• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Jurečkovo pivo
Počet návštěv: 754

Jurečkovo pivo

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Tak tu máme dalšího aktéra nebetyčné politické frašky. Marian Jurečka si dal pivo a teď se kaje. Místo toho, aby uznal nesmyslnost opatření, je připraven zaplatit odpustek a klidně i odejít z politiky.

Nyní Jurečka a předtím Kalousek neudělali nic zlého, zachovali se stejně jako miliony dalších občanů. Prostě se chovali přirozeně. Nařízení jsou nesmyslná a tendence k jejich porušování roste.

K čemu tedy ta trapná gesta s omluvami? Jurečka i Kalousek tím jen pomáhají udržovat nesmysly tápající vlády. Proč se neumí zachovat jako chlapi a neřeknou na plnou hubu, že dodržovat do písmenka požadavky vlády prostě nelze a ani to nemá žádný smysl ohledně šíření nemoci. Čím proboha Jurečka ohrozil reprodukční číslo? Tím, že vypil jedno pivo u výdejního okénka?

Jak tento jeho dementní přizdisráčský postoj pomůže těžce zkoušeným majitelům hospod a restaurací? Nijak.

Nicméně se Jurečka ukázal jako slaboch, který si neumí stát za svým. Slaboch s náturou otroka… Takového politika v parlamentu fakt chceš.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.11.2020 20:04

Majitelé restaurací a hospod jsou dnes těžce zkoušeni a za normálních okolností těžce zkoušejí občany.Nařízení jsou nesmyslná,protože Covid se může přenášet i ze zvířat.Přesto psí salony mají otevřeno a holičství a kadeřnictví musí mít zavřeno.Nový ministr zdravotnictví mi připadá,jako by se narodil teprve včera,podle jeho argumentace.Prymula zakázal fotbal na základě myšlenky,že by bylo nespravedlivé vůči ostatním sportů,kdyby se hrál.Blatný už jenom plácá nesmysly a je vidět,že na funkci ministra nemá.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...