• Středa, 27. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Ingrid

Nastal čas na občanskou neposlušnost!
Počet návštěv: 977

Nastal čas na občanskou neposlušnost!

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

V neděli 6. 12. 2020 se bude v Praze konat pochod svobody. A komu je svoboda milá, měl by se účastnit. Čím víc lidí totiž projeví svůj nesouhlas, tím hůře se bude politikům dařit nás ničit.

Akce, které mají pozitivní nádech a jsou projevem silné touhy po svobodě, jsou nutné. A je důležité, aby se jich účastnilo co nejvíce lidí. NIKDE se nepotvrdilo, že takové akce jsou zdrojem šíření nemoci. Možná je to tím, že se jich účastní lidé, kteří důvěřují sami sobě a jejich imunita je tak silná.
Já zvažuju i osobní účast. Praha je ale daleko a pokud neseženu nějaké parťáky, budu akci sledovat doma.

Je čas se bránit. Svoboda se musí bránit každý den a je to teď na nás.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

01.12.2020 09:28

Vzhledem k tomu,že je znám způsob přenosu ,nelze s tímto názorem souhlasit


 
vera b

vera b

01.12.2020 05:22

Vykaslat se! Podari-li se to, policajti je obklopi a vyzenou tam provokatery. To neni na nic. Male rychle hloucky, a vtipne, a pak rozeslat po sitich! A vsude! Vsude! Nez se objevi oficielni buzerace, uz budou pryc. Guerrilla warfare.


 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

30.11.2020 21:14

Petr Majevský: sohlas. Bez programu demostrovat nemá smys a jakýkoliv Anti-X nic neřeší.
A proč se má demonstrovat jen v Praze? Proč se nedemonstruje v Rakovníku, Tachově, Znojmě, Hanušovicích nebo Zlámané Lhotě?
Praha každé povstání nakonec zradila, protože prosazovala jen své zájmy, nikoliv národní. To poznal už Jan Žižka. A v 89. to nebylo jiné...
Všichni vidíme, kam jsme to dotáhli pod vládou z Prahy.
Takže - dokud nepovstanou lidé z celé země (a z venkova především), jsou všechny pražské akce na nic. (A zaplať pánbůh za to - jinak by nám dnes vládl milionový hnědokošiláč se svou partou...)


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...