• Pondělí, 26. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Erik

Pompézní Pompe. (Dozvuky.)
Počet návštěv: 923

Pompézní Pompe. (Dozvuky.)

- Karel Stýblo - Článek od - Karel Stýblo -

Užívali jsme si návštěvu amerického ministra zahraničí Mika Pompea? Mediální nadšence samozřejmě vytvořila Česká televize, která se v úterý na celý den přestěhovala do Plzně. Zkoumala, připomínala a analyzovala každý Pompeův krok.

Rektální alpinizmus.

Od dob lezení do sovětského zadku, jsem věřil, že už nikam nebudeme muset šplhat. Jenomže cosi se pokazilo. Vedle méně nadšených, se lídrem vlezdoprdelství stal druhý muž našeho sebevědomého lidu, předseda senátu, modře vybarvený soudruh Vystrčil. Nepochopil, že většina Čechů věděla, nebo tušila, že cíl Pompeovy návštěvy byl vykalkulovaný a předem jasný. Na příklad, při budování 5G sítí za pomoci Huawei je fuj. Nebo, nedej bože, aby se ruské firmy zúčastnili výběrového řízení na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. Fuj je i celá Čína, ale drahý břidlicový plyn z USA, je huj.

Staré noty.

Asi nejsem sám, komu je smutno z pýchy, která zabraňuje pokoře a ponaučení. Muther Merkel asi zapomněla, že v roce 2016 jí a německé novináře odposlouchávala americká tajná služba? Zrovna tak dopadl italský premiér Gentiloni, před tím Tony Blair. A mimo jiné, ta americká hra se děje po celém světě. Jen se o amerických prasárnách nehovoří. A tak myslím, že USA nemají morální kredit, aby se pasovaly do úlohy světového četníka. Spojené státy musí konečně pochopit, že i jiný národ, či společenství, pokud je ve své zemi, má právo hájit své bohatství i ztrátu svojí identity.

Za ta léta Spojenými státy vykonstruovaných konfliktů v cizích zemích, by si Američani konečně měli uvědomit, že americký střih kabátu si nikdo dobrovolně neoblékne. (Ono nejde ani tak o kabát, ale o geopolitické, ekonomické a surovinové bohatství.) Jak by mohli, když poslední válka na pevninské části Spojených států byla před dvěma sty lety. Briti s Američany bojovali o rozdělení území a sfér vlivu na severoamerickém kontinentu. Válku oficiálně vyhlásily Spojené státy americké 18. června 1812 a krátce poté zahájily obě strany aktivní bojové akce. Britská strana těžila ze své vstřícnější politiky vůči indiánům, proto většina indiánů účastnících se války bojovala na její straně.

Nové noty.

Kdo dnes ze světových rektálních lezců, odmítne smradlavá zákoutí americké cesty? I když terorizmus je už „jaksi“... jenom mediálně vyčpělý, kdo se odhodlá odmítnout dokonale pěstovaný strach? Proto svět dnes ohrožují svět hlavně xenofobové, odpůrci multikulturalizmu, odpůrci genderizmu, elektromobilizmu a zelenou prostitucí. Dnes řídí Zeměkouli světové banky prostřednictvím politických neziskovek. Proto se nelze divit, že ruské blahorodí Putin, či komunizmus čínského samuraje Si Ťin-pchinga a jejich „státní“počítačoví hekři, dokážou ovlivnit volby. Ať už prezidentské volby v USA, nebo Bělorusku.

Proto každý i kdo nechce, musí svlékat své občany do naha zavádět kamerové systémy a před plošnými odposlechy, my Češi, neunikneme ani při sbírání hub v lese. Prostě, taková je jediná pravda. Lukašenko je diktátorský ďábel a jeho volba byla zfalšovaná. I když jsem se z našich medií nedozvěděl jak. Snad jen, že nebyli vpuštěni zahraniční pozorovatelé je nutno podpořit podvedený běloruský lid. Nevadí, že americkou politikou vznikne další rozvrácená země.

Přináší politika světového policajta svobodu?

Když se nedokážeme domluvit v Evropě, kdo konečně náš americký vzor vypíská? Kdo Spojeným státům nekorektně řekne, že celá léta kážou vodu a pijí víno? Americký programátor by se konečně měl dovědět, že mnoho souputníků je v posledních letech, už znepokojeno uplatňováním americké, domácí svobody. Že nástupem ultralevicových sil se uplatňuje rasizmus naruby a dávno se už šlape po symbolech a samotných principech demokracie.

Kdy se konečně většina rozumného a svobodného světa začne děsit amerického levičáckého progresivizmu absurdních generových a dalších protilidských teorií?

- Karel Stýblo -
Muzikant. Psaní a dopisování do novin a šuplíku. Sběratelství užitkových předmětů, pivní lahve apod. Laicky filosofie, k tomu nadprůměrně zvýšené sociální cítění.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.08.2020 19:43

Dovolím si pana Kavana trochu poopravit,protože v základu má naprostou pravdu.Veškerou propagandu řídí CIA za pomoci svých evropských poboček,jako je např. česká BIS.Hlouposti,které přicházejí z USA,jsou vítány naší pátou kolonou,ať je proněmecká,nebo proamerická.A z toho pak vyplývá vše,co pan Kavan popisuje.Nevím,co vede k českému vlezprdelnictví.Ale má to špatný vliv na vnímání ČR ve světě,ale není to kvůli Zemanovi či Babišovi.Je to způsobeno právě rektálním alpinismem našich politiků a neschopnost vlastního úsudku.Potřebují mít nad sebou drába a svá rozhodnutí schovávat za něj.Z toho vyplývá,že právě politické partaje jsou kořenem všeho zla na světě.Socialismus jsme vyhnali zpět na východ a on se nám vrátil ze západu v ještě horší podobě,podporován právě těmi politickými partajemi.Jsem pro dobré vztahy se všemi,kdo se nebude povyšovat.Je mi jedno,zda to bude USA,Rusko,Čína či kdokoliv jiný.Jen to musí být vztahy mezi sobě rovnými.V současnosti jsme pouhá kolonie,rozdělené mezi EU a USA!


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

21.08.2020 19:21

Musim se vratit k jine veci, tim je binarni mysleni

socialismus kapitalismus

V dnesni dobe si nekteri misto toho dali

socialismus liberalismus, kavarna, Havlerka

Hodne lidi si mmysli, ze tady vladne zase nejaky "rezim" a ne oni sami; presneji receno jejich spoluobcane brainwashovani CT a neziskovkami.

Dalsim bludem je ztotoznovani Ruska s komunismem. Z toho vzniklo

komunismus rusofobie

Ja odmitam jak komunimsus, tak rusofobii a zejmena tu falesnou dichotomii. Tyto dva bludy tj. binarni mysleni a Rusko = komunismus jsou korenem vseho zla v Cesku. Jsou to pozustatky komunisticke indoktrinace. A tou jsou poznanmenani i ti rusofobove, kteri si mysli, ze stvanim proti Rusku bojuji proti komunismu.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Klečíme před revolučními marxisty?

Klečíme před revolučními marxisty?

Český fotbal se otřásá kauzou Berbr a spol. a zdá se, že by v jeho vedení neměl zůstat kámen na kameni. Teď se ve všech pádech skloňuje slovo korupce, už tolikrát falešně rozehrané, a proto značně zprofanované. Do jaké míry prostoupila všemi patry českého fotbalu, to se teprve ukáže, bude-li vůle vše zjistit.

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše děti, kteří se vzpouzeli na prvních demonstracích v Praze systému. Tehdy jsme byli označování hanlivě vládnoucími strukturami. Psal se rok 1989 a nepamatuji si, že by na nás byla nasazena tak brutální technika, jako tomu bylo na Staroměstském náměstí minulý týden. 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...