• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Novoroční přání.
Počet návštěv: 1469

Novoroční přání.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

LIDÉ, probuďte se konečně a začněte sdílet, spojovat se, spolupracovat, organizovat se a prosazovat SVÉ společné ZÁJMY. Zapomeňte na osobní nevraživosti, nezabývejte se malichernostmi a řešte zásadní a systémové věci. Náznak zde byl na jaře, oprašte tu solidaritu a pusťte se do toho. Lhostejno, zda přes Kulatý stůl, v politické straně, místním spolku či jakkoliv jinak. Začněte pracovat pro svou Rodinu, pro svou Obec, pro svou Vlast. Neseďte se založenýma rukama a hlavně NEČEKEJTE na někoho, kdo NEPŘIJDE!

V r. 2021 budou parlamentní volby.

Toto je jeden z možných výsledků:

Na své první schůzi Poslanecká sněmovna ústavní většinou schválila vystoupení ČR z EU a NATO a zakoupení ruské vakcíny Sputnik V pro očkování obyvatelstva proti Covid-19. Rovněž odsouhlasila záměr vlády podepsat smouvu s ruskou společností ROSATOM na dostavbu dvou bloků jaderné elektrárny v Dukovanech.

Toto je další z možných výsledků:

Poslanecká sněmovna schválila zákon o omezení některých ústavních práv občanů odmítajících očkování proti Covid-19, zakázala jejich cestování do cizích zemí a do vybraných lokalit v ČR, omezila možnosti jejich vzdělávání a pracovního zařazení a rozhodla o jejich povinné registraci na obecních úřadech, správě sociálního zabepečení a ve zdravotních pojišťovnách jako občanů zvláštní kategorie.          

 A toto je krédo parlameních voleb 2021:

„Nakonec vám budou vládnout ti nejhorší z vás. To bude trest za vaši neochotu podílet se na politice a správě věcí veřejných.“

(Platón, 400 př.n.l.)

Mnoho zdraví a štěstí, humoru i odpovědnosti a také spoustu sil a energie v r. 2021 všem čtenářům a autorům rukojmí.cz  přeje Jaromír Bradávka.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.01.2021 19:27

Nejhorší nám vládnout nebudou.Ti už vládnou a střídají se mnoho let s opozicí ve vládnutí systémem každý chvilku tahá pilku.A je naprosto jedno,z které politické partaje jsou.Když není výběr,nemůže to dobře dopadnout.Kam se v politice podíváte,tam na lidi kouká darebák!


 
Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy