• Úterý, 27. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Šarlota / Zoe

Vláda a Ministerstvo zdravotnictví lžou!
Počet návštěv: 1176

Vláda a Ministerstvo zdravotnictví lžou!

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Od 1. do 16. 10 přibylo podle MZ 89.355 nakažených. Kde jsou? Doma v karanténě? A jak to, že nikomu nechybí (zaměstnanci)??? (zdroj: koronavirus.mzcr.cz)

Umíte si představit, že během dvou týdnů vypadne z ekonomiky 90.000 lidí? Jak to, že nekolabují firmy, úřady, doprava, služby, zdravotnictví, sociální služby? I kdyby třetina z těch nakažených byli důchodci a děti, 60.000 zaměstnanců a živnostníků musí někde chybět. Kde jsou??

https://aeronet.cz/news/v-cinskych-mestech-uz-rousky-nenosi-mnoho-mesicu-a-zadnou-druhou-vlnu-v-cine-nemaji-na-rozdil-od-evropske-unie-a-spojenych-statu-americkych-kde-se-berou-tisice-pozitivne-otestovanych-lidi-v-cr/

Jak je možné, že k 17.10. měla ČR (člen EU a „vyspělého Západu“) 160 000 nakažených a 1283 zemřelých na Covid-19 a „zaostalá komunistická země“ Vietnam, odkud lidé kvůli bídě utíkají(??), měla ke stejnému datu od začátku epidemie 1124 nakažených a 35 zemřelých a přitom má 10x větší rozlohu území a 9x více obyvatel??? (V celé jihovýchodní Asii je to podobné...)

Pane premiére, pane ministře zdravotnictví, vysvětlete to lidem této země!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.10.2020 08:26

Prosím všechny mínusující, aby nám sdělili, že situace u nich je naprosto odlišná od stavu, jaký jsem popsal. Pokud u nich přestaly kvůli koronaviru jezdit autobusy, je zavřená pošta i obchody s potravinami (včetně Vietnamců) musely zavřít, protože tito lidé na pracovišti pro nemoc chybí. Napište, prosím, kde taková lokalita leží. Právě jsem se vrátil z noční a u nás stále nikdo nechybí. Jezdí k nám dodavatelé i odběratelé z celé republiky. Děkuji. ....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

19.10.2020 10:35

K tomuto tématu jsem se již v "Rukojmím" vyjádřil. Každý osobně máme možnost vycházet ze situace svého bezprostředního okolí. Protože bydlím na sídlišti, měla by být zde situace v současnosti kritická. Ale ono nic. Pejskaři chodí se svými psy, všichni nakupují v zahraničních marketech v nejbližším okolí. V marketech nikdo neonemocněl. Když jsem se ptal pokladní, zda-li někdo v obchodě chybí, odpověděla, že nikdo. Je to vidět na první pohled. Obchod "šlape", dodavatelé dodávají v nočních hodinách zboží, i doplňovači do regálů jsou fit. NIKDO NENÍ NEMOCNÝ, NIKDO NECHYBÍ. U nás v podniku nikdo neonemocněl, práce v nepřetržitém provozu běží na plné obrátky. Je to snad zázrak, aby v dnešní době byli všichni schopni vykonávat svou práci a nepadali jako mouchy skoleni COVIDem? U nás v podniku byla vyčleněna oddělená místnost (zasedačka), pro ty, kteří by v práci náhle na virus zkolabovali. Měli tam být přemístěni z provozu a ihned volána záchranka. Ale...nic! Klíče od této izolované místnosti máme k dispozici i s příslušnými instrukcemi. Ani jednou jsme to nemuseli využít. Situaci na pracovišti probíráme. Dospěli jsme k názoru, že jsme už virózou prošli, protože něco jako naprostá náhoda, že se nám všem COVID vyhnul, neexistuje. Lapidárně řečeno. "Kašlu na to, že jsem pozitivní, když mi vůbec nic není". ...Něco jiného jsou "pacienti", kteří se rozhodnou být doma za slíbené peníze. Také by to se mnou fláklo, kdybych měl možnost být dobře placený a státem opečovávaný v horizontální poloze. Těch lidí, s nimiž to flákne je zjevně vysoké množství. Kdo by se obtěžoval jít do práce, když Fortuna sype "marodu" přímo do volátka. Marodí tedy pouze ti, kdo marodit chtějí, nikde nikomu nechybí a vytřískají pro sebe z "příšerné" nemoci maximum výhod. Denně se vídám na pracovišti s těmi, kdo makají, až se z nich kouří. NIKDO Z NICH NENÍ NEMOCNÝ. Zřejmě jsme podlehli dojmu, (propagandě), že si každý z nás může udělat "vodraz" v době virové krize. Kdyby si udělali vodraz ve vodárně, netekla by nám voda. Kdo by nám pekl chleba? Kdo by nám ho dovezl do obchodu, kdo by ho prodával? A tak si laskavě kovida nechte pro ty, co pracují home office. Kdybychom z gauče za státního přispění pracovali všichni, neměli bychom co do huby. ......Mějte se hezky. ......PS: Napsal JIří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.10.2020 19:47

Problémem není covid,ale lidská debilita.Obzvláště v tomto státě jednoznačně platí pro většinu,říkali to v televizi,tak je to pravda.Jinak má pan Bradávka pravdu v tom,že nikomu nechybí zaměstnanci a spíše přebývají.Takže někde ta chyba musí být.A to netvrdím,že to špatně dělá vláda!Špatně to dělá zelený mozek a vydatně mu v tom pomáhá i opozice svým neustále změňovaným postojem.Jednou je špatně,když se proti tomu něco dělá a podruhé je špatně,že se údajně nic nedělá a hlavním důvodem je špatná komunikace.Dosadit zupáka do křesla ministra zdravotnictví nemůže nikdy dobře dopadnout.


 
Kolik stojí podjatost soudce ?

Kolik stojí podjatost soudce ?

Zlínské soudkyni Ivetě Šperlichové se kdysi přihodila nehoda: na poradě senátu si „pustila pusu na špacír“ a notně pohaněla účastníky řízení včetně obhájců. Někdo její  monolog nahrál a nahrávku doručil novináři Lubomíru Xaverovi Veselému, který ji zveřejnil na svém webu. Následně ještě proběhly úkony, potvrzující autentičnost zvukového záznamu. Příhoda vyvolala  poprask.

Bulvár jako strážce morálky

Bulvár jako strážce morálky

V širším pražském centru stěží najdeme odlehlejší a opuštěnejší místo než je Vyšehrad. Zároveň leží na dohled od budov ministerstva zdravotnictví, takže volba lokality pro neveřejnou schůzku ministra s dalšími lidmi by byla pochopitelná.

 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...