• Čtvrtek, 22. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Sabina

Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?
Počet návštěv: 1102

Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Miloš Vystrčil nám Čechům na Tchaj-wanu prý narovnával páteř. A pojede se narovnat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu? Nevím jak vy, já se na rozdíl od jeho krpaté postavy a nejisté ruky při podání s ministrem Pompeem nehrbím.  

"Co se týká jakéhosi návratu charakteru či narovnání páteře České republiky, to znamená důkazu toho, že je suverénní a samostatnou zemí, to si myslím, že rovněž rezonovalo mezi českými obyvateli," uvedl dle iDnes předseda údajně nejdemokratičtější (fakticky širokou veřejností - alespoň dle volebního zájmu - opovrhované) insituce senátu a novopečený Tchaj-wanec Miloš Vystrčil po návratu z výletu na Tchaj-wan, kam nakonec navzdory svým prohlášením nevytáhl vdovu po panu Kuberovi, ale nakonec "jen" svou ženu.

Nevím jak vy. Já se rozhodně shrbený necítím. A pokud samozvaný pozdní disident a levný hrdina ohánějící se svobodou a demokraticií chce "jakýsi návrat charakteru a narovnání páteře České republiky", pak jsem zvědav, zda pojede Čechům, Moravanům a Slezanům tuto službu vykonat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu. A zajede také do Katalánska, které rovněž touží po samostatnosti a svobodě, kde španělské represivní složky pozatýkaly tamní proseparativní politiky? Pak bude teprve kabrňák a ne lokaj a cvičená opička ministra Pompea, jehož podporou k výletu na Tchaj-wan se tolik chlubil, a dalších amerických přátel.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám drželi palce a věřili v to, že naše mise bude úspěšná, což se také stalo. Jsem velmi rád, že jsme tu cestu realizovali a velmi si vážím podpory, které se nám od všech, i mimo Českou republiku, dostalo," uvedl dále Vystrčil na tiskové konferenci.

Tak doufám, že úspěch své mise, během které v cizině ventiloval své rozpory s prezidentem či premiérem a dělal propagaci pochybné (podobně jako PR Covid mainstreamem protežované) neziskovce Milion chvilek pro demokracii, vysvětlí třeba českému výrobci pián Petrof.

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.09.2020 19:35

Křiváci mají vždy nejvíce řečí o rovné páteři.Vystrčil ji má tak rovnou,že už mu ani neunese tělo a nepozná,že je shrbený.Jenže on je shrbený před svými americkými pány,ma jejichž popud cestu absolvoval.USA tím jenom zkoušely,co po té cestě bude následovat,aby mohly zaujmout to správné stanovisko.Vystrčil splnil úlohu veřejného blba.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

07.09.2020 18:30

Pane Vyorale, všechno je jinak. Informační šum a chybky v překladu. Přesná citace je "jsem Čech a po tom co mě doma moje připosranost před Pompeem vohnula hřbet do vinglu, se opatrně musím na chvilku narovnat, aby mě byla za kecpultem vidět alespoň čupřina." Dále Milošek pokračuje: " se svými sto čtyřiceti šesti centimetry a osmatřiceti kily i s blátem v trenkách, se opravdu cítím. Cítím se jako Tchaj-wanec."


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy