• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Ministr Jan Blatný je podvodník a lhář??? Kdo v politice není??? Být však ve funkci jeden den a udělat takové fo-pa??
Počet návštěv: 3302

Ministr Jan Blatný je podvodník a lhář??? Kdo v politice není??? Být však ve funkci jeden den a udělat takové fo-pa??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

To je docela bomba, co se Janu Blatnému povedlo. To, že popletl výpočty se dá pochopit-jsme jen lidi, ale být usvědčen ze lži a kličkovat jako malý fracek před tátovým opaskem-no to už je vrchol. Nevím však, zda je to vrchol drzosti nebo blbosti. Skutečný chlap a charakter by to přiznal, ale člověk bez charakteru-tomu je to jedno.

 Víte-pane Blatný. Můžete být dobrý lékař, ale to z vás ještě nedělá dobrého člověka. Co si má nyní chudák Český občan myslet?? Semínko nedůvěry jste zasel vy sám a nemůžete se pak divit, že vás lidi nebudou poslouchat. Udělal jste ze sebe směšného paňácu. Dost možná jste se měl držet svého kopyta a necpat se do politiky. Já chápu-penízky cinkaly, služební bourák-no prostě velký šéf, kdo by na to neslyšel. Právem se říká, že čím větší nadutec-tím lépe slyší. Vše mohlo být v poho, kdybyste jako chlap řekl pravdu a nechoval se jako koště.

     Nevadí mi ani tolik to, že jste podepsal petici proti Babišovi milionu chvilek-to byla vaše věc. Proč však posléze lezete do Babišovy vlády??? Nějak rychle vám Andrej přestal vadit že??? Za ty prachy-proč ne. Takhle se však chová pokrytec a křivák milý pane. Já vím, že jich je ve vedení státu plno a proto je naše zem tak v prdeli. Být já Babišem, tak vás za něco takového vyrazím z fleku.

    Docela by mě zajímalo, co vás vedlo k onomu podpisu petice těm novodobým českým hnědokošiláčům. Vy nevíte kdo za nimi stojí a kdo to financuje?? To takhle sázíte podpisy kde komu?? Vždyť jsou za nimi sudeťáci, kolaborující TOP, lidovci a ODS. Vy také chcete, aby nás Němci opět sežrali?? Já tedy ne. Možná to berete jako protiváhu Andrejovi, který je zas napojen na USA a CIA, ale vězte-němčouři nám ublížili mnohem víc. Onu petici jste údajně podepsal v březnu 2018 a to i se svou manželkou. Tvrdíte, že k tomu nemáte co říci, což je velmi divné, protože váš podpis je stvrzen přes váš e-mail!!!

     Buďte sakra alespoň chlap, ať si vás lidi mohou vážit a nedělejte ze sebe Prymulu.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Durchánek

Petr Durchánek

31.10.2020 13:36

Jojo, tak to dopadne když docházejí kádry.


 
Jan  Kučera

Jan Kučera

31.10.2020 07:50

No co, většina zblblé Evropy si zve do domu muslimy v hloupé naději, že je poevropští. Ve skutečnosti se to jeví naopak. A tak evropan Babiš si do vlády taky pozve trojského koně. Kdo komu namydlí schody nechme na budoucnosti. Slovy Werichovy písně z forbíny: "Mějme hlavy v písku jako pštrosi i když nám to spálí šosy. Jenže lidem nejde jenom o šosy, ale o krk a o značné obnosy ...".


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

30.10.2020 21:17

Slovo chlapa! :-)


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy