• Středa, 27. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Ingrid

Komisařka Jourová jako loutka George Sorose
Počet návštěv: 1317

Komisařka Jourová jako loutka George Sorose

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

Maďarsko a Polsko vetovaly rozpočet a tzv. fond “pomoci” Evropské Unie. Hodily tak vidle do zločinu organizovaného mj. Georgem Sorosem. Do bezprecedentního zadlužení členských zemí, zejména pak zemí na východ od Aše. Do ekonomické likvidace příštích generací.

Základní motivací premiéra Orbána a premiéra Morawieckého sice nebyla obava o budoucnost dětí našich dětí, ale odpor proti drzému vměšování Evropské komise do vnitřních záležitostí obou zemí a nadutému likvidování zbytků suverenity Maďarska a Polska. píše v glose Stanislav Novotný.

Ale i to má svou hodnotu! Hodnotu cti a důstojnosti v současném marasmu.

A co my? Nejenom že naše vláda nepodporuje solidárně členy V4. My se ještě můžeme pochlubit politickou komisařkou Jourovou. Ta, coby politruk nikým nevolené Evropské komise, školí právě ony dvě země. Ostudné.

A k tomu všemu se ozval George Soros – jeden z urychlovačů současného stavu. Likvidátor národních ekonomik se  specializací tunelář-spekulant, organizátor barevných revolucí, ničitel národních kultur, táta chaosu a symbol korupce.

Brusel se prý nemá nechat Varšavou a Budapeští vydírat. Prostě se to zařídí tak, aby Maďarsko a Polsko dostávaly peníze z EU podmíněně. Splní nadiktované podmínky a pak se jim něco přerozdělí. Sorose nikdy nezajímala lidská svoboda, důstojnost a prosperita.

I u nás platí, že uznání může mít pouze vláda, která zastaví Sorosovy aktivity v ČR a přestane podporovat údy jeho chobotnice.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

24.11.2020 09:10

Domnívám se pane Novotný, že toho Sorose přeceňujete. Je to jenom slouha. Pravda asi nejvyšší, ale pořád jenom slouha. A Jourová ? Ta chudinka ani neví co se s ní děje. Přitom stačí jednoduché, také podmíněné, posílání peněz do Brusele. A případně dorovnat místním zdaněním (náš Andrej ho má v Německu také, protože vozit moc peněz ze západu do východní Župy ... proto nás asi do EU nebrali). A ze dne na den, bude i George Soros pro loutkovodiče bezvýznamným penzistou.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.11.2020 19:32

Naším problémem jsou naši politkáři.Ti kývnou na všechno,co jim přinese peníze.Však ne nadarmo je veřejným tajemstvím,že se polovina dotací pomocí politiků rozkrade.A Babiš má své ekonomické zájmy na území SRN a tak musí poslouchat rozkazy,které vydává Berlín prostřednictvím Brusele.Nelze tedy očekávat,že by nějakým způsobem podporoval Polsko a Maďarsko v rámci V4.Naopak bude tlačit na zmíněné státy,aby odstoupily ze svého přesvědčení a na zlodějnu kývly.Dal se cestou zrady skupiny V4 a je na stejné vlně,jako Slovensko,které začalo s podobnou rétorikou první.A jakmile chce něco Soros,tak je to pokaždé pro ty druhé nevýhodné,až zničující.Však si bolševická EU poradí.Např.tím,že se změní způsob hlasování a bude vystaráno.


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...