• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Pseudokomunisté opět dostali přes držku!!! Skutečně to děláte s.Filipe s tou vaší sebrankou na ÚV skvěle!
Počet návštěv: 1977

Pseudokomunisté opět dostali přes držku!!! Skutečně to děláte s.Filipe s tou vaší sebrankou na ÚV skvěle!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Tak milí soudruzi. Opět je dokonáno a opět jste dostali napráskáno. Ačkoliv jsem komunista, tak Vám tu nakládačku přeju, protože KSČM má s komunisty společného akorát to, že má v názvu komunistická a lidé už pochopili, že je to lež. Navíc se nestydíte stavět na kandidátku lidi pochybných kvalit, pochybného charakteru a nebojím se říci, že i oportunisty. Přesně jsem tušil, že to takhle dopadne a ač se za komunistu považuji, tak KSČM prostě hlas nedám i kdyby čert na koze jezdil. Raději volím SPD, protože má mnohem více komunistický program, než partaj soudruha Filipa.

Soudruha Filipa by bylo dobré už konečně kopnout do prdele, aby táhnul, protože tolik škody, kolik on způsobil straně snad nemá na svědomí žádný minulý předseda. Stále se s ním na sjezdu mažete jako s hovnem a věříte přiblblým řečem pana podnikatele, který spojuje své síly s třídním nepřítelem a se zrádci národa ČSSD. Není Vám soudruzi už hanba??? Vždyť se podívejte, kdo to za Vás mluví!!! Tenhle odpad mluví dělnickou řečí??? ÚV mluví také dělnickou řečí že??? Ano-možná tak na mítincích, ale realita je něco jiného. Tohle ti je Skálo jedno??? Tak sakra už vystup veřejně a vyzvi straníky k odporu proti záměrnému likvidování strany!!! Odtrhni konečně komunistické křídlo od oportunistického zrádcovského šmejdu. Navrať straně ideologický kontext vycházející z Marxismu, ale nikoliv toho výmyslu chorých mozků, kteří chtějí socialismus pro 21. století. To je nerealizovatelný nesmysl neomarxistického charakteru, snažící se vymyslet vymyšlené a ještě to řádně překroutit.

       Divíte se propadu, ale v Královéhradeckém kraji jste dali na kandidátku Soňu Markovou. Vždyť to křičí už samo o sobě, že jste nějací máklí. Tohle stavíte na kandidátky??? Tož se pak nedivte, že jdete ke dnu. Já když tu kandidátku viděl, tak jsem se musel začít smát, ale zároveň mě popadl vztek. Soňu nemám rád, protože jsme si vjeli do kožichu a nevěřím ji ani slovo. Sám jsem měl možnost přesvědčit se o jejích morálních kvalitách. Konkretizovat to ale raději nebudu. V jednom však měla velikou pravdu, která mě svého času strašně dopálila. Do očí mi u stolu řekla, že KSČM není stranou komunistickou, nýbrž levicovou. Já se tehdá strašně nasral a myslel jsem, že ji překousnu jak uzenku. Jenže ona měla pravdu a o to je to smutnější. Jste jen ubohá komerční levicová strana, jejíž programovým cílem je oportunismus, jenž zajišťuje vyvoleným teplá místečka. Proto jsem vám s tím soudruzi seknul a vystoupil, protože u lhaní a zrady být nechci-to nejsem já. Navíc jsem to nikdy nedělal pro prachy jako někteří páni poslanci. Moje cíle byly jiné a nebylo tedy možno se s vámi shodnout. Mnoho komunistů-srdcařů právě pro tohle ze strany odešlo. Mnohokrát jsem vám říkal, že takto se to nedělá, ale jste jak tupé ovce soudruzi a děláte, že neslyšíte. Tady máte následky a to už poněkolikáté. Stále si myslíte, že to Filip dělá dobře??? No ano-stranu likviduje dobře a dost možná, že je třeba i dobře placeným trojským koněm a vy mu to žerete. Stále si myslíte, že spojení s ČSSD a ANO byl dobrý tah??? Já myslím, že ne a ŽE ZA TOTO DRAZE ZAPLATÍTE, což se naplňuje.

       Docela mi je líto Zdenka Ondráčka, protože ten jediný stál na kandidátce za hlas společně s Táňou Šormovou. Bohužel rudá hvězda Marková vás všechny stáhla ke dnu. Tohle jste prokaučovali a pořádně. Nicméně bylo to očekávatelné, protože jste přestali dělat komunistickou politiku a nechali se koupit hnutím ANO a ČSSD. Voliči vám dali právem přes držky a mě těší, že jsem byl mezi nimi, neb jsem volil SPD jako komunistickou alternativu.

   UŽ SE PROBERTE KONEČNĚ!!!!

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.10.2020 19:49

Partaj na scestí zatáhl Dolejš,když zastával funkci prvního místopředsedy.A Filipa nelze považovat za nic jiného,než egoistického aparátčíka starého typu.Varováním pro ně měly být předcházející volby,ale nic se nezměnilo.Tak dopadli,jak dopadli.Tato partaj zmizí v propadlišti dějin stejně,jako skončily ODA,Úsvit a další.Vždy jen pro neschopnost se jasně vymezit a snaha být se všemi zadobře.Mezi partajemi je rozdíl pouze v přístupu k EU.A to zjevně nestačí!A komunisté EU podporují!


 
peter matej

peter matej

04.10.2020 10:41

Som presvedčený o tom,že ak sa najaká politická strana chce nazývať "komunistickou",tak sa jej program musí(!!!) odrážať od požiadavok "Manifestu komunistickej strany"!Taký p.Jiří Dolejš,je všetkým možným,len nie komunistom!Je to "alter ego"p.Jiřího Dienstbiera jr.
p.Rambousek má pravdu!


 
Josef Andrle

Josef Andrle

04.10.2020 08:29

tak nějak nesouhlasil,svádět vše na pana Filipa?podívejte se 30 let zpátky ,na to štvaní,šíření nenavisti vůči KSČM,už dětem od školky vymývání nízký a straší lidi komunisty,byl jsem svědkem v jedné TV žumpě,kde asi 4 leté dítě mluvilo o o tom,že tady byli nějací komunisté ,straší lidi,to je jejich cíl a myslím,že českým ovcim, vysrašeným to stačí na to,aby prostě nevolili.šek jsem po 30 letech volit,a už nikdy nepůjdu,co změnil můj hlas?,nic !pořád stejné kreatury,pořád slyším,jdete volit,chcete li změnu ,vice méně těm volbám nevěřím,ty lístky jdou krásné zmanipulovat.dokud se nebude volit on line a v jednom dni,tak tomu nevěřím když vidím výsledky,zase 4 roky hádek,handrkování,na to už nemám.


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy