadluženi na sto roků.
Neustále strachem víří,
mrtví prý jsou celí čtyři.
Myslíte, že jsem snad pabl*?
Vlezte mi laskavě na hrb!

Další zpráva v rádiu,
jsme prý v raném stádiu.
Na podzim prý přijde pecka
Nepouštět ven starou, děcka.
V případě, že je nezbeda,
nabonzovat i souseda.
Myslíte, že jsem snad pabl*?
Vlezte mi laskavě na hrb!

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.08.2020 13:42

Stačí jeden nedopečený netopýr, a jsme, jako civilizace, v koncích. Od té doby se světem šíří pandémie, jejíž dopad máme dnes a denně v přímém přenosu. Asi proto, protože je z Číny. Mnohem skromněji, komorněji se chováme k virovým onemocněním, jejichž vlajkovou lodí je tuberkulóza. Ta má na svědomí 2 miliony úmrtí ročně a 10 milionů nakažených a trpících touto nemocí. Kdyby pocházela z Číny, bilo by se na poplach. A co teprve žloutena typu C, která je prakticky nevyléčitelná! Nikdo nikdy kvůli tak "banálním" zhoubným nemocem rámci rady státu nevydával jakási prohlášení. Nikdo nikdy o takovém nebezpečí neinformoval, žádná komise nezasedala. Ještě to tak, ztrácet drahocený čas takovými blbostmi, jako je TBC! Není to z Číny, nic se neděje! Kdo by se namáhal se svoláním komisí! Teď teprve přišla hodina H, kdy jsme svědky překotných snah o vykurýrování všech pozemšťanů předraženými léky. Jeden nedopečený netopýr se jeví být zhoubou naší civilizace. Celý svět je v karanténě. Co by se asi tak stalo, kdyby virus nepocházel z čínského netopýra...? Vypadá to tak, že by zdravotnická rada státu hrála v pracovním čase společenské hry, a krátila by si tím dlouhou chvíli tak, jako vždycky. ......Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.08.2020 20:03

Právě rétorika zodpovědných dokladuje,že se jedná pouze o osobní snahu být na vrcholu.Nikdo nemůže vědět,co bude za dva dny,ale zdejší osli už vědí tři měsíce,že se situace změní k horšímu.Přesně podle jejich potřeby.


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...