• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana. Proč si takto neotírají držky o Merkelovou??
Počet návštěv: 3031

Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana. Proč si takto neotírají držky o Merkelovou??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Jsou ta ale věci viďte??? Třísku v oku svého protějšku vidí, ale trám v oku svém nikoliv. To jsou ale Němci, kteří se stále považují za nadřazený národ a stále se tak chovají. Do určité míry je to i logické, neboť Evropě vládnou ekonomicky a skrze Brusel i politicky. Je však také strohým faktem, že nebýt Spojených států, tak by této pozice nikdy nedosáhli. Bohužel spousty blbých Čechů jim stále leze v řiť.

Veřejnoprávní stanice ARD se dost neomaleným způsobem začala otírat o prezidenta Miloše Zemana. Tvrdí o něm, že je to cynik a provokatér. Kritizují ho za to, že si dovoluje varovat Český národ před Sudetskými Němci, či muslimy a jinými naplaveninami. Já vím, že prezident Zeman není zrovna vzorem ctnosti, ale dovoluji si tvrdit, že v těchto směrech má svatou pravdu. Němcům jde totiž o to, aby se jim skrze Sudeťáky, či migranty a musulmany podařilo rozvrátit vnitřně náš národ, což by následně mohlo vyústit až v úplnou ztrátu naší státnosti. Tento způsob politiky však není aplikován jen na Českou republiku, ale týká se především i Polska, Slovenska a Maďarska. Je nepochybné, že prezident Zeman, ale také premiér Babiš Němcům překážejí. Potřebují je z politické a vlivové struktury odstranit a také proto vznikl takzvaný milion chvilek, u kterého nacházíme velmi mnoho spojitostí právě s Němci a Sudeťáky a to včetně financování.

     Údajně se prý Češi za svého prezidenta stydí. No-Češi by se měli stydět spíše sami za sebe, když jsou schopni ve svých řadách tolerovat kolaborantskou chátru a dokonce ji ve volbách i volit. Prezident Zeman občas zazáří nějakým úletem, ale v globálu to zdaleka není tak zlé, jako když budete sledovat Trumpa nebo Merkelovou. To jsou daleko větší prevíti, než si umíte představit. Nejde jim o nic jiného, než aby se jim podařilo poštvat Evropu v globálním měřítku proti Rusku a Putinovi. Vše se odvíjí od takzvaného Kallergiho plánu a od doktríny Thomase Barnetta. Všem vám velmi doporučuji, aby jste si tyto texty nastudovali, neboť zde naleznete mnoho odpovědí na současnou problematiku a také pochopíte, že dnešní události klíčového významu jsou naplánovány i 30 let dopředu. Prezident Zeman tyto texty zná a zná i souvislosti, tak svůj národ včas varuje. Toho bychom si měli vážit, ale také v sobě najít onu pověstnou odpovědnost za sebe a národ a tyto texty si také osvojit, neboť je to pro naši zemi, ale také pro Slovanské etnikum velice důležité. Věřte, že vám to nezabere mnoho času, ale otevře vám to oči. Pak budete schopni pochopit, proč dělal Kalousek, Schwarzenberg, Havel, Bělobrádek, Herman, Tošovský, Kočárník a další, politiku tak, jak ji dělali. Pochopíte, že měli a mají Český národ takzvaně u prdele, neboť byli vybrání pro jiné záměry. Pak pochopíte, proč Pekarová-Adamová, Dlouhý, Němcová, Stanjura a další v tomto pokračují.

     Stanice ARD dokonce uvedla, že prezident Zeman se velmi blíží nacionalistickému způsobu vedení politiky. Osobně si dovolím říci, že by mohl i přitvrdit. Každému, komu jde i jen trochu o svůj národ a o své lidi, tak musí v sobě nalézt trochu toho nacionalismu. Bez něho to nejde a nacionalismus ještě neznamená rasismus. V tomto směru bych preferoval Putinův styl politiky-tedy držet si svou tvář a nelézt nikomu za každou cenu do prdele. Proto uznávám a velmi kvituji slova prezidenta Zemana, který vyřkl cosi velmi podstatného-ČESKO JE NAŠE ZEMĚ A ZDE PLATÍ NAŠE PRAVIDLA. KOMU SE TO NELÍBÍ A NECHCE TO AKCEPTOVAT AŤ ODEJDE JINAM. NIKDO VÁS SEM NEZVAL.

     No a pro stanici ARD asi tolik. Starejte se prosím o své politiky a své záležitosti. Špíny na svém prahu máte taky dost a jestli si myslíte, že Češi budou panáčkovat, jak budou Němci pískat, tak vám říkám-NASRAT.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

18.08.2020 07:26

Dovolím si tvrdit, že naprosté většině Němců je náš president úplně volnej. Těch pár procent co se v zahraniční politice orientují, nám Zemana závidí. No a "Veřejnoprávní stanice" to je pastva pro sebranku, všude tam kde to ještě jsou ochotni lidé platit. Jmenovaní - Kalousek, Schwarzenberg, Havel, Bělobrádek, Herman, Tošovský, Kočárník a další škůdci, byli opravdu vybraní pro dokonalé rozkradení republiky. Také nám vybrali klauny a to je ta druhá squadra Pekarová-Adamová, Dlouhý, Němcová, Stanjura. Jen Dlouhý s Mírou si v poslední době prohodili místa.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.08.2020 19:41

To chce také místo netu obrátit se na velsvyslanectví BDR v Praze.Je sice pravdou,že nikomu neodpoví,ale je potřeba je seznámit se skutečnou situací,která nerezononuje s jejich "rádoby pravdou".Skopčáci jsou přesvědčeni,že je 70% občanů podporuje,protože to tak prezentují právě politici jistých "demokratických" stran.Už jsem jim na téma zasahování do vnitřních záležitostí České republiky psal asi třikrát.Samozřejmě bez odpovědi.Ona se jim skutečnost nehodí!Korunu tomu nasadil brněnský magistrát,který k sudeťákům popslal ofociální delegaci s omluvou za konec války.Tak se nedivte,že si dovolují stále více!


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

16.08.2020 19:10

Sloučení Německa bylo velkou chybou, doplácí na to celá Evropa !


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...