• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Brněnský politolog Balík ví co říct, aby mu z ČT znovu zavolali
Počet návštěv: 936

Brněnský politolog Balík ví co říct, aby mu z ČT znovu zavolali

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Moderátorka ranního pořadu ČT, nazvaného Studio 6,  rozebírá v úterním ránu situaci na Ministerstvu zdravotnictví po aféře Prymulagate, a jako pomocníka k jejímu vyřešení si s pomocí televizního mostu volá  k sobě do pražského studia brněnského politologa Balíka. 

Klade mu návodnou otázku, jestli neměl být profesor Prymula z ministerstva zdravotnictví odvolán okamžité poté, co aféra vypukla, a zda okamžitě poté neměl prezident Zeman jmenovat ministra nového? Načež Balík stejně jako cirkusový osel na otázku mu položenou poslušně odklepává kopýtkem tu odpověď, kterou si od něj cirkusák žádá, tak poslušně i politolog Balík odklepává (vlastně odpovídá na otázku moderátorky), že ano, že prezident Zeman měl jednat okamžitě, neměl váhat ani vteřinu, nebylo na co čekat, a v těchto hodinách nemělo už být o Prymulovi ani vidu ani slechu.

Na moderátorčinu otázku, jaké má vůbec mínění o oné schůzce na Vyšehradě (je na dohled od Ministerstva zdravotnictví, ve které se ministr Prymula nalézal, když byl na schůzku pozván – pozn. autora), odpovídá politolog Balík tak, že šlo o cosi naprosto nepředstavitelného, že její účastníci musí v sobě mít pocit totální bohorovnosti, jinak si celou věc absolutně nedokáže vysvětlit.
Zkátka a dobře, politolog z Brna se osvědčil. Rozhodně může čekat, že se na obrazovce ČT objeví znovu co nevidět. A kdoví, možná bude ještě lepší, než byl dnes.
Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.10.2020 19:35

V Brně žijí dost podivní lidé.Stačí pročítat příspěvky pod články.Nejedná se o všechny občany z Brna,ale člověk(pokud je to člověk),vystupující pod německým jménem veřejně a bez postihu uráží celý národ a k tomu se mu dostane podpory od dalších.Nakonec vezmu pýchu Brna,Masarykovu univerzitu.Od dob rektorování Mikuláše Beka se změnila na vyloženě protistátní živel.Prezident se nesmí setkat se studenty,podle Beka by je politicky ovlivňoval.Pan Kalousek se s nimi mohl setkat,ten je politicky jen motivoval.Pokud je Balík absolventem této univerzity,tak se jeho jednání nikdo nemůže divit.Pro mne pýchou Brna bylo VUT.Běžné univerzity jsou totiž naprosto k ničemu.A to se týká i Olomouce a dnes i UK v Praze.Hlavně se rektoři MU vrhli sami na politiku!


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...