• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

        Miloši Vostrčile už mlč!!!  Ty lži se nedají poslouchat!!!
Počet návštěv: 4709

Miloši Vostrčile už mlč!!! Ty lži se nedají poslouchat!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Jako by nestačilo, že jsme obelháváni u nás v naší domovině. Nyní pan Vostrčil jako předseda senátu gumuje mozky studentům na Thaiwanu. Vám pane předsedo senátu není vůbec stydno, že jste trapný??? Každý, kdož si dá jen trochu práce v té malé zemičce, tak je schopen ze zcela dostupných zdrojů zjistit skutečný stav věci, ale i skutečně demokratický vývoj naší země za posledních třicet let. Dávat naši zem komukoliv za vzor je taková pitomost, jaká nemá obdoby, protože jsme díky demokracii byli všichni obelháni, okradeni a zem rozprodána a vytunelována. Vy jako člen ODS o tom jistě musíte vědět své a i o tom vašem slavném zhášení, či černých kontech ve Švýcarsku.

Nechci se do Vás pane Vostrčile navážet, ale nemohu být lhostejný k tomu, co děláte, a že svým způsobem poškozujete současnost, ale i budoucnost každého Českého človíčka. Kdo Vás za tuto trapárnu platí??? Čí zájmy na tom ostrůvku vlastně hájíte??? Uvědomujete si vůbec, že Čína je světovým obchodním partnerem, a že spousta Českých firem vyrábí své produkty v Číně a nikoliv na Thaiwanu??? Co je ve světovém měřítku Thaiwan proti Číně??? Nula-úplná nula a to jak politicky, tak ekonomicky. Každý blbec už ví, že Thaiwan má největší cenu pro USA, protože svou geografickou polohou umožňuje extrémní blízkost Čínským výsostným vodám a Čínskému území, čímž umožňuje zvyšovat mezinárodní napětí a záměrně provokovat Čínu. Že Čína považuje tento ostrov za součást svého území je zcela oprávněné a v dobách minulých tomu tak bylo. Nechci nikoho navádět, ale podívejte se prosím do historie jak to bylo a jakým způsobem tento ostrovní státeček vznikl. Čistě a demokraticky to nebylo. Thaiwan je i strategickým místem pro práci tajných služeb a že tam má CIA základnu pro špionáž jiných zemí víme. To už pane Vostrčile ale neříkáte. To si myslíte, že jsou Češi tak blbí, že nebudou pátrat??

        Ono to vše je docela jasné. To, co činíte je úlitbou USA, protože jedině oni mají zájem na zvyšování napětí v tomto regionu. Velice jasně to nastínil Mike Pompeo, když Vám veřejně vyjádřil značnou podporu v této věci. Vy panáčkujete jak USA pískají!!! Ty kecy o tom, že jsme suverénní země a hlavně demokratická země je lež. To už dávno není pravda a lidi u nás to vědí. Tohle skutečně můžete říkat jen na Thaiwanu, neb tam o naší zemi vědí tak akorát prd. Snažil jste se ze sebe dělat hrdinu, když Vám prezident i premiér tuto cestu nedoporučili a oháněl jste se demokraciíí. Bohužel milý pane nejste hrdinou, ale jste za vola, protože jste tam odjel především v zájmu USA!!! Dal jste na rady pana Drahoše a to se Vám vymstí, protože ten je víc slizký než Kalousek, ale jaké jste si našel kámoše je Vaše věc.

        Dáváte na Thaiwanu do popředí osobu Václava Havla a voláte po republice po vzoru Václava Havla. No - děkuju nechci. U nás už lidi taky konečně vědí, co byl Havel zač. Málokdo by volal po návratu něčeho takového. Po návratu osoby, která byla skutečně ikonou a to v zavedení Československa do vazalství a v umožnění rozkradení jeho národního bohatství. Říkat, že Havel byl demokrat a humanista je lež milí Thaiwanci. Pan Vostrčil lže. Pan Havel tvrdě podporoval bombardování území bývalé Jugoslávie a to hlavně Srbského území. To bombardování bylo a stálo to životy spousty nevinných lidí. Ano- to je šíření demokracie podle pana Havla a já tomu říkám hnus. Pan Miloševič dobře věděl, co dělá a bránil svůj národ před roztahovačností islámu. Odsouzen byl neprávem a to jen proto, že bránil se zbraní v ruce svůj národ. Je však pravdou, že v bývalé Jugoslávii těch problémů bylo daleko více a to jak politických, tak ekonomických. Tlak islámu byl jen součástí mašinerie. Nicméně platí, že celá válka tam nemusela být, kdyby se západ a USA nevměšovali do záležitostí jiné země.

       O politice v ČR mlčte pane Vostrčile-děláte tím mezinárodní ostudu. Politická minulost, ale i současnost je na poblití. My si vládnout sami neumíme a demokracie je jen pojmem. U nás by mohl pomoci jen osvícený diktátor, který by lidi typu Havla, Schwarzenberga, Němcové, Kalouska, Drahoše a dalších, držel zavřené v kriminále. Mažete těm Thaiwancům med kolem huby a to se mi nelíbí, i když vím, že účel vaší cesty je šíření demokracie v Americkém stylu.

        Až se vrátíte pane Vostrčile, tak očekávám, že se vydáte do Běloruska, abyste se přidal na stranu demonstrantů, které vedou lidé připravovaní na tuto akci Americkými poradci. Tento opakující se scénář už je průhledný. Byl použit na Ukrajině, ale i v roce 89 v Československu. V roce 1989 rázem přibylo v Československu v měsíci říjnu cca 4000 takzvaných turistů z USA, což byli lidé, kteří organizačně zajišťovali nepokoje a převrat. Vím o tom své. Byl jsem tenkrát u ozbrojených složek. Obyčejní lidé žádnou revoluci nedělali. Celá tato akce je ve výsledku směrována proti Rusku. Čemu se ale divím že??? Celá západní politika se nese ve smyslu perzekuce a útoků proti Číně, Rusku, Iránu, Venezuele a Kubě.

       Uvědomte si pane Vostrčile, že bez Číny by světová ekonomika mohla jít do vrtule. Bez Ruska by spousta lidí v zimě umrzla atd.Uvědomte si prosím, že serete všem obyčejným lidem do hnízda a to i s tou Vaší podělanou ODS. Nebylo by dobré pane Vostrčile, abyste vy i s tou Vaší ODS šli zcela demokraticky už konečně do prdele???

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.09.2020 20:03

Chtít po Vystrčilovi myšlení je báj ve stylu sci-fi.Ten jen plní rozkazy velkého bratra za velkou louží.Jsme totiž jen kolonie,rozdělená mezi USA a EU.Nic víc už nejsme.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...