• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Prymula Babiše zastiňoval. Musel odejít
Počet návštěv: 910

Prymula Babiše zastiňoval. Musel odejít

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Andrej Babiš se chová jako odpudivý politický skunk. Nejdřív v této zemi způsobil neskutečný bordel s rozvolněním a následně ještě měsíc bránil přijetí jasných a tvrdých opatření. Nyní díky němu je situace na hraně zvládnutelnosti. Tak dlouho nadbíhal opozici a šel na jejich nesmysle, až dovedl zemi na hranu života a smrti. Když přišel Prymula jako poslední záchrana, bylo jasné, že martyrium může trvat za cenu nesmírných obětí možná až do příštích voleb.

Bylo vidět až nedočkavost, s jakou se ujal role odstranění nejlepšího ministra zdravotnictví po roce 1992, Prymuly, který během tiskové konference zvláště vynikal během nesrozumitelných blábolů premiéra. Kdyby to trvalo ještě do voleb, byl by Babiš zcela odepsán.

Už dávno ztratil pel novosti a zajímavosti jako před 7 lety, kdy se objevil coby nový ministr financí a později i premiér. Přesto by jej lidé jistě volili, protože alternativa Bartoše coby premiéra v koalici Piráti – Starostové působila působí hrozivě.

Pátek 23. října 2020 se ovšem zapíše jako den hanby pro ANO. Naskočit s takovou radostí na to co přinesl bulvár v Blesku, je odporné.

Bláboly o tom, jak hluboce Prymula zklamal jsou z říše nesmyslů. Nevidím jako právník nic pochybného na tom, když se ministr zdravotnictví sejde za přítomnosti předsedy nejsilnějšího poslaneckého klubu s představiteli krajského zdravotnictví Ostravy a projdou již uzavřenou restaurací. I kdyby si v ní sedli, je to soukromá záležitost.

Ale budiž. Zase jsme u dvojího metru.

Když na jaře Jan Hamáček rozvalený a bez roušky nechal vyfotografovat uprostřed zasedání krizového štábu, kterému předsedal, navrhoval někdo jeho odvolání. Nic, vše proběhlo v naprosté pohodě.

Hysterie kolem Prymuly je proto, že je schopný, byť antirouškaři a celou opozicí včetně dnes již i SPD nenáviděný. S jeho pomocí ten bordel mohl být zvládnut.

Ale musel jít. Za to bude nahrazen už na první pohled šedivou myší, kterého nikdo nezná a zcela zjevně bude otrocky poslouchat, co mu Babiš naservíruje.

Napsal – li jsem nahoře, že pátek 23. října se zapíše jako den hanby pro ANO, zapíše se zároveň jako den, kdy Andrej Babiš definitivně odstartoval svou volební porážku ve volbách do Poslanecké Sněmovny. Ukazuje se, že nejslabším článkem vlády Andreje Babiše, je dnes už Andrej Babiš sám.

A pomoci mu není.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír Ramí

Vladimír Ramí

25.10.2020 08:39

Pane Vyvadile, mne osobně ani tak nezaskočilo Prymulovo chování jako spíše jeho výmluvy na úrovni žáka ZDŠ. Z nich je teprve vidět, co si ministr o lidech myslí, jak je podceňuje a jak se cítí být inteligenčně nad nimi. Jedním slovem papaláš.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

25.10.2020 07:55

Pane doktore, nerad to píšu, ale domnívám se, že nemáte pravdu. Nevím, proč Prymula musel před půlnocí do hospody na třiceti minutovou poradu. Divné. Ať už se nechal vylákat, nebo to inicioval. Naopak máte pravdu s Hamáčkem. Toho, ale omlouvá, že po pablbovi Sobotků, byl vybrán, aby klasickou politickou stranu dorazil a slovo sociální, zrovna tak jako socialistická partaj, zmizelo z veřejného prostoru. Čím vice toho Hamáčka pozoruji, tím více nabývám dojmu, že mu to ani neřekli a on pořád srandovně bojuje. Vybrali správně. Trefili se.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.10.2020 19:31

Pan Vyvadil má sám dvojí metr.Protože je zapřísáhlým podporovatelem Prymuly,tak ten může dělat cokoliv.Třeba i porušovat vlastní nařízení.V jeho případě se nemohlo jednat o soukromou akci.Sám prohlásil,že jednali o lékařích z USA.To znamená o služebních záležitostech.A na taková jednání má své ministerstvo,kde je určitě dodtatek místa k jednání.Lhaním o návštěvě náboženského střediska tomu dodal korunu.Považovat restauraci za kapitulu může jen debil a to rozhodně Prymula není.JUDr pan Vyvadil by měl přestat nezákonné jednání Prymuly omlouvat.Jinak zpochybňuje sám sebe a jeho řeči o nutnosti dodržovat nařízení vrchnosti jsou demagogií.Je snad zelený mozek Prymula něco víc,než ostatní?Podle pana Vyvadila ano!


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...