• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Svědci covidovi a šíření strachu
Počet návštěv: 598

Svědci covidovi a šíření strachu

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Když už dokonce i v České televizi zdráhavě připouštějí, že více infikovaných novým koronavirem neznamená více nemocných… Přestaňme se děsit a žijme normální životy – navzdory šíleným epidemiologům a politikům, kteří hodlají z eskalování situace třískat politický kapitál.

Už i ministr zdravotnictví vidí, že infekce koronavirem není nebezpečná. Nepřibývá totiž nemocných. Tak ten prapor hysterie už dnes nesou především média a někteří epidemiologové ruku v ruce s hypochondry.

Prodavačky v obchodech jejich vedení týrá povinným nošením roušek. Stejně jako jsme dříve museli povinně vyvěšovat ruské vlajky nebo chodit do průvodu. Potěšující je, že i přes nařízení zaměstnavatele většina prodavaček rebeluje a roušky nenosí!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Antonín Růžička

Antonín Růžička

09.08.2020 17:56

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=95754


 
Antonín Růžička

Antonín Růžička

09.08.2020 17:54

Když už tak by řeč měla být o vlajkách sovětských.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

08.08.2020 23:11

V nekterych zemich se siri velmi rychle. A nesiri se v tech zemich, ktere proti nemu zavedly prisma opatreni.

Brazil near 100,000 deaths from Covid-19
https://www.msn.com/en-us/news/world/brazil-near-100000-deaths-from-covid-19/ar-BB17JoCY

Kazdy vi, ze na podzim zacina sezona chripky.


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...