• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

PR COVID se 1. září vrací z prázdnin a Svědci Covidovi nařizují roušky. Co plavací kola?
Počet návštěv: 2415

PR COVID se 1. září vrací z prázdnin a Svědci Covidovi nařizují roušky. Co plavací kola?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Tento vir je poněkud specifický. Respektuje dovolené Svědků Covidových, takže útočí až od září. V létě se šíří v metru, jinde ne. V hospodách útočí jen na toho, kdo nejí, ve školách je agresivní na chodbách a v Itálii od 18 hod.  

Svědci Covidovi a Rouškariáni rozjíždějí další vlnu šíření paniky, strachu a všudypřítomných roušek, které víc než cokoliv jiného (vzhledem k podobným počtům nárůstu nakažených v zemích, kde roušky nosí) psychologickým nástrojem strachu. První vir, s nímž nebojují ve skutečnosti lékaři, ale údajní epidemiologové a úředníčci.

Roušky jako symbol všudypřítomného strachu
Všudypřítomné roušky a restriktivní opatření připomínají lidem, že je třeba se bát - PR viru. Navzdory tomu, že dle statistik kvazi epidemiologů a statistiků z řad samotných Svědků Covidových typu Maďara, Prymule, Jágrové, Rážové či Duška je většina nakažených oním "nejsmrtelnějším" virem bezpříznaková a jen zanedbatelné procento hospitalizované.

Jenže love za farmaceutickou lobby nesmrdí - z nemalé většiny naprosto zbytečné testy (chřipka a další desítky virů jsou v pohodě?), dezinfekce a již pro nás připravovaná vakcinace - a řada Svědků Covidových, ať už z řad vakcinologů, hygieniků, kvazi epidemiologů i papalášů na ministerstvech nepřijde zkrátka.

A nebezpečná taškařice s virem s nejskvělejším PR v historii, která evidentně vede k řízené demolici ekonomik, k přesunu bohatství k hornímu očku pyramidy, k nebývalému zadlužení vůči "hodným" bankám patřícím ve finále několika málo rodinám a k postupnému utahování šroubů ve jménu totality ohánějící se názory kvazi epidemiologů.

Když vidím počet utopených, jaktože ještě nemáme povinné plavací kola?
Jak jinak si vysvětlit, že onen ďábelský virus v létě útočil jen v metru, v autobusech, vlacích, tramvajích ani v jiných vnitřních prostorách nikoliv. Jak jinak si vysvětlit, že v restauracích a hospodách jedlíky a pijany nenapadá? Že ve školách bude zřejmě útočit jen na chodbách? Že akceptoval dovolené Svědků Covidových a Rouškariánů a zaútočí až od 1. září? Že v Itálii útočí jen mezi 18:00 - 6:00? To by nevymysleli ani Monthy Python nebo toho času chlapci z České sody.

Když slyším, kolik lidí se letos utopilo, nechápu, jaktože nám ještě MUDrci a vrchnost nenařídila povinně nosit (minimálně ve venkovních prostorách) plavací kola nebo záchranné vesty? Kdyby náhodou, nikdy nevíte! Děti do osmi let by pak měly povoleny rukávky.

Ohledně PR Covidu a Svědků Covidových jsem vyjadřoval od samého počátku této mediálně politické taškařice:

COVID-19: skvělé PR, demolice ekonomiky a nástup nových totalitních praktik (březen 2020)

Další článek novinový a zas Svědci Covidovi lžou, vyhroužují a straší... Vlezte mi na hrb!

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

18.08.2020 21:03

Jó, zdravotnická rada udělala vše, co je v jejích silách, abychom se zadlužili o 500 miliard kvůli koronaviru. Ani ji nenapadlo zasedat v případě, že se u nás opět šíří z Ukrajiny zavlečená TBC, zvyšuje se riziko hiv+, žloutenky všech třech typů, nemluvě o "obyčejné" chřipce, na níž každoročně zemřou stovky nemocných. Přece se nebudeme zabývat nemocemi, které k nám zavlekli rečtí Ukrajinci, když nedopečený netopýr v čínské vok pánvi je konečně tím, co jsme potřebovali ke spuštění kampaně proti viru, jenž se stal naší civilizaci osudným. Všechny zbylé viry jsou pouhopouhá prkotina nestojící za řeč. Slyšel to kdy svět, že bychom kvůli otevřené TBC a žloutence zastavili kola fabrik? Virová onemocnění mají jednu nepříjemnou vlastnost. Šíří se vzduchem, čili se jim nikdo nevyhne, každý s nimi přijde do styku. (Pardon, vyhne se ten, kdo přestane dýchat). Je nám předestřen mediální obraz zkázy, kdy se hromadí rakve, ale zájemců o jednu rakev je podstatně víc. Proto se o ně v tlačenici nebožtíci perou. ... Den co den zemře na světě přes 150,000 lidí a dalších 300,000 se narodí. Že bychom v minulosti byli svědky obscéností s nedostatkem truhlářů a rakví, se nikdy nestalo. Teprve teď nastalo, že se mrtvoly pro jejich počet nedaří dostat do dřevěných futrálů. Čím to asi tak bude, že truhlář při současné úmrtnosti 150,000 lidí denně, nějakou tu rakev nepřihobluje. Je vidět, že kapacity jsou dnes vyčerpány. Dřív se tato otázka nikdy neotevřela. Zdravotní komise našeho státu kvůli virovým onemocněním nezasedala. Nebyl důvod. Až teď! Zatracený nedopečený netopýr! .....Mějte se hezky. ......PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.08.2020 19:55

V tomto případě si jen germán Prymula a Slovák Maďar spolu s se šéfy HES jen leští své osobní ego.Odborníci jsou proti takovým akcím,protože vir zmutoval a je něco jiného než na jaře.Je to politické rozhodnutí,které má zakrýt podstatně horší dění v neprospěch národa.Za paniku se dá schovat téměř všechno a je třeba se ptát,kdo z toho bude mít prospěch.Politici určitě a ještě někdo v pozadí!Dále je zajímavé,jak se to vrací právě 1.září!Že by to byly změny ve školství ve prospěch méně zdatných?Nebo si někdo chce přijít na další peníze?Na tyto otázky nikdo neodpoví,asi souvisí s naší bezpečnostní situací a popud dodala česká CIA!


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...