• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

 Už je mi z některých lidí docela smutno. Je s podivem, jak světu blbost vládne.
Počet návštěv: 2573

Už je mi z některých lidí docela smutno. Je s podivem, jak světu blbost vládne.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Já vím, že je to dnes těžké, ale kdy nebylo??? Každá doba přinesla něco dobrého, ale i špatného. Stejně tak je to i s generacemi. Přijde mi, že současnost vede lidi k tomu, aby přestali samostatně myslet a podřizovali se nadiktovanému mainstreamovému stylu, jenž je vede do záhuby. Potíž je v tom, že je nesmírně obtížné komukoliv v současnosti věřit-natož médiím. Samozřejmě se tam počítám i já, neboť nejsem žádná vyjímka. Faktem však je, že už je to unavující a zaobírám se proto myšlenkou, že se psaním skončím a to i přesto, že jsem se vždy snažil a snažím předkládat pravdu, za což jsem byl mnohokráte napadán a urážen, hrozili mi soudy a na některých úrovních jsem i zakázaným autorem atp. Věřte-unavuje to!

Napsat nějaký článek může kdejaký trouba. Je otázkou, zda to bude někdo číst, nebo zda ho hned na počátku zavřou. Svoboda slova je totiž jen prázdný pojem a člověk si musí dávat sakra pozor na hubu, aby jej to nestálo existenci. Věřte-znám takové. Proto psát není vůbec snadná věc, když chcete veřejnosti cosi v pravdě sdělit. Samozřejmě toto platí pokud se jedná o politiku, ekonomiku, mocenské záměry atp. Ten, kdo píše o králících nebo štětkách má docela svobodu, neb to jsou témata okrajová a systém neohrožující. Nicméně k napsání tohoto článku mě vedou skutečnosti, které se dovídám na faceboku, či twitteru ohledně covidu a nyní tolik diskutovaného testování se a očkování. Ani jsem netušil, kolik se najde tak jednoduchých lidí, aby byli schopni stavět se aktivně proti těm, kteří myslí docela realisticky. Baví mě machři, kteří tvrdí, že očkovat se nedají za žádnou cenu a že nikdo nemá právo kohokoliv k očkování nutit. Nejsou prý páky jak lidi donutit. Bože to jste tak hloupí???

    Samozřejmě, že vás nikdo nebude k očkování nutit přímo. Na toto jsou jiné a zákonné páky. Stačí, když na základě údajné pandemie nařídí, že neočkovaní nebudou smět do práce, děti do školy, nevycestujete, nebudete smět do obchodu atp. Když budete chtít tyto aktivity provozovat, tak jedině po předložení covid pasu. Tedy ještě rádi si to očkování dáte, protože každý druhý z nás má dluhy, které je nutno platit, máme děti které chtějí jíst atp. Cožpak to sakra nechápete, jak je to nastaveno???  K očkování vás nikdo nutit nebude-to opravdu ne, protože je to nastaveno tak, že si pro ně sami přijdete-a rádi. To je sakra realita a s tou nehne politika, zdravotníci nebo kecy nějakého pisálka jako jsem já. Tento stav řeší pouze vzbouřená ulice a davy rozlícených lidí nasraných na takovou míru, že jsou schopni všeho. Tam se skrývá jediné řešení, kde nebudete muset ohnout hřbet, ale budete stát hrdě a zpříma čelit realitě. To ostatní jsou jen žvásty. Podívejte se na Slováky, jak z nich jejich vláda dělá testovací králíky. Ono však není zatím všem dnům konec.

    Nicméně abych vám dal váš osobní prostor a přišli jste si na to sami, tak si prosím vyhledejte zprávy například Rockelfellerovy nadace, Melindy a Billa Gatesových, Aspen institutu atp. Já vám nechci a nebudu vnucovat svůj názor-ten si prosím udělejte sami. Já osobně mám informací dostatek a to ze zdrojů velmi důvěryhodných, avšak veřejně je sdělovat nemohu a ani nechci. Sděluji pouze to, co je možno jakýmsi způsobem sdělit a vím, že s lidmi se hraje velice nepoctivá hra-neřku - li falešná. Jestli vás nepřesvědčilo ani to, jak se někteří politici už nyní vykrucují z vakcinace, tak nevím, jak vám to již jinak říci. Přestaňte konečně blbnout a vyšilovat a zabývejte se realitou a fakty.

     Otevřeně zde říkám, že já jsem proti vakcinaci a dobře vím proč to říkám. Nemám však páky, abych nebyl oklikou přinucen. Mám totiž děti a závazky, což je ve výsledku zbraň, která bude použita proti každému z nás. Daleko raději bych se však postavil do té ulice a se zbraní v ruce v čele davu bránil naše životy proti všem, kdož se snaží o depopulaci.

     Závěrem mi dovolte, abych Vám všem a to bez rozdílu, popřál klidné a doslova pohodové sváteční dny a mnoho optimismu a sil ve spojení se zdravím do příštího roku 2021. Všem nám držím palce abychom vše bez následků přežili. Covid je daleko méně nebezpečný, než záměry mocenských elit.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.12.2020 20:15

Nemám žádný zájem někam cestovat.V praxi tiráka jsem se nacestoval dost a dost.O víc zájem nemám.Do restaurací a ani hospod nechodím,na to mi nestačí důchod a jediné co musím,je umřít.A před tím mne žádná vakcinace neochrání.Ani ta americká,ani ta ruská a ani žádná jiná.Takže důvod k násilné vakcinaci nemám.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

23.12.2020 07:50

Pane Rambousku, oceňuji Váš, asi před sváteční, optimismus. Ale musím Vás doplnit. Ano nevycestujete, nebudete smět do kina, restaurace atd.,atpod. Ale protože předkládání a kontrolování covid pasu budete u pokladny, nebo u vstupu kamkoliv, zdržovat a mladí svazáci Vám budou nadávat, ještě rád si necháte implantovat čip. Nevěříte ? Podívejte na příklad platebních karet. Jak se vše bez hotovosti zrychlilo ! Má to jen jednu vadu na kráse. S nějakým "vzbouřením ulice a davy rozlícených lidí nasraných na takovou míru, že jsou schopni všeho", máte útrum. Nebudeme mít co žrát. Bankomat nám nedá penízky ! Pořád nevěříte ? Vzpomeňte jak nedávno umravnily bankomaty vzbouřené lidi v Řecku. Za tři dni byli jako beránci. Teď bych řekl, že je vhodné popřát klidné Svátky a zdravíčko.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy