• Sobota, 05. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jitka

Souboj vznešeného ducha s opačným
Počet návštěv: 1167

Souboj vznešeného ducha s opačným

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Když si moderátorka či moderátor pozvou do studia k rozhovoru hosta a vedou s ním hovor, čekali byste, že se s ním po skončení hovoru slušně rozloučí, poděkují mu, že jim na jejich otázky odpověděl, a věnují mu na samý závěr i cosi jako přátelské pokynutí hlavy a nejlépe snad i náznak úsměvu. A i když na kladené otázky neodpovídal tak, jak moderátorka či komentátor očekávali, rozloučí se s hostem slušně.

Což stále ještě spíš nová než letitá akvizice zpravodajského týmu Linda Bartošová nejen neovládá, ale dává otevřeně najevo, že jednat takovýmto způsobem ji zaprvé nebaví, a za druhé jí to ani nenapadne. V pátek odpoledne si televizním mostem k sobě přivolala europoslance MUDr. Ivana Davida z SPD, a posluchač, který nesleduje zpravodajské pořady ČT první den  a tuto moderátorku již v akci někdy viděl, věděl, že ani tentokrát nepůjde jen o kladení otázek z jedné strany a odpovědi ze strany druhé, ale spíš o souboj. Nu a protože Ivan David je zastáncem přesně opačného politického názoru, než je politický názor ČT a tudíž i její zaměstnankyně Bartošové, bylo obeznalému posluchači jasné i to, že ten souboj může být hodně horkokrevný.
A tak se kladly otázky a padaly odpovědi na ně, a člověk hned viděl, že dát tyhlety dva na jeden den do jednoho  hotelového pokoje a pak zamknout, nepřežije to z nich ani jeden. A byla řeč i o EU a Covidu-19 a Ivan David si dovolil podotknout, že když se EU snaží rozhodovat i o tom, jaké léky či jaká vakcína se bude ve všech zemích EU v boji proti nemoci z viru používat, překračuje svoje pravomoci, protože tuhle otázku by si snad jednotlivé evropské země měly rozhodovat samy.
Což byla poslední slova, která vyřkl, a též poslední, které Linda Bartošová byla ještě ochotna poslouchat.  
Znáte to, jak se řízně usekne partnerův hovor a řekne se děkuji vztekem sraženými rty a stejným  tónem, jakým se říká táhni ke všem čertům?
Ne? Zeptejte se na to Ivana Davida. Ten to od dnešního pátečního odpoledne zná.

Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Adolf Wertheim

Adolf Wertheim

21.11.2020 15:14

Nazrál čas personálních změn v ČT...????


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

21.11.2020 09:05

Pane Mane, tak zkušený člověk a hledáte slušnost v "naší" ČT ? Neupadl jste ?
Hledejte spíše to dobré. Na této ctižádostivé dívce, která jak sama někde napsala, že nechce život jenom promrhat, (dvakrát jsem to slovo zkontroloval abych to nepopletl) já například vysoce oceňuji, že jako finalistka soutěže krásy, vůbec rozpoznala, že pan doktor David mluví jinak, než jak té chudince vtlouká do té krásné makovice Fridrich a ostatní slouhové z ČT.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.11.2020 20:04

Běžný způsob chování k lidem,kteří nesouhlasí s pitomci na postech moderátorů.Kromě všeho jiného jim chybí elementární slušnost!To je pro ně sprosté slovo!Zkrátka je to generace s vymytým mozkem,nebo jsou to osoby,které pro svůj úspěch prodají nejen vlastní matku,ale i sami sebe.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...