• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Slovaci si budu o vikendu strkat klacky do hlavy, přestože to neni určene pro zdrave lidi
Počet návštěv: 930

Slovaci si budu o vikendu strkat klacky do hlavy, přestože to neni určene pro zdrave lidi

Ladislav Větvička Článek od Ladislav Větvička

Ano, už o tomto vikendu dojde k hystorycke udalosti celosvětoveho vyznamu. Poprve v životě bude celemu narodu strčeny klacek do hlavy, aby nasledně mohly byt uplatněne totalitni předpisy a apartheid.

Vypada to jako sranda, ale sranda to neni.

Z jakehosik podivneho duvodu vlada trva na tym, aby ten klacek do hlavy strčeny byl. Ale čemu? Tak je to odběr, anebo naopak dodani čehosik noveho do organyzmu? Vladni nařizeni totiž z jakehosik duvodu neuznaju krevni testy, kere by přece měly byt nejpřesnějši: “Pri zákaze vychádzania sa budú v rámci výnimiek uznávať tiež výsledky PCR testov, ktoré občania dostanú v piatok (30. 10.). Platiť nebudú výsledky krvných testov.”

Zaroveň už bratia naznačuju, že nam zavřu hranice a pusti enem teho, kdo si tež necha strčit klacek do frňaku: “Režim na hraniciach s Českom by sa mohol sprísniť. Kontroly by mali byť častejšie a v krátkom čase by mohlo dôjsť k testovaniu ľudí na hranici, povedal štátny tajomník ministerstva diplomacie Martin Klus po rokovaní expertnej skupiny.”

Tak posluchej, ty expertni světova skupino! Co kdyby ses raději zabyvala tym, že strkani klacku do hlavy neni podle vyrobca testu vubec určene zdravym osobam!

Co ty na to, světova skupino?

“Test se použiva u pacientu s klinyckymi symptomy infekce SARS CoV 2. Běžnymi přiznaky u osoby infikovane koronu su respiračni přiznaky, horečka, kašel, zrychlene dychani a dychavičnost.”

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že jak říká - v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha. Veřejnosti je znám převážně jako trojnásobný zlatý bloger roku a autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor čtyř knih - "Ostravaci sobě", "Mamulovy děti", „Tajemství bohatých Ostravaku“ a „Osudové setkání 1913“. Ve svém díle využívá lašského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jan  Kučera

Jan Kučera

30.10.2020 15:24

Pane Přibyle, zapomněl jste na hlavní zbraň anticovidové legie a to zákaz zpěvu, neboť kdo si zpívá, nebere vir vážně a ten ho ihned ztrestá. Asi bych navrhnul další zbraň podle Branalda; nesmíš myslet na krokodýla, lépe řečeno nesmíš myslet vůbec na nic. To tě totiž v tom boji oslabuje. Takže bez zpěvu, bez myšlení a pod praporem petrklíče https://cs.wikipedia.org/wiki/Prvosenka jako příslušníci odkazu Jana Žižky v tomto boji slavně zvítězíme. ( A nikdy jinak )


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.10.2020 10:05

Smrt kmotřička.....Kdyby nebylo koronaviru, nebylo by na co umřít. Nemoci na něž se umírá přestaly z ničeho nic existovat. Smrtelné nebezpečí pro oslabený organismus nazývané chřipka je nazýváno jako chřipečka. To, že na chřipečku umírají tisíce lidí ročně, se jaksi nebere v potaz. Lékaři její mortalitu tutlali, aby nevyvolávali paniku. Kdo nic neví, ten se hrůzou neplaší. Viry tu jsou s námi od věků a napáchaly mnoho škod, především v chronických onemocněních a jejich komplikacích. A tak máme sedět doma, propojeni navzájem větracími i výtahovými šachtami. Virus se tak celkem v pohodě šíří cestami, které ústí do každého bytu v domě, kde je víc obyvatel. Chytrá karanténa končí zapnutím digestoře. V tu chvíli dýcháme vzduch od sousedů. Tyto komplikace hravě vyřeší zákaz vycházení v nočních hodinách. Virus tak dostane ťafku od nás všech, co žijí navzájem propojeni teplovody, parovody, větracími šachtami i výtahy. Zákaz nočního vycházení všechny tyto problémy hravě vyřeší. Smrt kmotřička zjistí, že svou kosu brousila nadarmo. A nebo si počká a pak bude útočit ze zálohy......Mějte se hezky.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...