• Pondělí, 02. srpen 2021
  • Svátek má Rukojmí Gustav

Vláda a Ministerstvo zdravotnictví lžou!
Počet návštěv: 2233

Vláda a Ministerstvo zdravotnictví lžou!

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Od 1. do 16. 10 přibylo podle MZ 89.355 nakažených. Kde jsou? Doma v karanténě? A jak to, že nikomu nechybí (zaměstnanci)??? (zdroj: koronavirus.mzcr.cz)

Umíte si představit, že během dvou týdnů vypadne z ekonomiky 90.000 lidí? Jak to, že nekolabují firmy, úřady, doprava, služby, zdravotnictví, sociální služby? I kdyby třetina z těch nakažených byli důchodci a děti, 60.000 zaměstnanců a živnostníků musí někde chybět. Kde jsou??

https://aeronet.cz/news/v-cinskych-mestech-uz-rousky-nenosi-mnoho-mesicu-a-zadnou-druhou-vlnu-v-cine-nemaji-na-rozdil-od-evropske-unie-a-spojenych-statu-americkych-kde-se-berou-tisice-pozitivne-otestovanych-lidi-v-cr/

Jak je možné, že k 17.10. měla ČR (člen EU a „vyspělého Západu“) 160 000 nakažených a 1283 zemřelých na Covid-19 a „zaostalá komunistická země“ Vietnam, odkud lidé kvůli bídě utíkají(??), měla ke stejnému datu od začátku epidemie 1124 nakažených a 35 zemřelých a přitom má 10x větší rozlohu území a 9x více obyvatel??? (V celé jihovýchodní Asii je to podobné...)

Pane premiére, pane ministře zdravotnictví, vysvětlete to lidem této země!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.10.2020 08:26

Prosím všechny mínusující, aby nám sdělili, že situace u nich je naprosto odlišná od stavu, jaký jsem popsal. Pokud u nich přestaly kvůli koronaviru jezdit autobusy, je zavřená pošta i obchody s potravinami (včetně Vietnamců) musely zavřít, protože tito lidé na pracovišti pro nemoc chybí. Napište, prosím, kde taková lokalita leží. Právě jsem se vrátil z noční a u nás stále nikdo nechybí. Jezdí k nám dodavatelé i odběratelé z celé republiky. Děkuji. ....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

19.10.2020 10:35

K tomuto tématu jsem se již v "Rukojmím" vyjádřil. Každý osobně máme možnost vycházet ze situace svého bezprostředního okolí. Protože bydlím na sídlišti, měla by být zde situace v současnosti kritická. Ale ono nic. Pejskaři chodí se svými psy, všichni nakupují v zahraničních marketech v nejbližším okolí. V marketech nikdo neonemocněl. Když jsem se ptal pokladní, zda-li někdo v obchodě chybí, odpověděla, že nikdo. Je to vidět na první pohled. Obchod "šlape", dodavatelé dodávají v nočních hodinách zboží, i doplňovači do regálů jsou fit. NIKDO NENÍ NEMOCNÝ, NIKDO NECHYBÍ. U nás v podniku nikdo neonemocněl, práce v nepřetržitém provozu běží na plné obrátky. Je to snad zázrak, aby v dnešní době byli všichni schopni vykonávat svou práci a nepadali jako mouchy skoleni COVIDem? U nás v podniku byla vyčleněna oddělená místnost (zasedačka), pro ty, kteří by v práci náhle na virus zkolabovali. Měli tam být přemístěni z provozu a ihned volána záchranka. Ale...nic! Klíče od této izolované místnosti máme k dispozici i s příslušnými instrukcemi. Ani jednou jsme to nemuseli využít. Situaci na pracovišti probíráme. Dospěli jsme k názoru, že jsme už virózou prošli, protože něco jako naprostá náhoda, že se nám všem COVID vyhnul, neexistuje. Lapidárně řečeno. "Kašlu na to, že jsem pozitivní, když mi vůbec nic není". ...Něco jiného jsou "pacienti", kteří se rozhodnou být doma za slíbené peníze. Také by to se mnou fláklo, kdybych měl možnost být dobře placený a státem opečovávaný v horizontální poloze. Těch lidí, s nimiž to flákne je zjevně vysoké množství. Kdo by se obtěžoval jít do práce, když Fortuna sype "marodu" přímo do volátka. Marodí tedy pouze ti, kdo marodit chtějí, nikde nikomu nechybí a vytřískají pro sebe z "příšerné" nemoci maximum výhod. Denně se vídám na pracovišti s těmi, kdo makají, až se z nich kouří. NIKDO Z NICH NENÍ NEMOCNÝ. Zřejmě jsme podlehli dojmu, (propagandě), že si každý z nás může udělat "vodraz" v době virové krize. Kdyby si udělali vodraz ve vodárně, netekla by nám voda. Kdo by nám pekl chleba? Kdo by nám ho dovezl do obchodu, kdo by ho prodával? A tak si laskavě kovida nechte pro ty, co pracují home office. Kdybychom z gauče za státního přispění pracovali všichni, neměli bychom co do huby. ......Mějte se hezky. ......PS: Napsal JIří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.10.2020 19:47

Problémem není covid,ale lidská debilita.Obzvláště v tomto státě jednoznačně platí pro většinu,říkali to v televizi,tak je to pravda.Jinak má pan Bradávka pravdu v tom,že nikomu nechybí zaměstnanci a spíše přebývají.Takže někde ta chyba musí být.A to netvrdím,že to špatně dělá vláda!Špatně to dělá zelený mozek a vydatně mu v tom pomáhá i opozice svým neustále změňovaným postojem.Jednou je špatně,když se proti tomu něco dělá a podruhé je špatně,že se údajně nic nedělá a hlavním důvodem je špatná komunikace.Dosadit zupáka do křesla ministra zdravotnictví nemůže nikdy dobře dopadnout.


 
Už se perou?

Už se perou?

Je zajímavé sledovat, jak rostoucí počty  Afghánců, hromadně prchajících před Talibanem směrem k evropské hranici, obnažily trhliny v „jednotné, solidární a hodnotově orientované” Evropské únii. Ne, tentokrát už opravdu nejde o nějakou zaostalou, remcající chátru z východních teritorií.  Ostrý, otevřený spor o migraci a „hodnoty” Únie se v těchto dnech rozhořel v samotném jádru organizace. Mezi jejími starými, úctyhodnými, zakládajícími zeměmi. Mezi Německem a Rakouskem.

Cykloterorismus

Cykloterorismus

Už jste zkoušeli zkoušeli přísně dodržovat nový dopravní předpis, že mezi cyklistou a jej předjíždějícím vozidlem musí být minimálně jeden a půl metru odstup?

 

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)

Tak jsme konečně (po 20 letech) zvítězili?

Česká armáda se stahuje (spolu s Američany) z Afghánistánu!

Jak ten čas běží – jednou jsme v Afghánistanu s rusákama proti straně, kterou amíci horlivě podporuji jako hrdinné bojovníky za svobodu, a uplyne pár let a mydlíme ty samé bojovníky společně s amíky jako největší teroristy na světě…

Je fakt, že podruhé je to alespoň za pořádný peníz (??)…  (Erik Best, novinář)

Poslední domácí zprávy

Cykloterorismus

Cykloterorismus

Už jste zkoušeli zkoušeli přísně dodržovat nový dopravní předpis, že mezi cyklistou a jej předjíždějícím vozidlem musí být minimálně...

Hej Slované …

Hej Slované …

„Hej Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije. Žije, žije duch slovanský, bude žít na věky....

Elektrodebilita

Elektrodebilita

Možná jste si všimli, že ve čtvrti, kde bydlí střední třída, (ke které se řadím i já), se mnoho elektromobilů nenachází. Za to v...