• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

S nelegálními imigranty na území ČR se roztrhl pytel
Počet návštěv: 1204

S nelegálními imigranty na území ČR se roztrhl pytel

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Další nelegální imigranti zadrženi na našem území. Zvýšený pohyb nelegálů na našem území přiznávají i celníci. Kdyby místo boje s tzv. „předsudečnou nenávistí“ bojoval ministr vnitra Hamáček radši se skutečnou islámskou nenávistí a zajistil hlídání našich hranic. Toho se ale nenadějeme, protože podle něj je „islám pro lidstvo důležitý“ a je nutné trestat „islamofobii“. V pondělí dopoledne je na jihu Moravy zadrželi celníci po kontrole na odpočívadle u dálnice D2 další dva nelegály. A to není vše.

Policie zadržela na Vysočině další dvě skupiny migrantů. Celkem 21 cizinců, kteří byli v Česku nelegálně, zajistila v pondělí časně ráno při kontrole autobusu na D1 u Jihlavy. Další tři pak zadržela v pondělí v noci v Měříně. U dvou migrantů testy prokázaly nákazu covidem-19. Šlo o lidi s tureckými pasy a migranty z Maroka.

Nechceme, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

„Vzhledem k současné situaci zvýšeného nelegálního pohybu cizinců na našem území celníci vyzvali osoby k prokázání totožnosti. Muži prohlásili, že žádné doklady nemají, že pocházejí z Libye a přicestovali z Maďarska,“ uvedla mluvčí jihomoravských celníků Lada Temňáková.

S nelegálními imigranty na území ČR se roztrhl pytel. Policisté zadrželi na Vysočině na 104. kilometru dálnice D1 nedávno dalších 24 nelegálních muslimských migrantů. Pravděpodobně jde o Syřany a Turky. Před tím zadrželi celníci 48 nelegálních migrantů, kteří jsou patrně ze Sýrie. Týden dříve bylo zadrženo 35 nelegálních imigrantů z muslimských zemí.

Uvolnění restrikcí po první vlně epidemie přilákalo do Česka tisíce cizinců, kteří v zemi pobývali nelegálně, píše deník Právo. Ve třetím čtvrtletí evidovala cizinecká policie na 4300 lidí bez potřebných dokumentů a povolení k pobytu, to je o téměř tři desítky jedinců víc, než loni ve stejném období.

Přes dvě stě cizinců v letních měsících podle statistik cizinecké policie přes Česko cestovalo do Německa. Většinou šlo o Afghánce, Syřany nebo občany Alžírska.

Jsme jednoznačně proti jakékoliv podpoře ilegální imigrace, voláme po ukončení jakékoliv její podpory, po ochraně našich hranic a po nemilosrdné deportaci všech ilegálních imigrantů zpět na kontinent, kam patří.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.11.2020 19:39

Naše úřady jsou úkolovány z Berlína prostřednictvím Brusele.A tato nařízení nepřipouští možnost je vrátit tam,odkud přišli.Vždyť nemůžeme vyhostit ani zločince,jako jsou vrazi.Údajně by jim v jejich vlasti hrozil trest smrti.A to je zločin proti humanitě a blbosti západní Evropy.Však tady máme dost podporovatelů migrace,kteří by chtěli muslimy přijmout.Jen se to netýká jich,neboť mají např.nemocného syna,že pane Miko.Starat se o ně musí ti druzí,co je sem nechtějí.Jedním z podporovatelů je v jiném článku zmiňovaná Geislerová.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy