• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

 Těšíte se na vakcínu??? Já ne!!! Bohužel nás postupně přinutí ji přijmout.
Počet návštěv: 5642

Těšíte se na vakcínu??? Já ne!!! Bohužel nás postupně přinutí ji přijmout.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Jen blázen by se těšil na vakcínu, která byla narychlo vyrobena. Navíc nebyla řádně odzkoušena, nejsou známy její nežádoucí účinky, či kontraindikace a neprošla řádným schvalovacím procesem. Bohužel se vyrojili tupci, kteří ji tupě propagují a snaží se ovlivnit veřejné mínění. Kdo ty idioty platí??? Víte - on ten svět v dnešním podání stojí za hovno, ale ještě se mi do futrálu nechce.

Určitě někteří z vás namítnou, že i britská královna se nechá očkovat. Prý to řekla. Jenže toto jsou jen slova a i kdyby ji před našima očima cosi píchli, tak nikdo z nás se nedozví, co ve skutečnosti bylo ve stříkačce za obsah. Tedy opět jen propaganda, aby ovečky ve stádečku uvěřily. Vždyť už několik celebrit bylo k tomuto účelu zneužito. Jistě že to nebylo zadarmo, ale za peníze v Praze dům, tak proč ne.

    Je jasným faktem, že kdyby byl takzvaný Covid ve skutečnosti tak nebezpečný, jak se tvrdí, tak už jsou všechny ty celebrity a vládní papaláši dávno očkovaní, protože oni by byli ti první, kdož by měl k vakcíně přístup. Obyčejní lidé by přišli až naposled. Vždy tomu tak bylo a bude, protože peníze a postavení tvoří privilegované a ti privilegovaní mají vždy přednost. To snad víte. Jenže chyba lávky-Babiš nám nechtěně sdělil totiž cosi, co ani možná nechtěl. Možná vám to uniklo, ale on sám uvažuje o tom, že se očkovat nenechá, protože nemá slezinu. To je poněkud zvláštní přístup, neb z logiky věci by právě kvůli chybějící slezině vakcinaci měl podstoupit mezi prvními. Z čeho má ten člověk strach??? Babiš je celebrita, peněz má jako šlupek a zastává  elitní státní funkci. Ale v tom to právě je. Má vysokou státní funkci a tím pádem i k informacím, které se obyčejný člověk nikdy nedozví , má on jako jeden z mála přístup. Tedy ví. Mě osobně tento jeho postoj utvrzuje v názoru-nedat se očkovat. Něco tu není v pořádku a vlastně sám Babiš na to ukázal. Není ani jedinou celebritou, která se k očkování otáčí zády. Je jich více. Proč asi??? To se nebojí Covidu???

     Nechci tu z očkování dělat kovbojku, ale něco tu řádně smrdí. Neobstojí ani tvrzení některých, co vykřikují, že za komunistů se taky očkovalo. Ano očkovalo, ale takový humbuk okolo toho nebyl a pamětníci mi jistě potvrdí, že umřelo mnoho lidí, než se vyvinuly vakcíny na záškrt, černý kašel, neštovice, tuberkuloza atp. Vývoj těchto vakcín trval i více než 10 let, než započalo vůbec klinické testování. U vakcíny na Covid jsem nikde nezaznamenal, že by bylo nějaké klinické testování vůbec započato. Určitě však nyní zemře daleko méně myší, neboť současná vakcína se bude testovat přímo na lidech.

     Docela zvláštní je i to, že takový Izrael /největší spojenec USA/ si bere vakcínu jako jeden z mála z Ruska. Proč to??? Pfizer je špatná značka??? USA neprotestují??? Zvláštní!!!! Jenže ono to má vážení svou logiku. Před Covidem západ v čele s USA štvaly proti Rusku snad celý svět. Bylo zde vylučování z mezinárodních organizací a dokonce i obchodní embargo. To proto, aby od Rusů nikdo nemohl nic moc koupit ani jim prodat. Tedy jedinečný způsob, jak Rusy vyloučit i z prodeje vakcíny, která může být dobrá a daleko snadnější distribuce pomalého jedu ze západu, neb poštvané národy nebudou od Rusů nic brát. Tím by se dalo říci, že ony národy mohou spáchat pomalou sebevraždu aniž by tušili. Proč by si totiž ty farmaceutické západní giganty nechaly podepsat ve smlouvách o dodávkách vakcíny klauzuli, že neponesou žádné případné následky, které vzniknou po podání vakcíny??? Ano kryjí si vlastní zadek, neboť vědí, že je to neodzkoušené svinstvo a nedej bože možná něco úplně jiného. Osobně bych si taky kryl zadek a to pořádně. Je to možná konspirace, ale zastavte se prosím nad tématem a popřemýšlejte. Určitě stojí za to, celou věc dobře zvážit, neboť když natáhnete brka, tak už nezvážíte nic.

    Dle mého soudu Covid není nemoc. Covid je politika a tím je daleko nebezpečnější. Nemocní jsme hloupostí a vlastním strachem-nic víc. Ono se dnes totiž všechno jmenuje Covid. To znamená chřipka, nachlazení, angína, zánět horních cest dýchacích atp. Všechno je covid, protože nemocnice a lékaři z toho mají super byznys. Apropo-má máma Covid měla. Je jí 84 let, astmatička, cukrovkářka, má dnu a jiné neduhy. Chuť ani čich neztratila, horečku neměla a to je navíc po operaci kyčelního kloubu. Léčena byla karanténou a byla vyléčena. On se jí ten virus leknul a utek-víme???

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Michal Talaš

Michal Talaš

12.12.2020 08:05

Zdravím Oldu Rambouska ,opět článek se kterým též souhlasím , jako většinou , akorát k tomu titulku , víc odvahy k tomu umírání , mě nedostanou . Hezký den :)


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

11.12.2020 23:16

Pane Rambousku, souhlasím s tím, co jste napsal. Já osobně o očkování rozhodně neuvažuju.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.12.2020 19:32

Je kolem toho zbytečný humbuk.Příliš nevěřím zprávám,že někdo umřel na covid.Nejdříve to bylo nakažení koronavirem,potom se z toho udělal covid a pokaždé se stupňovalo tvrzení o nemoci.Nejdříve umřel na nějakou nemoc a k tomu mu pomohl koronavirus.Později to bylo zemřel(a) s covidem a dnes bez ostychu tvrdí,že se umírá na covid.Podle toho,co nám politici sdělit nechtějí,se jedná jen o zastrašování občanů,což se daří.Nikdy jsem netvrdil,že není koronavirus nebezpečný.Jenže pokaždé se jednalo o to,že měl ještě jinou nemoc.Připomíná mi to boj proti kouření.Způsobuje rakovinu,jak tvrdí zainteresované osoby.Jen doposud nikdo nevysvětlil,proč umírali lidé na rakovinu v době,kdy tady tabák byl naprosto neznámou věcí.Tabák pochází z amerického kontinentu.Slavný covid pochází podle nepotvrzených zpráv z Číny.Podle jiných nepotvrzených zpráv ho měli v USA již v prosinci předcházejícího roku.A co je pravda se před námi skrývá!


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy