• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Jak se likviduji nápady, nazory, připadně autoři
Počet návštěv: 788

Jak se likviduji nápady, nazory, připadně autoři

Ladislav Větvička Článek od Ladislav Větvička

V blogu o tym doktorovi, kery na sobě, děckovi a duchodcach z althauzu otestoval lek, kery tu je k dyspozici už padesat roku sem popsal, jaku technyku použivaju majitele kliču k likvidaci teho, co jim nevyhovuje.

Je to stara psychologicka metoda, kera se použivala už za bolševika (vzpomeňte na dyzidenty) a použiva se furt, bo funguje. V princypu se jedna o jednoduchu poslupnost v pořadi: nereagovat – zesměšnit – zastrašit – zlikvidovat – (připadně) dat medajlu.

Mnozi mi psali na fejsbuček a přesvědčovali, že vidim společnost přiliš mafijansky a že to tak neni a že mame demogracyju a blablabla.

Demogracyja, jak znamo, je nejhorši system vladnuti a navic mit demogracyju vubec neznamena nemit ekonomicko-socijalni mafijany, což asi znate třeba z Italije, nebo politycko-vyděračske mafijany, což asi znate z brusele, že.

Tak se podivejme, jake technyky použila mafija v připadě, kery sem zminil minule, u know-how a technyk duševni prace DG.

Možna se myslite, že po Velkem listopadu 89 ́ se rozvoju znalosti prvořadě věnovaĺ minyster školstvi, premijeři, prezidenti a tak. Tuž zapomeňte na to, ti měli uplně jine starosti. Popsal sem mafijanske principy, jake budu použite na tom synkovi, co otestoval lek. V připadě teho synka, co si myslel, že jeho objevy v duševni oblasti možu pomoct tomuto narodu dostat se o kus dal, už možeme přesně popsat, jak k temu dochazalo.

1. Nevhodne informace ignorovat, mazat, likvidovat, aby se nedostaly k široke veřejnosti. Knižek DG je naštěsti už moc, takže neni jednoduche je zakazat nebo spalit. Misto teho, abyste je našli v knihkupectvi na jednom mistě, fajně naaranžovane, jak to dnesky ty řetězce umi, najdete u každeho desateho knihkupca tu jeden, tu druhy kusek, zastrčeny kajsik vzadu. Na internetu su mnohe zminky cenzurovane nebo uplně mazane, Mafija nepotřebuje konkurenci.

2. Nepomože -li to, je třeba znevěrohodnit autora a postup, kery ohrožuje jejich plany. Tuž je třeba řict, že DG neni ani doktorem, ani profesorem. Nemože byt Přestože vzdělanim byl už v osumnacti rokach na urovni doktoratu přinejmenšim v deseti oborach bolševik ho neměl rad, tenkrat se temu řikalo špatny kadrovy profil. Jednemu z nejvzdělanějšich Čechu tak dneska oponuje mnoho idyjotu, keři tvrdi, že rychločteni, zvladani prokrastynace, beneopedyje tady byly už za Jana Žižky a že to rozhodně nesu jeho vynalezy.

3. Pokud nepomožu prvni dva body, je dobre zlikvidovat autora. Poprve dostal DG vyhružku smrti na počatku devadesatek, když tady přišly slavne amerycke společnosti a zjistili, že jejich slavne učeni, kere milostivě chtěli dodat zaostalym komunystyckym podlidem z Československa, se tady už davno vyučuje, vyspělejši než to jejich a navic za desetinu jejich ceny. Zapad přišel ryžovat milijardy do svoje nove kolonyje a v cestě jim stal soliter, kery se nechtěl dat kupit.

4. Pokud nepomože ani to a lidi si ten lek sami kupuju, zveličit v medyjach nebezpeči uživani takeho svinstva. Dneska už je tady armada nasledovniku ameryckych chytraku, keři si upravili puvodni knihy DG a vyučuju podle nich. V ruznych internetovych dyskuzich šiři nesmysly a tvrdi, že to oni tady byli už za Jana Žižky. .

5. Pokud se postup nezdaři a prokaže se, že dany lek opravdu pomaha 80% nemocnych, pak je třeba dat nalezci řešeni medajlu (pokud teda přežil předchozi 4 body) a rozšiřit zdokonalenu varyjantu jine korony, na keru jeho lek zabirat nebude. Tuž toto je posledni bod z blogu o lekařovi, kery otestoval cosik, co fungovalo. Nevime, jestli dostane medajlu. DG ju tež nedostal, a myslim, že ju nepotřebuje. Přes milion prodanych knižek prodanych přes veškere to hazani klacku pod nohy je ale medajlu už samo o sobě.

Tuž tolik o DG pro ty, keři maju jakesik iluze o spravedlnosti našeho fašistycko-mafijanskeho systemu a maju informace enem z režimnich zdroju.

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že jak říká - v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha. Veřejnosti je znám převážně jako trojnásobný zlatý bloger roku a autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor čtyř knih - "Ostravaci sobě", "Mamulovy děti", „Tajemství bohatých Ostravaku“ a „Osudové setkání 1913“. Ve svém díle využívá lašského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

11.08.2020 21:00

"NÁROD V SOBĚ" Něco takového je napsané na Národním divadle. Vystihuje to přesně to, že on, ona, oni nemají přesně to samé mínění, tak jako já, a to je přece k naštvání. Nějaké volby nic neřeší, protože jenom hlupáci volí toho, koho nechci já ani vidět. Jenom vidláci zvolili toho, koho bych já nevolil ani ve snu. Ještě navíc jich byla převaha! Měli by mít zakázáno účastnit se voleb, protože jsou hloupí, až běda! A tak nezbývá nic jiného, než demonstrovat. Hlupáků je většina, preferují hloupého podnikatele, navíc miliardáře, který, tfuj tajbl, do naší kapitalistické společnosti nepatří. A tak vyrážíme na protesty, kde rázně takové vydřiduchy pranýřujeme a přejeme si, aby jim ta koza chcípla. To přece není možné, aby se vyšplhali po hřbetech pracujícího lidu! Je přece daleko ušlechtilejší nastavit svou dlaň ke státní kase a hlasovat téměř jednomyslně o navýšení poslaneckých platů o pár desítek tisíc. Proti tomu nikdo soudný nemůže nic namítat, protože MY to myslíme s Čechy, Evropou a veškerým lidstvem dobře, stejně jako s minoritami a padesáti pohlavími, jimiž se můžeme, jako živočišný druh, pyšnit. Poté, co jsme si odhlasovali navýšení platů, jsme plni šlechetnosti ke každému tvorečkovi, z jehož peněz žijeme. Jenom po nás nemůžete chtít, abychom mysleli na naše občany, protože my máme rádi všechny a všude s výjimkou Rusů a Číňanů. I současného prezidenta můžete vykrvit jako to prase. To je také beztrestné, jak konstatoval soud. Něco jiného jsou tykadélka přikreslené na hlavy politiků, za něž vyfasoval řidič autobusu Novotný 4 měsíce nepodmíněně. Nechtěl totiž uklízet v rámci nápravných prací. Ale jinak máme rádi každého, kdo vidí svět našima očima. Všech utečenců si vážíme, uděláme pro ně první, poslední. Kdyby však zmizelo ve válečné vřavě na 300 milionů Rusů a 1.300 milion Číňanů, nic se neděje. Naše pravda a láska a porozuměmí se jich netýká. Jsou to takové podřadné národy, pijáci vodky a Maovi pohrobci. K čertu s nimi! Ale jinak máme lidi černé barvy pleti a jiné náboženské víry neskonale rádi! Těm rádi pomůžeme za vaše peníze. A tak nám nezbývá nic jiného, než si odhlasovat další zvýšení platů z vašich daní, protože jsme dobří. Co dobří, skvělí! Vy nám zařídíte za vaše daně skvělé živobití a my vám zařídíme minarety a zpěv muezzinů v každé české vesnici. Děvčátka, co rodiče chystají na cestu do první třídy obecné školy, jsou pro muslimy holky na vdávání. Mohamed pojal za ženu Aišu, jíž bylo šest let. Prý to bylo Allahovo vnuknutí, které vyslyšel. Takže to žádný pedofil nebyl. A takové lidičky mají rádi ti, kteří by rázem vyhladili stamiliony Rusů a Číňanů. A tak nezbývá, než obdivovat jejich vždy šlechetné úmysly. ....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...