• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana. Proč si takto neotírají držky o Merkelovou??
Počet návštěv: 2620

Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana. Proč si takto neotírají držky o Merkelovou??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Jsou ta ale věci viďte??? Třísku v oku svého protějšku vidí, ale trám v oku svém nikoliv. To jsou ale Němci, kteří se stále považují za nadřazený národ a stále se tak chovají. Do určité míry je to i logické, neboť Evropě vládnou ekonomicky a skrze Brusel i politicky. Je však také strohým faktem, že nebýt Spojených států, tak by této pozice nikdy nedosáhli. Bohužel spousty blbých Čechů jim stále leze v řiť.

Veřejnoprávní stanice ARD se dost neomaleným způsobem začala otírat o prezidenta Miloše Zemana. Tvrdí o něm, že je to cynik a provokatér. Kritizují ho za to, že si dovoluje varovat Český národ před Sudetskými Němci, či muslimy a jinými naplaveninami. Já vím, že prezident Zeman není zrovna vzorem ctnosti, ale dovoluji si tvrdit, že v těchto směrech má svatou pravdu. Němcům jde totiž o to, aby se jim skrze Sudeťáky, či migranty a musulmany podařilo rozvrátit vnitřně náš národ, což by následně mohlo vyústit až v úplnou ztrátu naší státnosti. Tento způsob politiky však není aplikován jen na Českou republiku, ale týká se především i Polska, Slovenska a Maďarska. Je nepochybné, že prezident Zeman, ale také premiér Babiš Němcům překážejí. Potřebují je z politické a vlivové struktury odstranit a také proto vznikl takzvaný milion chvilek, u kterého nacházíme velmi mnoho spojitostí právě s Němci a Sudeťáky a to včetně financování.

     Údajně se prý Češi za svého prezidenta stydí. No-Češi by se měli stydět spíše sami za sebe, když jsou schopni ve svých řadách tolerovat kolaborantskou chátru a dokonce ji ve volbách i volit. Prezident Zeman občas zazáří nějakým úletem, ale v globálu to zdaleka není tak zlé, jako když budete sledovat Trumpa nebo Merkelovou. To jsou daleko větší prevíti, než si umíte představit. Nejde jim o nic jiného, než aby se jim podařilo poštvat Evropu v globálním měřítku proti Rusku a Putinovi. Vše se odvíjí od takzvaného Kallergiho plánu a od doktríny Thomase Barnetta. Všem vám velmi doporučuji, aby jste si tyto texty nastudovali, neboť zde naleznete mnoho odpovědí na současnou problematiku a také pochopíte, že dnešní události klíčového významu jsou naplánovány i 30 let dopředu. Prezident Zeman tyto texty zná a zná i souvislosti, tak svůj národ včas varuje. Toho bychom si měli vážit, ale také v sobě najít onu pověstnou odpovědnost za sebe a národ a tyto texty si také osvojit, neboť je to pro naši zemi, ale také pro Slovanské etnikum velice důležité. Věřte, že vám to nezabere mnoho času, ale otevře vám to oči. Pak budete schopni pochopit, proč dělal Kalousek, Schwarzenberg, Havel, Bělobrádek, Herman, Tošovský, Kočárník a další, politiku tak, jak ji dělali. Pochopíte, že měli a mají Český národ takzvaně u prdele, neboť byli vybrání pro jiné záměry. Pak pochopíte, proč Pekarová-Adamová, Dlouhý, Němcová, Stanjura a další v tomto pokračují.

     Stanice ARD dokonce uvedla, že prezident Zeman se velmi blíží nacionalistickému způsobu vedení politiky. Osobně si dovolím říci, že by mohl i přitvrdit. Každému, komu jde i jen trochu o svůj národ a o své lidi, tak musí v sobě nalézt trochu toho nacionalismu. Bez něho to nejde a nacionalismus ještě neznamená rasismus. V tomto směru bych preferoval Putinův styl politiky-tedy držet si svou tvář a nelézt nikomu za každou cenu do prdele. Proto uznávám a velmi kvituji slova prezidenta Zemana, který vyřkl cosi velmi podstatného-ČESKO JE NAŠE ZEMĚ A ZDE PLATÍ NAŠE PRAVIDLA. KOMU SE TO NELÍBÍ A NECHCE TO AKCEPTOVAT AŤ ODEJDE JINAM. NIKDO VÁS SEM NEZVAL.

     No a pro stanici ARD asi tolik. Starejte se prosím o své politiky a své záležitosti. Špíny na svém prahu máte taky dost a jestli si myslíte, že Češi budou panáčkovat, jak budou Němci pískat, tak vám říkám-NASRAT.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

18.08.2020 07:26

Dovolím si tvrdit, že naprosté většině Němců je náš president úplně volnej. Těch pár procent co se v zahraniční politice orientují, nám Zemana závidí. No a "Veřejnoprávní stanice" to je pastva pro sebranku, všude tam kde to ještě jsou ochotni lidé platit. Jmenovaní - Kalousek, Schwarzenberg, Havel, Bělobrádek, Herman, Tošovský, Kočárník a další škůdci, byli opravdu vybraní pro dokonalé rozkradení republiky. Také nám vybrali klauny a to je ta druhá squadra Pekarová-Adamová, Dlouhý, Němcová, Stanjura. Jen Dlouhý s Mírou si v poslední době prohodili místa.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.08.2020 19:41

To chce také místo netu obrátit se na velsvyslanectví BDR v Praze.Je sice pravdou,že nikomu neodpoví,ale je potřeba je seznámit se skutečnou situací,která nerezononuje s jejich "rádoby pravdou".Skopčáci jsou přesvědčeni,že je 70% občanů podporuje,protože to tak prezentují právě politici jistých "demokratických" stran.Už jsem jim na téma zasahování do vnitřních záležitostí České republiky psal asi třikrát.Samozřejmě bez odpovědi.Ona se jim skutečnost nehodí!Korunu tomu nasadil brněnský magistrát,který k sudeťákům popslal ofociální delegaci s omluvou za konec války.Tak se nedivte,že si dovolují stále více!


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

16.08.2020 19:10

Sloučení Německa bylo velkou chybou, doplácí na to celá Evropa !


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy