• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

        Miloši Vostrčile už mlč!!!  Ty lži se nedají poslouchat!!!
Počet návštěv: 4021

Miloši Vostrčile už mlč!!! Ty lži se nedají poslouchat!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Jako by nestačilo, že jsme obelháváni u nás v naší domovině. Nyní pan Vostrčil jako předseda senátu gumuje mozky studentům na Thaiwanu. Vám pane předsedo senátu není vůbec stydno, že jste trapný??? Každý, kdož si dá jen trochu práce v té malé zemičce, tak je schopen ze zcela dostupných zdrojů zjistit skutečný stav věci, ale i skutečně demokratický vývoj naší země za posledních třicet let. Dávat naši zem komukoliv za vzor je taková pitomost, jaká nemá obdoby, protože jsme díky demokracii byli všichni obelháni, okradeni a zem rozprodána a vytunelována. Vy jako člen ODS o tom jistě musíte vědět své a i o tom vašem slavném zhášení, či černých kontech ve Švýcarsku.

Nechci se do Vás pane Vostrčile navážet, ale nemohu být lhostejný k tomu, co děláte, a že svým způsobem poškozujete současnost, ale i budoucnost každého Českého človíčka. Kdo Vás za tuto trapárnu platí??? Čí zájmy na tom ostrůvku vlastně hájíte??? Uvědomujete si vůbec, že Čína je světovým obchodním partnerem, a že spousta Českých firem vyrábí své produkty v Číně a nikoliv na Thaiwanu??? Co je ve světovém měřítku Thaiwan proti Číně??? Nula-úplná nula a to jak politicky, tak ekonomicky. Každý blbec už ví, že Thaiwan má největší cenu pro USA, protože svou geografickou polohou umožňuje extrémní blízkost Čínským výsostným vodám a Čínskému území, čímž umožňuje zvyšovat mezinárodní napětí a záměrně provokovat Čínu. Že Čína považuje tento ostrov za součást svého území je zcela oprávněné a v dobách minulých tomu tak bylo. Nechci nikoho navádět, ale podívejte se prosím do historie jak to bylo a jakým způsobem tento ostrovní státeček vznikl. Čistě a demokraticky to nebylo. Thaiwan je i strategickým místem pro práci tajných služeb a že tam má CIA základnu pro špionáž jiných zemí víme. To už pane Vostrčile ale neříkáte. To si myslíte, že jsou Češi tak blbí, že nebudou pátrat??

        Ono to vše je docela jasné. To, co činíte je úlitbou USA, protože jedině oni mají zájem na zvyšování napětí v tomto regionu. Velice jasně to nastínil Mike Pompeo, když Vám veřejně vyjádřil značnou podporu v této věci. Vy panáčkujete jak USA pískají!!! Ty kecy o tom, že jsme suverénní země a hlavně demokratická země je lež. To už dávno není pravda a lidi u nás to vědí. Tohle skutečně můžete říkat jen na Thaiwanu, neb tam o naší zemi vědí tak akorát prd. Snažil jste se ze sebe dělat hrdinu, když Vám prezident i premiér tuto cestu nedoporučili a oháněl jste se demokraciíí. Bohužel milý pane nejste hrdinou, ale jste za vola, protože jste tam odjel především v zájmu USA!!! Dal jste na rady pana Drahoše a to se Vám vymstí, protože ten je víc slizký než Kalousek, ale jaké jste si našel kámoše je Vaše věc.

        Dáváte na Thaiwanu do popředí osobu Václava Havla a voláte po republice po vzoru Václava Havla. No - děkuju nechci. U nás už lidi taky konečně vědí, co byl Havel zač. Málokdo by volal po návratu něčeho takového. Po návratu osoby, která byla skutečně ikonou a to v zavedení Československa do vazalství a v umožnění rozkradení jeho národního bohatství. Říkat, že Havel byl demokrat a humanista je lež milí Thaiwanci. Pan Vostrčil lže. Pan Havel tvrdě podporoval bombardování území bývalé Jugoslávie a to hlavně Srbského území. To bombardování bylo a stálo to životy spousty nevinných lidí. Ano- to je šíření demokracie podle pana Havla a já tomu říkám hnus. Pan Miloševič dobře věděl, co dělá a bránil svůj národ před roztahovačností islámu. Odsouzen byl neprávem a to jen proto, že bránil se zbraní v ruce svůj národ. Je však pravdou, že v bývalé Jugoslávii těch problémů bylo daleko více a to jak politických, tak ekonomických. Tlak islámu byl jen součástí mašinerie. Nicméně platí, že celá válka tam nemusela být, kdyby se západ a USA nevměšovali do záležitostí jiné země.

       O politice v ČR mlčte pane Vostrčile-děláte tím mezinárodní ostudu. Politická minulost, ale i současnost je na poblití. My si vládnout sami neumíme a demokracie je jen pojmem. U nás by mohl pomoci jen osvícený diktátor, který by lidi typu Havla, Schwarzenberga, Němcové, Kalouska, Drahoše a dalších, držel zavřené v kriminále. Mažete těm Thaiwancům med kolem huby a to se mi nelíbí, i když vím, že účel vaší cesty je šíření demokracie v Americkém stylu.

        Až se vrátíte pane Vostrčile, tak očekávám, že se vydáte do Běloruska, abyste se přidal na stranu demonstrantů, které vedou lidé připravovaní na tuto akci Americkými poradci. Tento opakující se scénář už je průhledný. Byl použit na Ukrajině, ale i v roce 89 v Československu. V roce 1989 rázem přibylo v Československu v měsíci říjnu cca 4000 takzvaných turistů z USA, což byli lidé, kteří organizačně zajišťovali nepokoje a převrat. Vím o tom své. Byl jsem tenkrát u ozbrojených složek. Obyčejní lidé žádnou revoluci nedělali. Celá tato akce je ve výsledku směrována proti Rusku. Čemu se ale divím že??? Celá západní politika se nese ve smyslu perzekuce a útoků proti Číně, Rusku, Iránu, Venezuele a Kubě.

       Uvědomte si pane Vostrčile, že bez Číny by světová ekonomika mohla jít do vrtule. Bez Ruska by spousta lidí v zimě umrzla atd.Uvědomte si prosím, že serete všem obyčejným lidem do hnízda a to i s tou Vaší podělanou ODS. Nebylo by dobré pane Vostrčile, abyste vy i s tou Vaší ODS šli zcela demokraticky už konečně do prdele???

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.09.2020 20:03

Chtít po Vystrčilovi myšlení je báj ve stylu sci-fi.Ten jen plní rozkazy velkého bratra za velkou louží.Jsme totiž jen kolonie,rozdělená mezi USA a EU.Nic víc už nejsme.


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy